Skocz do zawartości

Michael Jackson nie zyje


kardinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem fanem MJ'a.

 

 

Najlepszy jego hit to Beat It.

 

Jemu chwała na wieki. Dałbym mój hajs, aby go jeszcze zobaczyć

 

Ale Beat It z 1983 r., który debiutował w Jamba TV jako dzwonek Real, to podbił serca wszystkich fanów z niemiec. Z 3 Mln. Osób pobrało tą piosenkę na komórki...

 

 

Wieczny odpoczynek, racz mu dać panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... :censored: ....

:censored:

 

Zastanawiam się natomiast - dlaczego nazywasz jego muzykę ścierwem? Na jakiej podstawie tak uważasz? Na podstawie swoich gustów muzycznych? W takim razie wyrażaj swoje zdanie bardziej kulturalnie, w odpowiednich wątkach i sytuacjach - uwierz mi - to Ci pomoże. Poza tym - kieruj swoje wypowiedzi w taki sposób, aby każdy myślał, ze to są tylko Twoje przemyślenia, nie urażając innych.

 

Fanem Michaela Jacksona nie jestem, ale bardzo lubiłem słuchać jego utworów - niektóre przejmujące.I tyle powiem. Wielka szkoda, a tłumy przed szpitalem i fani mówią za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście z całej twórczości MJ za najlepsze kawałki uznałbym:

1. ABC - za czasów Jackson's Five- genialna, prosta, melodyjna, wesoła... takiego MJ mi brakowało w karierze solowej

2. Earth Song. Z tym kawałkiem (a zwłaszcza teledyskiem) mam nieziemskie wspomnienia. Uznany za jeden z 40 najbardziej kosztownych teledysków wg. MTV Base. Poraża efektami komputerowymi jak na wczesne lata 90-te. Wstając rano do szkoły, na TVP2 puszczali zawsze najpopularniejsze teledyski... Jak zobaczyłem ten po raz pierwszy, za nic nie chciałem wyjść z domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy odchodzi człowiek rodzi się refleksja nad naszym życiem... - Żal człowieka, tak po prostu. To był najbarwniejszy piosenkarz ostatnich lat. Miał swoich zwolenników jak i przeciwników. A jego muzyka i tak pozostanie dla wszystkich.

 

Głos jego już pewnie słychać w niebiosach....

 

[*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienie:

 

Polski park rozrywki

 

Michael Jackson po raz drugi przyleciał do Polski jako businessman. List intencyjny w sprawie powstania parku rozrywki, który gwiazdor podpisał wraz z ówczesnym prezydentem Warszawy, Marcinem Święcickim, był powodem jego drugiej wizyty. Strona polska miała przedstawić propozycje terenów, na których mógłby on powstać. Co więcej, król popu postanowił zamieszkać w naszym kraju. Jego pierwszy wybór padł na zabytkowy kompleks klasztoru Cystersów w Lubiążu. Ćwierćkilometrowe korytarze i piękna Sala Książęca wzbudziły zachwyt w gwiazdorze, który pojechał obejrzeć pałac osobiście. Jednak pomimo poważnej deklaracji, jaką złożył król popu, trudno było urzędnikom, jak i zwykłym ludziom, uwierzyć w realizację jego planów. Powodem rezygnacji z Lubiąża najprawdopodobniej były zbyt wielkie koszty restauracji zabytku nawet jak dla kieszeni milionera oraz niedopasowanie wnętrz opactwa na potrzeby rezydencji gwiazdora. Następnie padła jeszcze propozycja stworzenia „Family Theme Parku” na Bemowie. Nieufność rządu wobec negocjacji z artystą i roszczeniami wojska pomysł ten został zarzucony. Polski Disneyland nie powstał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to niesprawiedliwe jeszcze kilka dni temu jakieś babsko znowu chciało go pozwać do sądu i oczywiście wszystkie portale ,,jeździly po nim jaki to nieudacznik a dziś wielka szkoda . Ludzie są [beep]cy i obłudni . Ja zawsze byłem za jego muzyką od dziecka był moim pierwszym idolem plus Janet . Chylę czoło rodzinie Jacksonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to teraz istotne? Czy w ogóle to jest istotne? Warto dawać to właśnie teraz pod dyskusje? Jackson był wielką osobistością muzyczną i - co mówią zresztą inni - wywarł on ogromny wpływ na kulturę popkulturową i media. I to jest ważne. I najistotniejsze.

 

Niektórzy mogliby przestać pisać głupoty. Aż się dziwię, że ludzie łykają to, co podsuwają ''media''. To, że miał operacje to prawda, ale jeśli czytałeś dokładnie wszystko to co na jego temat jest prawdą nie podsuwałbyś takich dziwnych i bezsensownych pytań. Ale to typowe w Twoim stylu. Już dawno to pisałem. Warto się zastanowić...

 

Jakie to niesprawiedliwe jeszcze kilka dni temu jakieś babsko znowu chciało go pozwać do sądu i oczywiście wszystkie portale ,,jeździly po nim jaki to nieudacznik a dziś wielka szkoda . Ludzie są [beep] i obłudni .

 

Dokładnie, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Nawet to widać wśród niektórych na tym forum.

 

Pozdrawiam. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...