Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w tym rzecz. Zrobiłem tak celowo żeby sprawdzić co dokładnie trzeba do odświeżenia uprawnień. W twoim przypadku jeżeli by zdarzyło się tak żebyś nie miał uprawnień, to wystarczy że włączysz jakiś kanał z pakietu np. rai 1hd i odczekał kilka minut. U mnie to trwało około 2 minuty żeby spadł emm i ponownie pojawił się obraz. Poza tym do tego nie trzeba E2, ja mam podłączoną kartę do nanopi i do tego jakikolwiek sprzęt który obsługuje new*amd albo inny protokół który potrafi obsługiwać emmy np. karta DVB.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech się da nawet za darmo, a u nas jak zwykle nie. Nawet w pakietach premium nie będzie w 4k u żadnego z naszych operatorów.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.12.2018 o 13:03, SatExpert napisał:

Sportitalia wkrótce w TivùSatemoji779.png:brawo:

Robi się dziwnie, bo były/są zapowiedzi dołączenia do oferty TivùSat Sportitalii, a tymczasem... 1 lipca stacja opuszcza platformę Sky Italia i nie widzę informacji, żeby kanał miał pojawić się na odrębnym transponderze... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nove HD, Giallo HD i Motor Trend HD z 11393 już świecą! :jupi:

https://satkurier.pl/news/181763/nowe-przekazy-nove-hd-giallo-hd-i-motor-trend-hd-z-systemem-dla-tivsat.html

 

Nowe przekazy mają kilka sekund opóźnienia względem tych z 12635, a na ścieżce "eng" niestety jest włoskie audio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .  Czy jest mozliwosc uruchomienia zlotej karty Tivusat  w zewnetrznym czytniku Phoenix CAM USB TBS 3102?  Karta jest aktywna , dziala zarowno w module CI , jak i w czytniku za pomoca gboxa. W zwiazku z tym ze oba zlacza CI , jak i czytnik w DM920 mam juz zajety , chcialbym zastosowac czytnik zewnetrzny.  Czy zeby karta zadzialala w takim czytniku potrzebna jest jej konfiguracja w Oscamie , czy mozna to jakos zrobic w gboxie?  Bylbym wdzieczny za jakas podpowiedz  poniewaz nigdy nie korzystalem z zewnetrznych czytnikow , i nie bardzo mam pomysl jak sie za to zabrac ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można do dreamboxa podłączyć phoenixa i ustawić oscama. Oczywiście na TBS też się da np. w połączeniu z oscamem. Ja mam podłączony czytnik do nanopi na armbianie i też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze mozna to zrobic ja wiem , tylko prosilbym o dokladne opisanie mi krok po kroku jak to zrobic   Oscama uzywalem kiedys do karty Cameleon  i conieco pamietam jak sie go konfiguruje , ale nie wiem co trzeba wpisac w  oscam.server. oscam user. itd.  pod karte Tivusat.  Osobiscie wolalbym uruchomic ten zewnetrzny czytnik pod gboxem , z racji tego ze w czytniku DM 920 , wlasnie w gboxie dziala karta HD+.   No i jeszcze kwestia czterech przelacznikow na obudowie Phoenixa , jak powinny byc ustawione ?.  Podobno ich bledne ustawienie moze uszkodzic karte.  Nie mialem jeszcze do czynienia z czytnikami zewnetrznymi , dlatego jestem troche zielony w temacie.  Jesli znalazlby sie tu ktos cierpliwy , ktory krok po kroku jak poczatkujacemu  pomogl by mi przez to przebrnac  byloby super ;);)  Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 15:44, SatExpert napisał:

Nove HD, Giallo HD i Motor Trend HD z 11393 już świecą! :jupi:

https://satkurier.pl/news/181763/nowe-przekazy-nove-hd-giallo-hd-i-motor-trend-hd-z-systemem-dla-tivsat.html

 

Nowe przekazy mają kilka sekund opóźnienia względem tych z 12635, a na ścieżce "eng" niestety jest włoskie audio. :)

Już są uruchomione drugie ścieżki dźwiękowe z oryginalnymi wersjami językowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo, drugich ścieżek dźwiękowych. Podoba mi się że na prywatnych stacjach włoskich przy transmisjach sportowych prawie zawsze jest możliwość oglądania ich bez komentarza. Szkoda że Rai nie bierze z nich przykładu...

 

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eliminacje Mistrzostw Europy w TivùSat:

5 września, g. 18:00: Armenia -Włochy (Rai 1)

5 września, g. 20:45: Rumunia - Hiszpania (20 Mediaset)

6 września, g. 20:45: Niemcy - Holandia (20 Mediaset)

8 września, g. 20:45: Finlandia - Włochy (Rai 1)

9 września, g. 20:45: Irlandia Północna - Niemcy (20 Mediaset)

10 września, g. 20:45: Litwa - Portugalia (20 Mediaset)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Eliminacje Mistrzostw Europy w TivùSat:

11 października, g. 20:45: Czechy - Anglia (20 Mediaset)

12 października, g. 20:45: Włochy - Grecja (Rai 1)

13 października, g. 20:45: Walia - Chorwacja (20 Mediaset)

14 października, g. 20:45: Francja - Turcja (20 Mediaset)

15 października, g. 20:45: Liechtenstein - Włochy (Rai 1)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.10.2019 o 18:43, SatExpert napisał:

TivùSat wprowadza do obiegu karty w systemie Nagra Merlin. Sprzedawane one będą wraz z nowymi dekoderami i modułami. Stare karty nadal będą działały, ale nie będzie można ich już kupić. :)

Czy przypadkiem ten kanał 4k universe nie będzie dostępny wyłącznie na tych nowych kartach i modułach ?

U mnie na złotej i w oscamie i w module jest ciemność na tym kanale. Wszystkie inne świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...