Skocz do zawartości

Dekodery TP


raf960
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie, ale mam pewien problem z dekoderem TP, chyba jest to model ITAD 81 (przynajmniej mam identyczny pilot, jak przy tym dekoderze).

 

Problem jest taki, że przez przypadek coś powciskałem na pilocie i zmieniło mi się całe menu (wygląd etc.) na takie z cyfry+, a do tego nie działa żaden kanał (wszędzie ciemny ekran z dopiskiem opłać abonament). Jak wrócić do stanu początkowego? Do kanałów i menu z TP?

Naciśnij przycisk oznaczony "tv" (4 od dołu po lewej stronie), bądź też możesz wybrać z menu (po naciśnięciu klawisza z domkiem) opcje 'telewizja'. Powinien się wyświetlić kanał z mozaiką tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich użytkowników TP.Jeden problem dekoder Golden Media Uni-box 9080 2CR2CI HD PVR ,Moduł Viaccess Smit, karta TP.Przy dłuższym oglądaniu danego kanału zaczyna być nie wyraźny głos (charczenie),po przełączeniu na inny kanał i powrocie na oglądany głos robi się wyraźny.Zmiana softu nie pomaga.Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jaka technikę Tv polecacie do obecnego pakietu podstawowego??

Chcę zamówić w TP pakiet podstawowy aby coś odbierać w kuchni na małym LCDeku 19" (lubię rano oglądać jakieś wiadomości czy inny program podczas porannej kawy i papieroska zanim wyjdę do pracy) tylko nie wiem jaką technologię wybrać via SAT czy via IPTV. Ile pasma zjada taka telewizja?? Mam obecnie 20Mb z VOIP HD ale chodzi mi na max 18-19Mb raz tylko 20 ograłem. No i mam żeby DLM nie zaskoczył bo jak raz mi synchro przyciął to 3tyg. miałem 15Mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 8Mb na TV?? Nawet kanały HD tak nie nadają w Polsce, mylsałem że max 3Mb na TV będzie szło i wtedy internet przytnie na 13 na czas oglądania TV

 

A jeszcze sie spytam, ten dekoder dla IPTV ma wejscie na antene SAT czy jak bym go podłączył to bede ógl oglądac TV przez sat zamiast przez neta a jak zachce to oglądac przze neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze sie spytam, ten dekoder dla IPTV ma wejscie na antene SAT czy jak bym go podłączył to bede ógl oglądac TV przez sat zamiast przez neta a jak zachce to oglądac przze neta

 

Na razie póki co w dekoderze UHD 86 jest zablokowana możliwość oglądania sygnaly z SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie kiedy będzie odblokowana możliwość aby używać dekodera przez sat? Cały czas czekam z podwyższeniem prędkości internetu - chcę przejść na FunPack HD jednak muszę mieć pewność że dostanę ten dekoder z pakietem podstawowym :) One chyba mają te same "bebechy" co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hMmm spoko to jak to jest z tym transferem ile ostatecznie zjada na kanały SD?? Bo tylko takie bedą oglądane

 

Jeżeli chcesz zamówić IPTV to będziesz miał na porcie ustawiona predkość 8 Mb + internet, z tego względu, że w nowym pakiecie podstawowym jest TVN HD. Klienci, którzy maja stary pakiet podstawowy, bez TVN HD mają na porcie ustawioną predkość 4 Mb + internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak oglądam TV to z ok. 18Mb zrobi mi się 10 hmmm.... Chyba jednak rozwarze opcję via SAT bynajmniej transfer mi nie padnie.

A jak wygląda sytuacja ile mi zje a jak będę miał via SAT ale będę oglądał coś na VOD jakiś serial TVNu bo to idzie już po kablu nie SAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vod nie jest na żywo tylko czekasz aż się ściągnie, na coś dłuższego tak z 15 minut, na dodatek tunery ma to w pamięci więc w praktyce nie wejdzie więcej niż 1 film. Ważność ściągniętego filmu to chyba 2 doby. U mnie ma następny dzień po przerwaniu w połowie nie udało się kontynuować oglądania, nie dało się ponownie ściągnąć tego filmu, kaplica. A telefon do składania reklamacji jest...płatny. Ja sobie odpuściłem ten tuner, kupiłem inny porządny i olałem cały ten vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dzisiaj dostałem z TP/Orange propozycję wzięcia "HD FunPack'a". I w związku z tym mam pytanie:

Czy dekoder satelitarny od TP/Orange wymaga podłączenia go do "tepsowego" Livebox'a? Tego ostatniego nie mam, bo swój własny, niezależny router i też tylko z niego chciałbym nadal korzystać, a nie z Livebox'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ale jest to wymagane, tak? Bez podłączenia się nie obejdzie? Rozumiem, że połączenie tylko kablowe?

Dekodera od TP/Orange jeszcze nie mam. Dzisiaj dostałem od nich propozycję wzięcia "FunPack'a HD" i się zastanawiam, czy nie wziąć tego do czwartego pokoju. Antenę satelitarną już mam. Najwyżej wymienię tylko konwerter na Quad. Problem w tym, że router stoi w innym pokoju, niż ten, w którym chciałbym podłączyć ten dekoder od TP/Orange i nie zamierzam go przestawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...