Skocz do zawartości

[net] Tuba TV


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie w sprawie ewentualnego startu Tuba TV na satelicie nadal nic nie wiadomo, ale jutro powinno już być wszystko wiadome, więc poczekajmy te kilka, kilkanaście godzin to się zapewne przekonamy...

Nie zdziwiłbym się jakby jutro nie ruszył jeszcze ten kanał. :D [...]

Ja również bym się nie zdziwił, o ile mamy na myśli pojawienie się na satelicie... Co do startu emisji co najmniej w internecie byłbym raczej spokojny, bo po co robiliby tyle hałasu? Po co umieszczaliby w sieci materiały promocyjne tego, co od 13 września będziemy mogli zobaczyć na Tuba TV (cokolwiek to oznacza - serwis internetowy z materiałami wideo, przekaz na żywo w internecie, z satelity, czy też to wszystko naraz).

 

A co do materiałów promocyjnych Tuba TV - pojawił się chyba już ostatni filmik: "tuba TV - Sprawdz jaka jest!" - http://www.youtube.com/watch?v=fgbRlnm-fRQ

Właściwie to ten materiał jest zlepkiem wszystkich dotychczasowych - od "siedem" do "dwa", więc zbyt wiele nowego o stacji się nie dowiadujemy... Jedyna nowość to 10-sekundowa część pod koniec filmu z materiałem ze studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o co się modlić. Moim zdaniem zachowują się nieprofesjonalnie. Normalny nadawca zakomunikował by czy kanał znajdzie się na satelicie , czy tylko w sieci, czy będzie FTA i inne tego typu rzeczy. A agora robi jedną wielką szopkę, uważam że w tym miesiącu Tuba tv nie wystartuje z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości! Dzień jeszcze się nie skończył, a nieraz już tak bywało, że najciekawiej robiło się wieczorem. A nawet jeśli dziś nic więcej już się nie ruszy, to i tak nie ma co narzekać. Oficjalnie nie zaprzeczają startowi z satelity, my wiemy co wiemy, więc pozostaje nam tylko czekać... cierpliwie!

 

[...] Na satelicie może się pojawić po południu.
dzień jest jeszcze długi, mogą go dodać na HB przed 18:00

Cały czas strzelasz (przy okazji licząc na wywołanie zainteresowania) czy ktoś cię wgłębia w te sprawy? Bo brzmi to dość oficjalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YayYay już wydał opinię o kanale, który nawet nie wystartował na satelicie. ale mentalność Polaka musi być - dla mnie będzie syf to inni niech też nie oglądają. najpierw naucz się chłopaku pisać poprawnie po polsku bo z ortografią kiepsko u ciebie, a ocenianie pod względem gustu muzycznego czegoś co jeszcze w ogóle się nie rozkręciło daruj sobie bo to żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://satnews24.pl/2010/09/07/tuba-tv- ... -muzyczny/

" Nowy kanał początkowo będzie nadawał w Internecie (www.tuba.tv), ale w przyszłości trafi także na telewizyjne ekrany. Przypomnijmy, że Agora otrzymała od KRRiT koncesję na nadawanie satelitarnego kanału telewizyjnego Tuba TV."

 

https://satkurier.pl/news/58699/tuba-tv- ... esnia.html

"Na razie nie wiadomo, czy w dniu oficjalnego startu, czyli 13 września stacja pojawi się na satelicie. Prawdopodobnie na początku Tuba TV będzie nadawać bezpłatnie w Internecie."

 

 

 

miłego czekania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ze kiss tv zostal zastapiony przez tuba tv. Dzis ruszyl kanal tuba tv to teoretycznie powinien wrocic kiss tv tam gdzie nadawal. Takiej zmiany nie widze. Kwestia ile trzeba bedzie czasu zeby umiescili go na satelicie. Nie jest to moj typ muzyki ale jak ma byc fta to niech sobie graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiadomo kiedy start na satce, a przecież były różnego rodzaju przecieki świadczące o szybkim starcie. Dziwi mnie dlaczego nie wystartowali na HB w dniu uruchomienia przekazu w sieci. Mogliby przecież trochę jeszcze potestować a potem nadawać w pełnej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebook'u dostajecie odpowiedzi na wasze uporczywe pytania i narzekania: "Cierpliwosci :)", "istniejemy dopiero 24 godziny, daj nam szanse :)", itp. Nie wiem jak wam, ale mi to wystarcza. Jestem pewien, że ich nowy cel to właśnie pojawienie się na Hot Birdzie.

satkurier.pl[/url]":1gahrmhx][...] Rzecznik prasowy Agory, Agata Szybieniecka odpowiada jedynie: Podobnie jak w przypadku innych naszych ofert, zależy nam na zapewnieniu mu szerokiego dotarcia do odbiorców.

Chcą powiększać sobie widownie, a nie widzę na to innego sposobu, jak poprzez start kanału telewizyjnego. Start z satelity 13 września nie wypalił. bo pewnie nie byli jeszcze na to gotowi. Przypomnijcie sobie przykład idealizowanej przez dużą część użytkowników na tym forum Eski TV - w internecie przekaz wystartował w sierpniu 2008 roku, a na satelicie pojawiła się dopiero 28 maja 2009 roku. Oczywiście nie sugeruję, że będziemy musieli jeszcze tak długo czekać, ale ten przykład pokazuje, że u "telewizyjnych przedszkolaków" to wszystko nie dzieje się tak szybko, więc jeszcze raz powtórzę - cierpliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...