Skocz do zawartości

Kosmica TV


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się z Tobą co do jakości. Kosmica TV z 23,5E nie wygląda aż tak tragicznie, chociaż nie powala. Ezo TV wygląda gorzej. Chyba, że oglądałeś Kosmicę w Tele 5 lub Polonii 1 - tam rzeczywiście nie wygląda to najlepiej ale nie jest to już wina Kosmici tylko retransmitujących jej program stacji telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety nie mam zeza na 23,5E mam tylko Hot Birda i Astrę w tej samej pozycji mi sciągają jednak mogę tylko hotbirda odbierać, bo mam ORANGE TV.

Oglądałem na Tele5 i Polonii 1. Tam jakośc jest fatalna. Nie oglądałem jeszcze przez internet Tele5 z kosmiką.

 

EDIT: właśnie leci jakość jest lepsza niż na satelicie (w necie)

 

http://tele5.pl/livetv.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skacząc po kanałach zauważyłem, że na TVN Meteo leci pasmo Kosmica TV.

 

Na stronie http://www.kosmica.pl/k3/kosmicatv.do?category_no=20002009 pisze.

NOWOŚĆ: Od 11.02 Kosmica TV również na TVN meteo codziennie od 12:00 do 13:00.

Więc tak jak miało być na samym początku jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeden z członków mojej rodziny chciał skorzystać z porady pana Macieja w niedzielę wieczorem po tym jak wszyscy którzy się dodzwonili twierdzili że za pierwszym bądź drugim razem udało im się dodzwonić.I okazało się że nie jest to do końca uczciwe gdyż najpierw dzwoniono z telefonu A 3 razy i informacja była że ten telefon nie został wylosowany.Spróbowano z telefonu B i ta sama sytuacja choć facet siedział przez 5 minut i twierdził że telefony są wolne...

Wydaje mi się że jeśli komuś nie uda się za pierwszym bądź drugim razem się dodzwonić to zawsze otrzyma taką informację gdyż co to za wpadka byłaby dla Kosmiki gdyby okazało się że dodzwoniono się za 6 bądź 7 razem...

Typowa próba naciągania osób interesujących się ezoteryką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią rzeczą jaką mógłbym zrobić to zadzwonić po poradę do tej calej kosmiki czy innych programów tego typu. Ale pooglądać na prawdę czasami lubię tylko po to aby pośmiać się z głupoty niektórych dzwoniących a konkretniej pytań jakie zadają :lol2::lol2::lol2: Tylko boki zrywać i nic więcej :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba zadała pytanie, czy czkawka u niej przejdzie za dwie godziny. Pan "prowadzący" odpowiedział, że ten ktoś czkawki nie ma :lol: To okazała się prawda :lol:

 

Swoją drogą, osoby dzwoniące do call-tv jeszcze rozumiem. Chcą zarobić, nudzi im się czy robią sobie jaja. A tutaj? Trzeba być pokręconym, by na antenie a tym bardziej obcej osobie w zasadzie wyjawić część sfery prywatnej. Są tacy, co dzwonią co jakiś czas - oczywiście z różnymi pytaniami. Z tego można zbudować całkiem ciekawy opis...

"Leżę" także z wróżbitów. Bardziej z nich "naciągacze", niż specjaliści z danej dziedziny. Bardzo nieprzekonujący sposób mówienia (szczególnie u pani "Beatrix" i pana Macieja, który na dodatek delikatnie zaciąga po niemiecku :lol: ) odstraszyłby mnie, gdybym już był zdesperowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy wróżka Beatrix to nie jest przypadkiem ta, która wszystkim mówi, że "oczywiście, tak będzie - w lipcu" (chociaż to było w maju, teraz pewnie przerzuciła się na wrzesień)? ;)

 

Od 3 sierpnia Kosmica nadaje także na kanale ITV! Czyżby konkurencja, a może nowa era współpracy koncernów wróżkarskich? :P

 

Teraz Kosmica nadaje więc w godzinach:

10:00-12:00 - Tele 5
12:00-14:00 - TVN meteo
14:00-15:45 - ITV
21:00-23:30 - Mango 24

 

Widać czas programu cały czas się wydłuża. Ciekawe więc, które kanały zagospodarują pasmo między 15:45 i 21? Tyle jest jeszcze niewykorzystanych kanałów, których poziom można by znacznie podnieść przy pomocy Kosmicy (TVN Turbo, TVN Warszawa, TVN 24...)

 

I Ciekawe też, czemu wycofali się z Polonii 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na satelicie EUTELSAT HOT BIRD 13B (13°E) pojawiła się plansza testowa Media Broadcast/SmartCast, który zajmuje się przekazem kanału ezoterycznego Kosmica TV.

Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)

tp. 155 (11,604 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: Kosmica TV

PID V: 2510 (MPEG-2/SD)

PID A: 2520 (pol)

PID PCR: 2510

SID: 625

PID PMT: 2500

Provider: MEDIA BROADCAST

Kodowanie: brak

Źrudło SatKurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem jest jednak to że w końcu pasmo ezoteryczne pod nazwą "Kosmica TV" w końcu wyniesie się z Tele 5. TVS, TVN Meteo i reszty stacji na których jest.
Nie bądź tego taki pewien. Nie sądzę, że na początku zrezygnują z olbrzymiej ilości widzów w Tele5 i TVN Meteo. Tu mogą być nawet jeszcze parę miesięcy, bo prawdą jest, że Kosmica na TVN Style będzie tylko do końca miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...