Jump to content
Sign in to follow this  
Jasand

"Klasa" produktu w Hollex

Recommended Posts

Czy ktoś mi wyjaśni jakimi kryteriami kierujecie się oznaczając klasę produktu dostępnego w Hollex ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dzieło przypadku, bo odpowiada za to kilka osób i każdy daje po swojemu, w efekcie mogą pojawiać się sprzeczności, proszę się raczej nie sugerować zbytnio tym, docelowo prawdopodobnie zniknie to oznaczenie (albo ktoś będzie to musiał zrewidować, żeby była zgodność).

 

EDIT: Małe uzupełnienie, żeby było jasne o co chodzi, kiedyś już o tym pisałem. Przykładowo teraz sam zauważyłem jeden paradoks: Maximum TS-3000CI HD Combo ma w odbiornikach HD combo oznaczenie klasa wyższa - takie samo jak Lyngbox z czym możnaby polemizować. Zapewne było tak: jak ktoś wstawiał Lyngboxa, to uznał, że nie może być High End, bo ma trochę wpadek w oprogramowaniu, a na poprawki trzeba czekać, a jak ktoś wstawiał Maximuma uznał, że klasa nie może być średnia, bo to combo HD i w efekcie dwa produkty mają tą samą klasę, a mieć raczej nie powinny (choć to ocena subiektywna, ktoś może mieć inne zdanie). Dlatego uważam osobiście, że ten system oznaczeń jest docelowo do wycięcia (już nawet pomijam sens dawania takich oznaczeń przykładowo dla złączek "F"). Proszę patrzeć głównie na parametry techniczne, a w przypadku ew. wątpliwości przedzwonić i podpytać o dodatkowe informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź.

Pytałem dlatego, że też dla mnie niektóre zaszeregowania produktów wydają się dziwne. Na przykład Technomate TM9100 klasa wyższa i Dreambox DM800HD też klasa wyższa. To tak jakby ktoś porównywał Trabanta do Golfa VI.

Należało by jak naprędzej odejść od tego typu rankingu (jak sam Pan sugeruje) dla dobra samego Hollex-u , dla mnie sklepu o najwyższym profesjonaliźmie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...