Skocz do zawartości

Jakich kanałów zazdrościsz zagranicznym platformom ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ja zazdroszczę zagranicznym platformom wielu kanałów... :P Postaram się wrzucić wkrótce całą listę. :D Na początek:

- Motors TV

- Viasat History

- Viasat Explorer

- Real Madrit TV

reszta wkrótce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History w SD i HD

MyZen TV w SD i HD

Motors TV

FOX Crime w SD i HD

FX w SD i HD

Nat Geo Adventure

Nat Geo Music

Nat Geo Wild w SD i HD

13th Street w SD i HD

Voom HD

Rush HD

TMF

Dorcel TV

SeaSonS

MCM Pop

MCM Top

Trace Tropical

Planete Thalassa

Yacht & Sail

 

 

Do tych kanałów mam dostęp i uważam że są całkiem niezłe, stąd żal że nie ma ich w Polskich platformach cyfrowych :roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brakuje kanałów muzycznych. Przydałby się: MTV Dance, MTV Hits, VH1 Classic, MCM, MCM Top, TMF, NRJ Hits, a ponadto Viasat Explorer, Viasat History, Fox Crime, Discovery Turbo, Discovery Real Time, Nat Geo Wild, Nat Geo Adventure, Fox News. Przydałoby się także, aby National Geographic Channel był dostępne poza Cyfrą w Cyfrowym Polsacie i/lub N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak większość poprzedników brakuje przede wszystkim kanałów muzycznych:

 

M6 Music Hits,

M6 Music Black,

M6 Music Rock,

grupa MCM,

VH 1 Classic,

oraz rewelacyjny moim zdaniem niemiecki HIT 24.

 

Z pozostałych to brakuje oczywiście

Viasatów,

Seasons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje VH1 Classic lub jakis podobny puszczajacy muzyke z lat 80tych (dzieki cyfrze mam MusicChoice-rewelacja), MTV Dance i MTV Hits z muzycznych ... przydalby sie jakis kanal w HD ze starszymi filmami lata 80 i 90 cos a'la MGM HD ale posiadajacy rowniez filmy z innych wytworni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja zazdroszczę C+Liga, C+Futbol, C+Deportes, Taquilii of course też(all Digital+); NBA TV; Sport 1.1, Sport 1.2, ECV1 (Canal Digitaal Satelliet) C+Sport i Ma Chaine Sport(CanalSat); kanałów Canal+Sport (Canal Digital Nordic); kanałów ESPN, ESPN2, ESPN Deportes oraz Fox Sports Africa, Latinoamerica, ME oraz Turkey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...