Skocz do zawartości

Kosmica TV


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci którzy sobie przypadkiem przełączą na Kosmicę TV i popatrzą chwilę nie będą raczej dzwonić. Tu o kasę z połączeń chodzi a nie o oglądalność. Gdyby chodziło o oglądalność to już dawno nie byłoby takich kanałów jak Mango 24 czy Polonia 1. Tu się kasa liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś to porządnie wyjaśnił. :]

No, ale właśnie - aby zbierać kasę z połączeń trzeba mieć jakichś widzów, którzy będą oglądać dane pasmo. Skoro takie Ezo TV zdobyło oglądalność przy marnej pozycji iTV to i Kosmica TV zdobędzie odbiorców - zarówno w Tele5 jak i w TVN Meteo. Ktoś zawsze zadzwoni - a jak jakiś czas będą pustki to wróżka będzie opowiadać super dziwne rzeczy, albo wstawią jako dzwoniącego widza do studia kogoś podstawionego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uściślić - zdaje się, że Kosmica TV zbyt szybko ogłosiła swoje pojawienie się w TVN Meteo. Według rzecznika prasowego trwają jeszcze rozmowy pomiędzy stronami, natomiast Tele 5 już oficjalnie ogłosiło wprowadzenie nowego pasma - a dyrektor programowy sam przyznał, że pojawi się ono tylko po to, żeby stacja zarobiła - bo za dwie godziny nadawania nie produkowanego przez siebie programu z pewnością ładnie zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem zeza na 23,5 E. Mam GI 870 z modułem Neotion Conax NP 4. Teoretycznie powinienem bez problemu oglądać Kosmicę TV. Niestety problem jest. Dźwięk cały czas przerywa i pi erdzi. Dziwne bo moduł przerabia tylko obraz. Sygnał z 23,5E jest bardzo silny i Ferguson AF-7018 pokazuje 99%. Kanały w MPEG-4 z Siriusa działają mi bez problemu mimo tego, że sygnał jest bardzo słaby. Konwerter na 23,5 E ma 14 lat ale nie sądzę by on był przyczyną utrudnień. Po wyjęciu modułu obraz oczywiście znika ale dźwięk jest wtedy prawidłowy. Po włożeniu pojawia się obraz ale dźwięk jest mocno zniekształcony. Co jest przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwerter na 23,5 E ma 14 lat ale nie sądzę by on był przyczyną utrudnień.
Dla testów lepiej to sprawdź z "młodszym" LNB. Jeżeli nie konwerter, to stawiam na moduł - może próba aktualizacji jego softu coś poprawi?

 

Żeby nie offtopować, dodałbym coś o Kosmica TV, ale nie wiem co :lol2: Może np. to, iż ostatnio zauważyłem, że z tego dosyłu czasami po południu (ok. 16-19) realizowane są programy dla niemieckiej telewizji Astro TV :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kosmica pojawiła się na Polonii1. Parafrazując Lema, dopóki nie włączyłem telewizora nie wiedziałem że jest tylu naiwnych ludzi :) Dzwoni kobieta i pyta czy jej firma w przyszłym roku będzie istnieć. Jeśli z takim zapytaniem dzwoni do wróżki to ja mogę z całą pewnością stwierdzić że firma padnie :D Wróżka natomiast stwierdziła że oczywiście że będzie istnieć. Na wiosnę już będzie dużo lepiej. Towarzyszący jej pan dodał jeszcze że w firmie pojawi się koś nowy. I może to być ktoś z zagranicy. A może ktoś z forum zadzwoni do nich i zapyta czy na antenie 1,5m uda mu się złapać Astrę 2D? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni kobieta i pyta czy jej firma w przyszłym roku będzie istnieć. Jeśli z takim zapytaniem dzwoni do wróżki to ja mogę z całą pewnością stwierdzić że firma padnie :D Wróżka natomiast stwierdziła że oczywiście że będzie istnieć. Na wiosnę już będzie dużo lepiel:

Może wróżka ma na jakimś bocznym ekranie TVN CNBC Biznes i obserwuje na bieżąco notowania giełdowe? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...