Skocz do zawartości

Wizja 1


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I zawsze jest tak ze to co wydaje sie "denne" potem okazuje sie ze bylo super. Kiedys, gdy jeszcze nadawal RTL7, szczegolnie pod koniec nadawania, nie bylo mi zal jego odejscia. Dzisiaj chcialbym, zeby z powrotem wrocil. Podobnie z ATV Relaks i ATV Smyk.

Bardzo ciekawy temat i mozna sobie fajnie powspominac jakie to kanaly kiedys byly nadawane. Najbardziej w pamieci utkwila dla mnie WizjaJeden. Coz to byl za kanal, mysle ze z powodzeniem moglby konkurowac dzisiaj z TVN i Polsatem. A pamietacie WizjeSport?. Szkoda ze jeszcze przed wchlonieciem C+ zostaly oba te kanaly zlikwidowane.

 

Bardzo trafny temat, pozdro dla zalozyciela tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście cenię bardzie Wizję jeden niż C+ (kanały mają różne profile).

 

Blokersi

Will & Grace

will-cast.jpg

Smack my pony

B00005UWSD.02._AA240_SCLZZZZZZZ_.jpg

Willa (teraz leci na Club)

Moje tak zwane życie

6305292078.01.LZZZZZZZ.jpg

Absolutely fab.

mainpic.jpg

 

Wtedy telewizja była wolniejsza. Normalniejsza. Wtedy jak wchodził na antene Will&Grace nikt nie protestował tak jak było to w przypadku Gay Army.

Po 23 leciały wybory Playment.

Europa bez Spodni.

Co się z tą Polską i TV stało. Z normalności (Polska) i jakości (TV) spadła na samo dno ;) Moja taka mała dygresja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej pamietam reklamy oferty WIZJI TV. Szkoda że nie ma już samej Wizji TV a co dopiero Wizji 1:)Chętnie obejrzałbym reklamy oferty Wizji TV.pozdro

 

Nie jestem w temacie. Swoją karierę rozpocząłem od CP stosunkowo późno. Może ktoś w kilku słowach przypomni historię Wizji. Jakie wtedy były wszystkie kanały. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romar7 napisał

Jakie wtedy były wszystkie kanały.

 

jak pamiętam były kanały wizja1, wizja sport, romantica, reality tv, hbo, eurosport, hallmark, le cinema, cartoon network, tcm, avante, club, E!, national geographic, animal planet, discovery, tvn, tv4, cnn, travel channel, fox kids, eurosport news, mtv, mtv base, mtv2, vh1, vh1 classic, mtv hits, polonia1, super1, rtl7. po fuzji cześć kanałów znikło z rynku polskiego, na swe czasy była niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze fajnie by bylo gdyby powstal dzial: Wspomnienia telewizyjne. W koncu wiele kanalow polskich i nie polskich juz nie istnieje, takze nasza kochana WizjaTV a mozna by bylo sobie powspominac to co bylo kiedys. Mysle ze nie jednej osobie by sie zakrecila lezka w oczach, a temat Wizja1 bylby juz pierwszym watkiem w tym nowym dziale. Co o tym myslicie??? Ciekawe co na to Moderatorzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A moze tez zrobic by ankiete kto chce powrotu Wizji TV?
I co miałby na celu ta ankieta? Wizja sam sobie jest winna i gdbyby nie fuzja to zgineła by smierca naturalana ze wzgledu na złe zarzadzanie. Amerykanie narobili syfu i jak niby nic wycofali sie z projaku. Było mineło i wiadomo, ze rxeczy których nie ma dobrze sie wspomina po latach i dość często ja idealizować .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja miała za dobre podejście do polskiego rynku. UPC w Polsce chciało wprowadzić zachodnie systemy zarządzania. Niestety na polskim "dzikim" rynku z ogromnym jeszcze w tamtych czasach złodziejstwem-z policją, która nic nie robi-tak się nie dało :)

 

Ile razy słyszało się opowieści, że złodzieje namawiali pijaków z baru do brania Wizji (bo wystarczył dowód). Później sprzedawali dekodery. A pijacy, którzy brali dekodery dowiadywali się o tym z pierwszym rachunkiem.

Jeszcze później kwestia umażania przez sądy.

 

Dodatkowo w Wizji jeżeli zadzwoniłeś i powiedziałeś, że zapłaciłeś rachunek za 20 min mogłeś już wszystko odbierać. To były czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terzeczy o braniu na lewa obciazaja operatora. Bo w prosty sposób dał sie oszukac. I tego nie mozna zwalic na nasz dziki rynek jak to napisałes. Sieci komórkowe błyskawicznie poradziły sobie z tym problemem. UPC to była juz końcówka Wizji kiedy wszytko powoli upadło. ja to sie wydzwoniłem z tym rachunkami. Niewiem dlaczego ale co miesiac wyłaczali mi HBO bo nigdy moja wpłata nie była ksiagowana a rachunek dawno był opłacony. Pomogły po 3-4 miesiacach ostre słowa na infolini. A co do złodziejstwa to piractwo było w minimalnej skali nie tak jak teraz i dostep do niego nie był tak łatwy jak jest teraz. Zarzadzanie było złe i ona przyczyniło sie do upadku. Nie wiem po co dubbingowali wszytko co popadnie na Wizji 1 gorszego [beep]stwa niz South Park na Wizji 1 nie widziałem. Kanł mzoe i był ciekawy dla sporej czesci osob jesdnak nakłady na niego były duze ta sama sprawa miała sie z Wizja Sport gdzie wydawano ogromne sumy na prawa. I to potem oprzyczyniło sie do kłopotów finansowych i w efekcie fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu poszukuję osób które posiadaja jakiekolwiek nagrania z Wizji Jeden. Posiadam kilka pozycji z tego kanału na wymianę. Mam możliwość jeśli to jest na kasecie VHS, zgrać na płyty. Najbardziej zalezy mi na pozycjach dubbingowanych(które były na wysokim poziomie).

 

Kontakt:

dezerter_poczta@op.pl

 

 

Te zapowiedzi które były wcześniej prezentowane w tym temacie pochodzą z mojej kolekcji(jakiś czas temu umieściłem je na innym forum które zostało zlikwidowane)

 

Macie tutaj jeszcze skecz zgrany z Wizji który znalazłem w internecie:

http://www.smog.pl/wideo/1434/sztuka_na ... wszystkie/

 

 

wizjajedenlogoprodukcyjse0.th.jpg wizja1filmyct1.th.jpg wizja1logoxy3.th.jpg pdvd012eb8.th.png pdvd007rc9.th.png

wizjajedenziemiaostatnirt4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas twierdziłem (będąc jeszcze abo WizjiTV), że WizjaTV była najlepszą platformą na polskim rynku.

 

Miałem full pakiet (włącznie z PrivateGold) i nie marudziłem, że za drogo. Dlaczego? Bo w stosunku do oferowanych kanałów było nie tyle OK, co perfekt.

 

Szkoda, że stało się tak jak się stało. Nigdy tego nie odżałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...