Jump to content
Guest Anonymous

Ciekawe kanały

Recommended Posts

Nowy kanał Telekanal OE na 12399 - V - 27500 FTA

OE to telewizja poświęcona muzyce i rozrywce. Nadawana jest w języku rosyjskim. W swojej ofercie posiada informacje ze świata show-biznesu, pokazy mody, festiwale, koncerty, filmy i dużo muzyki. OE można oglądać w sieciach kablowych na Ukrainie, Białorusi, w Rosji, Gruzji, Mołdawii i krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia).

satkurier.pl

Na 12380 V 27500 pojawił się nowy kanał FTA jest nim Rosyjski Dozhd TV - Optimistic channel znany z satelity Yamal 300 K (90E) gdzie również jest nadawany FTA.

Football i kino na 12399 V 27500 3/4. Co to za kanał? Pokazują coś ciekawego?

To jest chyba inna nazwa Viasat Promo. Wczoraj, gdy włączyłem ten kanał to były tam zapowiedzi kanałów platformy Viasat Ukraine ;) A czy ktoś wie dla kogo jest dedykowany pakiet kanałów informacyjnych z 12.575H, SR 13922?? Wczoraj udało mi się odebrać ten pakiet, lecz niekodowana jest tylko plansza informacyjna w tragicznej jakości obrazu :P

paczka Viasatu w HD (History / Explore / Nature) oraz TV6 HD Sweden i TV3 HD Danmark to pewnie tylko tymczasowo FTA na 11.265H, 30000, 3/4 ? akurat dzisiaj podłączyłem pierwszy raz Astrę 4.8E pod TV z DVB-S2 a tu takie rodzynki :)

a jak u was z odbiorem paczki NRK z 12.015 V (NRK1, NRK2, NRK3/Super)? niby kodowane i TV LG ich nie wyłapuje a na starym opticumie SD od TNK cały czas odbierają od roku czasu... to jest to kodowane czy nie? na NRK1 leciały właśnie "Ptaki" z oryginalną ścieżką audio i z napisami a na NRK3 "Top Gear"...

Na 11.766H, SR 27500 pojawił się niekodowany Inter znany m.in. z Amosa :D

Heh... u mnie już też ciemność :( jak widać przez kilka godzin od startu był FTA ;)

EDIT:

Na tym samym transponderze pojawił się FTA ukraiński NTN :D czyżby przenosiny z Amosa całego pakietu?

EDIT 2:

Kanał już nie nadaje. Najwyraźniej to były tylko jakieś testy...

Zniknął mi 1-st Baltic Music Channel i nie mogę go namierzyć. Ale w internecie jest dostępny stream. Czy jest gdzieś dostępny z satelity?

Niestety nie. Kanał całkowicie zrezygnował z emisji satelitarnej.

Czy zwykły tuner DVB-S2 wystarczy do odbierania paczki ZEONBUD - 12188 H 27500 ( Multistream ? ) na Astrze ?

Są tam wszystkie kanały ukrainskie :)

Tylko Openbox'y serii SX czyli SX4, SX6 oraz SX9 Combo (być może SX4 Base). Nie jestem pewien czy na wszystkich wersjach oprogramowania to działało. Przejrzyj temat dotyczący tych tunerów. Osobiście takiego nie posiadam.

viewtopic.php?f=18&t=35916

Chyba nikt tutaj o tym nie pisał, ale godny uwagi jest mołdawski Jurnal TV. :smile: Parametry: 12.694 V, SR 3333, FEC 5/6, wiązka FSS Europe. Kanał codziennie nadaje wiele ciekawych filmów amerykańskich. Wczoraj np. emitowano Szybkich i wściekłych - Tokyo Drift. Jakiś czas temu natknąłem się także na American Pie 5 oraz Oszukać przeznaczenie (chyba trzecia część). Wart odnotować, iż każdy film jest nadawany z rosyjskim dubbingiem oraz dodatkowo z napisami w języku rumuńskim.

Kanał Tysa1 opuścił satelitę i powędrował na Amos2 (4.0 West).

"Параметри супутникового мовлення

дійсні до 1 березня 2016 р.

Ужгород - 49 канал
Супутникове мовлення

Супутник Astra 4A (4.8E) 

(Колишній супутник Sirius)

Freq. 12670, H

SR 2600, FEC 2/3"

"Нові параметри,

дійсні з 1 березня 2016 р.

Ужгород - 49 канал
Супутникове мовлення

Супутник AMOS2 (4.0 WEST) 

Частота прийому 10806 Мгц

Поляризація  H

Швидкість потоку 30 000кбіт/сек.

Коефіцієнт корекції   FEC 3/4"

Za http://tysa1.tv/tysa1/index.php/kontakty

Edited by markar

XSport HD pojawił się na 11746 V 30000 3/4 DVB-S2 8PSK na razie nadaje FTA ale ze względu na pozyskanie prawa do transmisji Ukraińskiej Premier Ligi zostanie szybko zaszyfrowany.

Najprawdopodobniej kanał ten trafi do platformy Xtra tv w zamian za usunięty ostatnio Ochotnik i Rybołow HD

https://satkurier.pl/news/156897/na-ukrainie-zablokowano-kanal-o-polowaniu-i-wedkarstwie.html

DSC_0982.jpg

Nowe kanały na 11747-V-30000 ...TV5 Zaporizhya i Oboz TV na kanale Oboz TV właśnie skończył się mecz (na żywo) koszykówki Bakken Bears - Cherkaski Mavpy (FIBA Europe Cup).

• Thanks 1