Skocz do zawartości

kanał dorocel zawiesza mi humaxa pdr 9700


maj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam humaxa pdr 9700 kupiłem do niego moduł premium x orion oraz karte free tv na 5 kanałów niestety tylko 4 poprawnie odbierają, a 5- dorocel włączony zawiesza tuner i restartuje przy ponownych próbach dzieje się tak samo czasem na chwilke sie włączy a potem znowu wisi wczesniej musiałem odłaczyć antene zeby przestawic odbiornik na inny kanał teraz tylko restartuje i daje sie przełaczać na inne kanały a jak na dorocel zawiesza co robić pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień tuner ja mam Fergusona FX-7600 UCI w górnym czytniku pracuje karta Cyfry w dolnym właśnie karta Dorcel/Free X i wszystko śmiga bez zarzutu nic sie nie dzieje , jeżeli w swoim Humaxie nie masz czytnika kart tylko gniazda na moduły to chyba najlepiej będzie jak sobie kupisz modul Viaccess wtedy kłopoty powinny zniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś się także na PW, ale uważam, że odpowiedzi powinny iść publicznie, bo ktoś może mieć ten sam problem, więc wklejam także tu (i prośba - starajcie się nie pytać na PW o kwestie techniczne, bo później ktoś zapyta mnie o to samo i muszę się produkować na ten sam temat po kilka razy)

 

Jeśli to tylko możliwe - szukaj aktualizacji oprogramowania do tego modelu Humaxa. Z tego co wiem w tej chwili można je pobrać tylko przez system OTA z satelity Astra 1 (19,2E), czyli jeśli masz dostęp do Astry - soft powinien pobrać samodzielnie po wejściu w aktualizację. Nie wiem jak dokładnie wygląda tam menu. Jeśli masz tą wersję dla Premiere, to powinieneś kolejno wejść w menu, wybrać Premiere Menu i tam Aktualizacja oprogramowania była pod 6 punktem - wybierasz OK i czekasz. Jak nie ma, to pozostaje szukanie innego modułu CI do tej karty.

 

SuperCAM i Orion to to samo, zajrzyj do menu modułu i zobacz, czy można wyłączyć zbędne systemy kodowania zostawiając tylko Viaccess. Ewentualnie rozejrzyj się jeszcze za modułem z samym Viaccess do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...