Skocz do zawartości

Kosmica TV


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.kosmica.pl/kosmicatv/godziny-nadawania/index.do

 

Uwzględnili: TELE 5, TVN Meteo, Mango 24, TVN Style oraz TVS. (chyba wszystkie gdzie nadają program....)

 

Natomiast brak informacji o tym że np. nadają z satelity Astra 23,5°E sygnał.

Ciekawe czy będą mieć całodobowy kanał na Hot Birdzie, myślę jak Rodin TV dał radę to Kosmica TV tym bardziej... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem jest jednak to że w końcu pasmo ezoteryczne pod nazwą "Kosmica TV" w końcu wyniesie się z Tele 5. TVS, TVN Meteo i reszty stacji na których jest. Moim zdaniem podobnie powinno być z Ezo TV z którym Kosmica mogłaby nawet dzielić kanał :)

Dziwne, bo ja widzę program Tele 5 zaplanowany do 13 lipca i jakoś "Kosmica TV" stamtąd nie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Orientuje się ktoś może kto jest właścicielem Kosmiki? :-) Media Broadcast zajmuje sie nadawaniem satelitarnym kanału, ale nie ma w nim udziałów, podobnie jak w wielu innych kanałach, które reprezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5 i Mango24 powinny chyba przemyśleć obecność pasma Kosmici TV w swojej ofercie - jakby nie patrzyć to będzie dla nich teraz konkurencja więc nie powinni ich utrzymywać w swojej ramówce :)

Co, gdzie, kiedy? Czy Ty jesteś niedorozwinięty? Przecież Kosmica płaci za obecność w tych kanałach, w dodatku sama jest producentem programu, więc kto jest dla kogo konkurencją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie przesadzajmy, Kosmica TV jest tylko i wyłącznie konkurencją dla Rodin TV i pasm ezo z innych stacji np. iTV. Dla Tele 5, TVS i innych stacji jest to urozmaicenie ramówki i sposób na zarobek. Jestem za kontynuacją pasma ezo w Tele 5 i TVS. Nie wiem po co oni nadają te pasmo np. w TVN Style czy TVN Meteo skoro są kodowane i udostępniane za opłatą....

 

Jeśli mam być szczery to cieszę się z uruchomienia nowego kanału, mimo że rzadko oglądam telewizje ezoteryczne (Rodin TV, Kosmica TV) to jestem zdania że lepiej 1 kanał ezoteryczny po polsku niż 5 po arabsku np. na satelicie urozmaicenie oferty programowej :) Jest bardzo dużo osób które oglądają takie kanały i dzwonią do nich oczekując porad życiowych i ja szanuję ich zdanie, sam czasami zerkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...