Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę w jakim jestem temacie i zobacz też jak Ty napisałeś swój post. Wystarczyłby Ci Sky Sport 24 w SD, ale to jest niemożliwe na HOT BIRD. To odniosłem się tylko do tego mówiąc, że taki kanał tam normalnie nadaje. Chyba że niemożliwym jest, aby pojawić się właśnie w tivùsat. Wtedy to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od wczoraj wszystkie kanały kodowane z 11541 nie działają - M3 znowu coś zepsuło. :/ Użytkownicy z Digital-Forum próbują się z nimi skontaktować, ale na infolinii nikt nie odbiera... :/

 

Edit: (17:23)

Wygląda na to, że awaria została naprawiona. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Tivusat https://www.tivusat.tv/pages/prodotti/cam/cam.aspx jest kilka opcji zakupu modułu. Jest tutaj jakaś różnica? Hollex oferuje wersję Digiquest. No i kwestia CI. Wg opisu moduły są CI+. Czy mają tryb legacy i będą współpracować z odbiornikami wyposażonymi jedynie w sloty CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przymierzam się do zakupu nowego modułu CAM z kartą Tivusat od Digiquest  w niemieckim Amazonie. Karta będzie rejestrowana na znajomą Włoszkę. Czy mogę się spodziewać jakiś problemów? Problem z modułem czy kartą - najwyżej odeślę sprzedawcy. Ale czy coś jeszcze? Teoretycznie z rejestracją nie będzie problemu. Może ktoś potwierdzić, czy działa moduł w zwykłym CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu nowego modułu CAM z kartą Tivusat od Digiquest  w niemieckim Amazonie. Karta będzie rejestrowana na znajomą Włoszkę. Czy mogę się spodziewać jakiś problemów? Problem z modułem czy kartą - najwyżej odeślę sprzedawcy. Ale czy coś jeszcze? Teoretycznie z rejestracją nie będzie problemu. Może ktoś potwierdzić, czy działa moduł w zwykłym CI?

 

Aktywowanego zestawu moduł + karta nie da rady zwrócić.

Kwestia, jaki masz telewizor - marka - model albo w jakim dekoderze ma zestaw działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder bez CI+, np. Ferguson Ariva TT. Wg informacji na stronie : http://www.digiquest.it/pay-per-view-cam-tivusat.html :" Funziona anche nei ricevitori CI definiti compatibili con la tivùsat CAM HD " czyli " It also works in defined CI receivers compatible with tivùsat  CAM HD ".

To chyba pójdzie na moich dekoderach Manta i Ferguson?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł TELE System (https://www.tivusat.tv/pages/prodotti/cam/hd/TELE-System-SMARCAM-tivusat.aspx). Działa w Arivie 250 Combo i na tyle, na ile mogę powiedzieć, to jest zwykły modul CI, a nie CI+ (nie widzę procesu autoryzacji na TV).

 

Sama karta (złota) działa na fabrycznym, najnowszym sofcie na powyższej Arivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle, na ile się orientuję - parowanie jest globalne, tzn. jest jeden komplet danych parujących na wszystkie karty i zgodne moduły/odbiorniki. Czyli dowolna karta powinna działać w dowolnym dedykowanym module/tunerze.

 

Ja wziąłem od razu komplet, bo był droższy od samej karty o jakąś śmieszną kwotę (10-15 Euro), a sama przesyłka kosztuje czasem prawie tyle. Wyszło mi, że co teraz zapłacę za moduł (a same też bywają droższe niż różnica w cenie między kartą a kompletem z modułem), to potem zaoszczędzę na przesyłce.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.też się przymierzam do zakupu modułu z kartą, tylko nie wiem czy nie jest to kupowanie kota w worku. W telewizorze mam CI+, w dekoderze gniazdo CI, więc teoretycznie powinno na którymś sprzęcie działać. Obawiam się tylko o nadanie uprawnień, czy proces autoryzacji, że wydam sporo kasy, a tu nie pójdzie. Telewizor mam Philips 4K 43 cale PUS6250/12, a tuner to Opticum HD x110p. Jeśli mógłby ktoś pomóc to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwię się o aktywacje, tylko czy dekoder/telewizor uruchomi moduł.
W Hollexie napisali mi, że jest to moduł CI, a nie CI+.


Czy wszystkim działa bez problemu na sprzęcie, który mają? Bo przecież każdy ma inne urządzenie.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że normalny moduł CI powinien działać bezproblemowo. Choć zakup na pewno obarczony jest ryzykiem w przypadku gdy nie posiada się odbiornika linuksowego. Niemiec ze sklepu hm-sat-shop napisał mi, że w przypadku Fergusona zalecałby zastosowanie "softcama" . Pewnie myślał o zastosowaniu karty w czytniku...

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240 euro za tą cenę można mieć VU+ Uno 4K SE w którym moduł CI/CI+ i karta TIvusat działa.

Druga wersja to Vu Zero 4K i do tego moduł CI/CI+ wraz kartą Tivusat i w cenie 240 euro masz komplet.

Do tego możliwość oglądania także innej platformy sat np. Smart HD polskiej.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...