Skocz do zawartości

tivùsat


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos ma dostep do HD+ ,to TravelXP 4K nie bedzie zadną nowoscią.  Byc moze ramowki programowe będą różne , ale tematyka taka sama.  Jesli ktos jest abonentem PC+  ( Museum 4K)  I HD+ ( TravelXP 4K)  to obecnie zakup tej karty dla jednego kanalu ( MyZen4K) nie ma zadnego sensu.  Oczywiscie na chwile obecną.    Ale to tylko moja osobista opinia ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Czy ktoś z tu piszących kupił już ten ich nowy moduł? Ja nie mam zamiaru wydawać kolejnych pieniędzy na to samo. Jakbym nie miał karty złotej, to bym się zastanawiał ale i tak cena za nowy moduł jest według mnie za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tail# napisał:

Rozumiem, że chodzi Ci o czarną z modułem, bo bez modułu karta jest nic nie warta, chyba że...

Tak czarna z modułem chodzi już za mniej niż 500zł.Działa niestety tylko w module ale i odbiera wszystko z oferty.Tylko pytanie jak długo i czy znowu coś nowego nie wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupowałem jeszcze nie dawno moduł wraz z kartą złotą, w której dostęp do włoskich kanałów jest wystarczający.

Zakupienie nowej karty czarnej rozważę tylko wówczas, gdy doszłoby do zakodowania Rai 4K, a wydając obecnie więcej kasy tylko dlatego, aby mieć dostęp do innych 3. kanałów 4K obecnie uważam za niepotrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu wartość tych modułów z czarną kartą zapewne wyrównają się cenową wzgldem obecnych i późniejszy wydatek 350-400 zł tyłka nie urwie.

Już teraz twierdzę, że dodanie kolejnych kanałów 4K w tivusat zwolni tempa, na tą chwile ‚wypstrykali, się chociaż czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to moduł nagravison, to nie wiele z tym zrobisz. Każdy operator przynajmniej w naszym kraju ma swój moduł nagravision i do tego dochodzi parowanie karty. Według mnie nic Ci to nie da. Jak masz odpowiedni sprzęt, to taki moduł w ogóle nie jest potrzebny, a w dodatku może utrudnić nagrywanie/oglądanie jednocześnie więcej j niż jednego kanału. Ogólnie korzystanie z modułu zawsze powoduje jakieś ograniczenia i jak nie jest to konieczne, to lepiej włożyć kartę bezpośrednio do czytnika.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shark napisał:

Czy w moim module (zdjęcie poniżej) poza kartą tivusat można dołączyć jednocześnie kartę SIM innej platformy?

Jeżeli tak, to jaka karta SIM pozwoli rozkodowywać dodatkowo inne kanały?

B738-BBDF-C7-F0-4-B39-A03-A-D09-ECE7-D2-

Początkowo myślałem, że to do kart SCT w Nagra MA, ale nie widzę żeby środek był wyłamywalny (jak w TNK SD/Smart HD+), czyli je się wkłada bezpośrednio do modułu. :)

https://www.videosatservice.eu/prodotto/card-sct-plus-penthouse-8-canali-nagravision-1-anno/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taka wiadomość może spowodować że zainteresowanie ,,czarnymi" dopiero teraz wzrośnie...

A swoją drogą to RAI pszyszalał z prawami. Bodajże od tego roku abonament rai opłacany jest razem z rachunkami za prąd więc pewnie liczą na to że ściągalność abonamentu będzie dużo większa niż do tej pory...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zainteresowanie tymi modulami , a dokladnie kartami , wzrosnie u uzytkownikow dekoderow linuxowych dopiero wtedy , kiedy za sprawa ,,magii'' bedzie mozna ową karte uruchomic w Oscamie .  Na dzien dzisiejszy czego by tam nie dodali , to i tak nie da sie z  tego korzystac nawet w module.  Nie wiadomo tez jak sprawa ma sie do konca w certyfikowanych zlaczach CI+ w TV.  A gdy czegos nie wiadomo , to jakby kupic ,,kota w worku'';)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kedar1 napisał:

  Na dzien dzisiejszy czego by tam nie dodali , to i tak nie da sie z  tego korzystac nawet w module.

Właśnie aktywowałem ten ,,czarny zestaw" na VU+ Ultimo4k i najnowszym Vti.

Na kanale Rai 1 HD moduł zaskoczył już po ok. 1min. Jedynie problem miałem z kanałem MyZen 4k który mocno przycinał. Okazało się że standardowo w ustawieniach modułu funkcja PID Filtering jest wyłaczona. Wystarczyło ją włączyć i jest ok.

Nagrywanie kanałów HD czy 4k z oferty tivusata też nie sprawia na tą chwilę żadnych problemów.

Zestaw ten również bezproblemowo działa na tv. Sony AF-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...