Skocz do zawartości

Wizja 1


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wizje (oczywiście tv) miałem właściwie od samego początku,czy dobrze

wspominam? raczej tak,ale to były inne czasy,to tak jak z komuną

jednym było dobrze innym żle,pozostały tylko słowa piosenek Jantar-

przeżyłam z tobą tyle lat.... i Perfektu - przeżyj to sam... :cry:

A po Wizji oprócz tego do nie dawna pozostały tylko tunery i karty do

wstawiania chipów,ot historia pewnej epoki...

 

Edycja Mr. Orbita: Coś mi się zdaje, że Przeżyj to sam to Lombard śpiewał, nie Perfekt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie należę do tych, którym "było dobrze za komuny" czyli uważam, że czasy WizjiTV były ekstra i co najgorsze w dalszym ciągu brakuje mi takiego kanału jak Wizja1 (nie tylko zresztą, bo oprócz tego brakuje mi RTL7 z "podaj dalej", czy "trzecia planeta od słońca"). Brakuje mi w Cyfrze+ też kanałów, które nie znalazły miejsca po fuzji (a według mnie szkoda, że tak się stało): Le Cinema (Zone Europa), Travel Channel, E! Entertainment, kanały z paczki MTV (Base, Hits, VH1 Classic). :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dobrze wspominam Wizje! Mieli moim zdaniem najciekawesze kanały:

 

Fox Kids / BetOnJazz, Cartoon Netowrk / TCM, Atomic (obecnie MTV Polska), HBO, Hallmark, Extreme, Reality, Club!

 

Pozatem mieli też kanały unikatowe których juz niema:

 

Wizja 1, Wizja Sport, E!, QuestTV, Game One, Private Gold kanały bardzo ciekawe!

 

Cena tez była spoko ja na tamtą oferte, Porostu spółka popadła w długi i musieli sie sprzedać!

Dekodery też były dobre zwłaszcza DSX 6010

 

Niepamiętam tylko czy HBO nie było wtedy tańsze niż teraz jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wizje TV kupilem w 2000r. i musze przyznac ze mialem do wyboru tez oferte C+ jednak bardziej podpasowala mi Wizja TV i nie zalowalem, a Wizja 1 to kanal klasyka. Juz takiego drugiego na naszym rynku nie bedzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zachował mi się grudniowy z 2000 r egz.Twojej Wizji/miesięcznik z wszystkimi programami TV Wizji na cały miesiąc/i co mamy w Wizji Jeden:programy autorskie Oprah Winfrey,Jerry Springer,Cosby,filmiki:Daria ,Dilbert,Zapasy na śmierć,Blokersi,Beavis i Butthead,seriale:Dobro kontra zło,Buffy postrach wampirów,Wojownicy:walka o przetrwanie,Ucieczka w kosmos,Ziemia :ostatnie starcie,Trzecia planeta od słońca,Star Trek,Plemię,Lot 001,Pcin Dolny,Wojny robotów,Alfred Hichcock przedstawia,Wieczny kawaler i z innych programów takie jak Poker nocą,Mistrzowie iluzji,To niesamowite,Nie do wiary,Niegrzeczni panowie, Willa,Zwycięska drużyna,Nie umiem nie będę gotować,Wysoka stawka,Portrety gwiazd,Para nie do pary,Inny świat i jeszcze kilka by się uzbierało no i zazwyczaj późno w nocy filmy fabularne/nie najgorsze/.Jak widać na załączonym obrazku wiele z tych programów chodzą i teraz a na tamte czasy na pewno rewelacje i wspomina się ten kanał z rozrzewnieniem jak ja jako człowiek starszej daty wspominał nieodżałowane radio Luxembour które w latach 60 było jedynym źródłem świetnej muzyki nadawane na falach średnich w godz. 19 do rana a jego niedzielne top twenty /drukował je Roman Waszko w Sztandarze Młodych /i każdy młody czekał wtedy na zapowiedź "This is radio Luxembour the station of the stars"Ale się człowiek rozmarzył Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...