Skocz do zawartości

[net] Tuba TV


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, właściwie można było się spodziewać, że coś się zmieni po odejściu Davida Podhajskiego ze stanowiska dyrektora Tuba TV. Zmieniło się i to bardzo... projekt całkowicie upada.

Przyjrzałem się dziś trochę przekazowi, który jeszcze nadaje, ale wygląda jakby nie był przez nikogo kontrolowany. Nie ma już belek z nazwą wykonawcy itd., ale za to nadal emitowane są programy produkcji Tuby TV i ich zapowiedzi! Oto dowód (screeny robione dosłownie przed chwilą):

tubatvgeek.th.jpgtubatvhmm.th.jpgtubatvjoypad.th.jpg

tubatvjoypad1.th.jpgtubatvjoypad2.th.jpgtubatvjoypad3.th.jpg

Więc w informacji dla mediów pojawiło się nie do końca prawdziwe stwierdzenie, że Tuba.TV od kilku dni na swojej antenie emituje tylko muzykę taneczną. Z ramówki stacji usunięto programy autorskie.

Właściwie to nie wiem czy ta stacja (a raczej to co z niej zostało) ma jeszcze ramówkę? :P Programy są emitowane dość chaotycznie, bo skoro zobaczyłem w ciągu jednej godziny dwa programy ("hmm?!" i "joypad") to coś jest już nie tak... chociaż z drugiej strony... nie oglądałem stacji, gdy jeszcze wszystko było w normie, więc nie wiem czy to jest rzeczą normalną.

Jakby ktoś byłby zainteresowany programami produkcji Tuba TV to wszystkie można zobaczyć na oficjalnym koncie stacji na Youtube :arrow:http://www.youtube.com/user/onlinetubatv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja też proponuje poczekać z zamknięciem wątku. Od kilku dni wchodzę na stronę tv.tuba.pl i co prawda wciąż nic nie nadają, ale o dziwo ożywił się ich "fanpage" na Facebooku: facebook.com/tuba.TV Po półrocznej przewie zaczęły pojawiać się wpisy, może mało znaczące, ale zawsze coś. Nie pokładam w tym wielkich nadziei, ale może mają na Tubę TV jakiś nowy pomysł, a przerwa w przekazie internetowym jest tylko przerwą techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy Tuba TV jest lepsza od VIVY czy ESKI TV? Na pewno nie teraz, ale jeszcze rok temu mogła być. Niestety, Agora zdecydowała skupić się tylko i wyłącznie na rozwoju tuba.fm, rezygnując w całości z telewizji. To, co teraz możemy zobaczyć w przekazie ze strony tv.tuba.pl, to tylko pozostałość ("zwłoki") po stacji z wielkim potencjałem, o czym świadczą wysokiej jakości programy autorskie i świetna oprawa graficzna. Dlaczego stało się tak, że Tuba TV zginęła przedwczesną śmiercią? Pewnie jak zwykle chodzi o pieniądze, ale może nie tyle co za wynajem miejsca na satelicie, ale za dość drogą produkcję ramówki. Choć gdyby zaryzykowano to uważam, że sukces byłby gwarantowany. Ciekawe podsumowanie zrobił na swojej stronie były dyrektor Tuby TV, a obecny dyrektor programowy Polonii 1, David Podhajski - TUBA TV... TO JUŻ HISTORIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, sami się o to prosili... Trzeba naprawdę mieć nierówno pod sufitem, żeby najpierw za niebagatelną sumę stworzyć telewizję z wszelkiej maści programami autorskimi, a następnie, bez najmniejszego zysku, tak po prostu zrezygnować z pomysłu, zwolnić cały zespół i uważać, że nic nigdy nie miało miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by jeszcze podkreślić, że Tuba TV, o której mowa w trzech powyższych postach, to projekt całkowicie nowy i zupełnie inny od poprzedniego. Do niedawna, mówiąc Tuba TV miałem na myśli zwykłą stację muzyczną, z programami autorskimi, itd. Dziś Tuba TV to muzyczna aplikacja telewizyjna, działająca na podobnej zasadzie, co serwis tuba.fm. Tylko w tym przypadku będziemy mogli robić własną telewizję muzyczną, mając do dyspozycji setki teledysków. Na razie aplikacja dostępna jest w telewizorach Samsung Smart TV oraz w odtwarzaczach Blu-ray z platformą Smart Hub. Ale już wkrótce również "na www", o czym informuje nas poniższy obrazek ze strony tuba.tv:

z11720944o.jpg

I to jest świetne rozwiązanie! Chyba już rozumiem, dlaczego zrezygnowali z konwencjonalnej telewizji muzycznej... (więcej informacji tutaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przekaz z wyżej podanego linku działa, nadal można oglądać Tuba TV. Swoją drogą to nie wiem czemu ten przekaz jest jeszcze kontynuowany. Playlista wygląda jakby zatrzymała się w miejscu jakieś trzy lata temu. Zapowiadano, że "wkrótce" to, co do dziś oglądamy zastąpi internetowa wersja aplikacji na SMART TV. Tymczasem po 2 latach nic się w temacie nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...