Jump to content

Recommended Posts

Ja Wizje (oczywiście tv) miałem właściwie od samego początku,czy dobrze

wspominam? raczej tak,ale to były inne czasy,to tak jak z komuną

jednym było dobrze innym żle,pozostały tylko słowa piosenek Jantar-

przeżyłam z tobą tyle lat.... i Perfektu - przeżyj to sam... :cry:

A po Wizji oprócz tego do nie dawna pozostały tylko tunery i karty do

wstawiania chipów,ot historia pewnej epoki...

Edycja Mr. Orbita: Coś mi się zdaje, że Przeżyj to sam to Lombard śpiewał, nie Perfekt :P

Ja w takim razie należę do tych, którym "było dobrze za komuny" czyli uważam, że czasy WizjiTV były ekstra i co najgorsze w dalszym ciągu brakuje mi takiego kanału jak Wizja1 (nie tylko zresztą, bo oprócz tego brakuje mi RTL7 z "podaj dalej", czy "trzecia planeta od słońca"). Brakuje mi w Cyfrze+ też kanałów, które nie znalazły miejsca po fuzji (a według mnie szkoda, że tak się stało): Le Cinema (Zone Europa), Travel Channel, E! Entertainment, kanały z paczki MTV (Base, Hits, VH1 Classic). :cry:

ja też dobrze wspominam Wizje! Mieli moim zdaniem najciekawesze kanały:

Fox Kids / BetOnJazz, Cartoon Netowrk / TCM, Atomic (obecnie MTV Polska), HBO, Hallmark, Extreme, Reality, Club!

Pozatem mieli też kanały unikatowe których juz niema:

Wizja 1, Wizja Sport, E!, QuestTV, Game One, Private Gold kanały bardzo ciekawe!

Cena tez była spoko ja na tamtą oferte, Porostu spółka popadła w długi i musieli sie sprzedać!

Dekodery też były dobre zwłaszcza DSX 6010

Niepamiętam tylko czy HBO nie było wtedy tańsze niż teraz jest??

• 3 weeks later...
  • 7 months later...

Moze to pytanei wyda się Wam głupie, ale zapytam się :P

Jakie filmy leciały na tym kanale ? Czy byly to swego czasu nowosci filmowe jak chocby hbo, czy program preferowal klasyke kina ?

Nie no hity to napewno nie byly takie jak za dawnych czasow w HBO. Byly to przewaznie starsze produkcje filmowe ale ramowke opanowaly glownie seriale :P Pamietam ze wtedy ogladalem serial "Saint-Tropez" ktory od dzisiaj przypomina TV4 :wink:

• 2 months later...

Początki Wizji 1 to było coś fajne filmy fajne seriale i sport niestety im dłużej istniał ten kanał tym był gorszy. z Wizji 1 zabrano sport powstał wówczas Wizja Sport (dodatkowo płatne) można by ją teraz porównać do Polsatu Sport ( za małymi wyjątkami oczywiście).

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Dlaczego? Mnie się na przykład ten kanał bardzo podobał, że wspomnę choćby "Zdrówko", czy "Pcim Dolny". To był naprawdę dobry kanał. A że potem wyłączono sport i utworzono Wizję Sport, jak na mój gust dobrze się stało.

• 1 month later...

Zachował mi się grudniowy z 2000 r egz.Twojej Wizji/miesięcznik z wszystkimi programami TV Wizji na cały miesiąc/i co mamy w Wizji Jeden:programy autorskie Oprah Winfrey,Jerry Springer,Cosby,filmiki:Daria ,Dilbert,Zapasy na śmierć,Blokersi,Beavis i Butthead,seriale:Dobro kontra zło,Buffy postrach wampirów,Wojownicy:walka o przetrwanie,Ucieczka w kosmos,Ziemia :ostatnie starcie,Trzecia planeta od słońca,Star Trek,Plemię,Lot 001,Pcin Dolny,Wojny robotów,Alfred Hichcock przedstawia,Wieczny kawaler i z innych programów takie jak Poker nocą,Mistrzowie iluzji,To niesamowite,Nie do wiary,Niegrzeczni panowie, Willa,Zwycięska drużyna,Nie umiem nie będę gotować,Wysoka stawka,Portrety gwiazd,Para nie do pary,Inny świat i jeszcze kilka by się uzbierało no i zazwyczaj późno w nocy filmy fabularne/nie najgorsze/.Jak widać na załączonym obrazku wiele z tych programów chodzą i teraz a na tamte czasy na pewno rewelacje i wspomina się ten kanał z rozrzewnieniem jak ja jako człowiek starszej daty wspominał nieodżałowane radio Luxembour które w latach 60 było jedynym źródłem świetnej muzyki nadawane na falach średnich w godz. 19 do rana a jego niedzielne top twenty /drukował je Roman Waszko w Sztandarze Młodych /i każdy młody czekał wtedy na zapowiedź "This is radio Luxembour the station of the stars"Ale się człowiek rozmarzył Pozdrowienia

• 4 weeks later...