Jump to content

Recommended Posts

http://www.kosmica.pl/kosmicatv/godziny-nadawania/index.do

Uwzględnili: TELE 5, TVN Meteo, Mango 24, TVN Style oraz TVS. (chyba wszystkie gdzie nadają program....)

Natomiast brak informacji o tym że np. nadają z satelity Astra 23,5°E sygnał.

Ciekawe czy będą mieć całodobowy kanał na Hot Birdzie, myślę jak Rodin TV dał radę to Kosmica TV tym bardziej... :-)

Plusem jest jednak to że w końcu pasmo ezoteryczne pod nazwą "Kosmica TV" w końcu wyniesie się z Tele 5. TVS, TVN Meteo i reszty stacji na których jest. Moim zdaniem podobnie powinno być z Ezo TV z którym Kosmica mogłaby nawet dzielić kanał :)

Dziwne, bo ja widzę program Tele 5 zaplanowany do 13 lipca i jakoś "Kosmica TV" stamtąd nie znika.

Spółki:

- Niemcy/Szwajcaria/Austria - Astro and More GmbH

- Polska/Wielka Brytania - adviqo Polska sp. z o.o

Właścicielem domeny kosmica.de jest adviqo AG

W tej chwili też nadaje na żywo. O dziwo jak na kanał wróżbiarski, FTA, ma naprawdę dobrą jakość przekazu. Przed chwilą podano także informację, że Kosmica TV znajdzie się na liście telewizji n.

A tam bez sensu. Będą mieli swój kanał całodobowy, a dzięki retransmisjom w Tele 5, TVN Meteo czy Mango24 trafią do jeszcze większej ilości sieci kablowych.

Tele 5 i Mango24 powinny chyba przemyśleć obecność pasma Kosmici TV w swojej ofercie - jakby nie patrzyć to będzie dla nich teraz konkurencja więc nie powinni ich utrzymywać w swojej ramówce :)

Tele 5 i Mango24 powinny chyba przemyśleć obecność pasma Kosmici TV w swojej ofercie - jakby nie patrzyć to będzie dla nich teraz konkurencja więc nie powinni ich utrzymywać w swojej ramówce :)

Co, gdzie, kiedy? Czy Ty jesteś niedorozwinięty? Przecież Kosmica płaci za obecność w tych kanałach, w dodatku sama jest producentem programu, więc kto jest dla kogo konkurencją?

Oczywiście nie przesadzajmy, Kosmica TV jest tylko i wyłącznie konkurencją dla Rodin TV i pasm ezo z innych stacji np. iTV. Dla Tele 5, TVS i innych stacji jest to urozmaicenie ramówki i sposób na zarobek. Jestem za kontynuacją pasma ezo w Tele 5 i TVS. Nie wiem po co oni nadają te pasmo np. w TVN Style czy TVN Meteo skoro są kodowane i udostępniane za opłatą....

Jeśli mam być szczery to cieszę się z uruchomienia nowego kanału, mimo że rzadko oglądam telewizje ezoteryczne (Rodin TV, Kosmica TV) to jestem zdania że lepiej 1 kanał ezoteryczny po polsku niż 5 po arabsku np. na satelicie urozmaicenie oferty programowej :) Jest bardzo dużo osób które oglądają takie kanały i dzwonią do nich oczekując porad życiowych i ja szanuję ich zdanie, sam czasami zerkam.