Skocz do zawartości

Michael Jackson nie zyje


kardinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówiła tego w telewizji, ale w gazecie. :P I tak nic nie dostanie z testamentu.

Oj tam, TV, radio czy gazeta, wszędzie mogła mówić to za co jej zapłacili (tym bardziej, gdy mówiła to dla któregoś brukowca) - zwłaszcza, że jak sam piszesz nie dostanie nic z testamentu :> Ważne, że będzie mówiła to jako była żona i będzie przez to bardziej wiarygodna, niż jakiś żebrak z ulicy, któremu nikt by nie uwierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info, TVP HD, Polsat News, TVN 24, E!, Number One TV, Deluxe Music, BET, PEN, CNN, CNN Turk, BBC News 24, BBC World News, EuroNews, SKY News, SKY News International, SKY News Ireland, Rai Notizie 24, France 24, France 24 England, France 24 Arabic, CT 24, TVE Canal 24 Horas, N 24, n-tv, SF Info, BFM TV, Bugun.

To tylko niektóre stacje, które transmitowały uroczystość ku czci Michaela Jacksona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, iż nigdy nie słuchałem jego piosenek..., ale szkoda mi go. Micheal Jackson był wielkim artystą muzyczną.. sprzedawał miliony płyt na całym świecie... [*] Niech spoczywa w spokoju... ;( A to wystąpienie jego córki na pogrzebie... o rany julek masakra ;( Jej reakcja.. jej słowa...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wystąpienie jego córki mi się nie spodobało - wypchnęli biedną dziewczynę, wcisnęli jej mikrofon pod twarz - rodzinie Jacksonów brak taktu... Bardzo mi się jej szkoda zrobiło. Drugi "zonk" to wystąpienie, w którym padło stwierdzenie, że jakoby Jackson przyczynił się do wyboru Obamy na prezydenta USA - zaczęło zalatywać paranoją... Znacznie milej brzmiały wspomnienia kilku innych osób - takie wesołe anegdoty - to pozwala zapamiętać zmarłego jako wesołego, pozytywnego i NORMALNEGO człowieka, zmienia punkt widzenia na Jacksona, który niestety w ostatnim czasie słynął bardziej z kontrowersji niż z muzyki.

 

Samego Jacksona lubiłem, ale nie byłem jakimś wielkim fanem. Gdzieś w zbiorach mam Thriller, jeszcze na kasecie magnetofonowej, ale jest, a na VHS na 100% mam teledysk do Beat it. Prywatnie moje ulubione jego utwory to: Say Say Say i The Girl is Mine z Paulem McCartneyem i nowszy, ale nieco zapomniany Stranger in Moscow. Trochę szkoda, że współpraca z McCartneyem nie była kontynuowana, bo dwa utwory wymienione wyżej akurat mi się bardzo podobały - lekkie i przyjemne :) Niestety z uwagi na późniejszy wykup praw do utworów The Beatles przez Jacksona drogi obydwu rozeszły się...

 

Całą uroczystość/ceremonię/show/cokolwiek to miało być zarejestrowałem sobie ku potomności w jakości HD z 7E - 44GB materiału :shock: Oglądając HD jednocześnie z TVN 24 muszę przyznać, że w TVN 24 dali ciała - brali przekaz z jakiegoś dziwnego źródła (chyba APTN?), nie od początku w 16:9, jakość katastrofa, nawet nie umywał się do oryginalnej wersji SD. Nie zaglądałem na TVP HD, ale zapewne tam brali z EBU, czyli z tego samego miejsca, co ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając HD jednocześnie z TVN 24 muszę przyznać, że w TVN 24 dali ciała - brali przekaz z jakiegoś dziwnego źródła (chyba APTN?), nie od początku w 16:9, jakość katastrofa, nawet nie umywał się do oryginalnej wersji SD.

Tak, początkowo dosył był brany od APTN. Do czasu, aż APTN o 20:30 przerwał transmisję. ;)

tvn240709.jpg

 

Z kanałów publicznych posiadających własny serwis w HD (oprócz TVP), transmisję prowadzono również na:

tvrhd10709.jpg

TVR HD

hdsuisse10709.jpg

HD Suisse

orf1hd10709.jpg

ORF 1 HD

bbchd0709.jpg

BBC HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satfree - o tego nie wiedziałem, że im "zakręcili kurek" z zaskoczenia :lol2: Fajny zrzut - tu sobie oglądają, komentują, a tu nagle CYK i nie ma obrazu :lol2: Podglądałeś akurat dłużej TVN 24? Zmieszali się coś? ;) Tak przypuszczałem, że ciągnęli dalej z APTN, bo wcześniej migawki z Los Angeles dawali z 10E, to pomyślałem, że zostali tam. Przed rozpoczęciem transmisji powinni przeskoczyć na 24,5W - tam transmisja szła sobie ładnie bez przerw (SD też nagrywałem - mam znajomą fankę MJ - zabiłaby mnie, jakbym tego nie nagrał ;) ).

 

Co do MJ jeszcze - jak tak gadałem ze znajomymi, to mimo tych wszystkich procesów w których uczestniczył i całego zamieszania wokół jego osoby w ostatnich latach absolutnie nie mogę powiedzieć, że w jakikolwiek negatywny sposób wpłynęło to na jego reputację - i tak każdy wie, że to "king of pop" ;)

 

Z gatunku ciekawostek - belgijska stacja Studio Brussel (dostępna w ramach paczki TV Vlaanderen z Astry) wystartowała ze stroną Eternal Moonwalk - każdy może w hołdzie MJ wrzucić własną wersję Moonwalk (sposób wykonania dowolny). Namiar: http://www.eternalmoonwalk.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi "zonk" to wystąpienie, w którym padło stwierdzenie, że jakoby Jackson przyczynił się do wyboru Obamy na prezydenta USA - zaczęło zalatywać paranoją...

 

Wyobrażasz sobie człowieka białej skóry będącego artystą soulowym bądź wykonującym utwory czarnoskórych z Harlemu? Kiedyś w USA nie mogli sobie wyobrazić czarnoskórego artysty pop do czasu, kiedy pojawił się Michael, który przekonał ludzi do swojej rasy oraz złagodził rasizm. Stwierdzenie, iż dzięki niemu Obama został prezydentem jest jak najbardziej poprawne, nie ma w tym nic dziwnego. Po Jacksonie nie pojawił się żaden inny murzyński artysta, który zgromadził by tyle fanów oraz zjednał sobie tyle ludzi. Oczywiście nigdy nie dowiemy się jaki byłby wynik wyborów gdyby Michaela nigdy nie było, ale jedno jest pewne - niechęć białych Amerykanów do Afroamerykanów na pewno nie byłaby mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był pogrzeb, tylko ceremonia pożegnalna. Pogrzebu jeszcze nie było.

Mówiąc "zero prawdziwych uczuć" masz na myśli moment, w którym jego 11 letnia córka załamała się podczas swojej wypowiedzi czy te, w których jego przyjaciele i rodzina wspominali go płacząc i ledwo mówiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc "zero prawdziwych uczuć" masz na myśli moment, w którym jego 11 letnia córka załamała się podczas swojej wypowiedzi czy te, w których jego przyjaciele i rodzina wspominali go płacząc i ledwo mówiąc?

Czy ty tego nie widziałeś? :> Przecież to wszystko było takie sztuczne, że aż rzucało się w oczy. Komercha i tyle...

To nie był pogrzeb, tylko ceremonia pożegnalna. Pogrzebu jeszcze nie było.

Pogrzeb odbył się przed ceremonią pożegnalną. Uczestniczyła w nim tylko najbliższa rodzina.

A nie po ceremonii? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...