Jump to content
Sign in to follow this  
raf960

Dekodery TP

Recommended Posts

Technologia Satelitarna(DTH):

SHD 85

Dekoder:

85_366808237.PNG

Pilot:

pilot_bialy_bokiem_366808266.PNG

Technologia Kablowa(IPTV):

ITAD 81

Dekoder:

81_366808291.PNG

Pilot:

pilot_czarny_bokiem_366808365.PNG

ITAD 83

Dekoder:

83_366808315.PNG

Pilot:

pilot_bialy_bokiem_366808404.PNG

Czy ktoś mógłby mi napisać coś o dekoderze Sagem ISD 83, babka jak wciskała mojemu starszemu to mówiła, że obsługuje standard DVB-S2 i MPEG-4 (coś mi się nie chce w to wierzyć). i Czy można w nim samemu szukać programów.

Przyglądam się poszczególnym zestawom pilot+dekoder i zacząłem się zastanawiać jak to jest że mój zestaw który jakiś rok temu otrzymałem od TP to dekoder ITAD83 z pilotem od dekodera ITAD 81. :?:

Witam posiadam dekoder sagem ITAD 83 do IPTV czy na tym dekoderze jest możlowoś odbioru naziemnej DVB-T bo gdzies wyczytałem ,że wszystkie dekodery TP są przystosowane do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

Wszystkie te dekodery mają tuner DVB-T ale zgodnie z tym co bylo napisane w artykule na satkurier.pl do końca roku ta funkcja zostanie wlaczona - na razie jest nieaktywna w kazdym z nich :)

Czarny pilot który mam w zestawie z ITAD83 jest już mocno sfatygowany (wytarty nadruk na przyciskach).

Ciekawe czy tepsa prowadzi sprzedaż akcesoriów do oferowanego sprzętu bo chętnie skorzystałbym z możliwości zakupu samego pilota.

Pilot jest w zestawie z dekoderem więc nie jestem przekonany czy dostanę w zamian nowy.

sam kolor - biały to porażka!!!!!mogliby jakies czarne wstawki dla kontrastu dołożyć :lol2:

tak się zastanawiam czy dekodery które dostajemy są faktycznie nowe fabrycznie (czy nie sa regenerowane)? Mieliście swoje dekodery ofoliowane, bo np. livebox 2.0 jest kartonik zaklejony, sam livebox jest obklejony folią. ale te dekodery mam na myśli głównie ITAD 83? i po co podają ze do niego jest bialy pilot jak w salonie mi powiedziano że philips jest dodawany tylko do zestawów z shd 85.

Jednego, co jestem pewien, to to, że dali mi UŻYWANĄ już kartę do dekodera. Była porysowana, nosiła ślady użytkowania, jak z odzysku. Trochę mnie to zastanawiało :?

wiecie może do czego przydaje się port usb w dekoderze ISD 83? jest aktywny bo w instrukcjach tp podaje ze nieaktywny ale jak wiadomo to samo piszą o gnieździe antenowym, a ono działa.

Nie jest aktywny. Instrukcje były dawno drukowane, a od jakiegoś czasu dostępna jest aktualizacja która odblokowała cyfrową telewizje naziemną na tych dekoderach. Jest on zablokowany programowo, tak jak i SHD 85 napewno.

to czemu blokują te gniazda w dekodrach z czego wynika takie działanie? Gdyby był aktywny to orientujesz się do czego by się nadał ten port np.: do oglądania zdjęć z pendriva poprzez dekoder na ekranie tv.

UHD86 dostałem nowy ofoliowany -narazie poważnym minusem dekodera jest brak rozciągania ekranu na kanałach nadawanych 4:3 mam belki pionowe sygnał przez HDMi idzie w 1080i