Skocz do zawartości

[net] Tuba TV


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz rację, ale i to nie zmienia faktu, że Eska TV wystartowała z satelity ponad miesiąc później po uzyskaniu koncesji. Tuba TV ma koncesję i to od dawna, ale nie miała przekazu na żywo w internecie - podstawy, na której mogła bazować swój start jako kanału telewizyjnego. Teraz ma już ten problem za sobą, ma (póki co) nadal ważną koncesję i muszą się spieszyć. Na razie pewnie sami nie znają dokładnych terminów, ale z nadawania drogą satelitarną raczej nie zrezygnowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten obrazek wyraźnie przedstawia dekoder podłączony do TV. Jest duże prawdopodobieństwo, że to chodzi o pojawienie się przekazu na HB. Ale skoro napisali to o godz. 2:00 na FB (za kilkanaście godzin, czyli np. za 17 godz. wg nich) to niewykluczone, że może się pojawić jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze dzis oglosza poprostu date startu na HB - ale wolalbym sie mylic bo zawsze jedna telewizja wiecej ( i wreszcie taka ktora gra hity ciutek starsze a nie viva eska i 4fun ciagle dwadziescia tych samych hitow)...

 

A sprawdzal ktos czy sa jakies zmiany na hb - moze juz gdzies ta tv nadaje testowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kanal trafi na satelite bo w przekazie internetowym w lewym gornym rogu jest oznaczenie wiekowe (slabo widac ale jak sie wezmie na pelen ekran to wiadac), bo watpie ze maja obowiazek dac oznaczenie w transmisji internetowej. ;)

 

Screen :arrow:KLIK KLIK2

 

Ogladam ten kanal z 30min. i musze powiedziec ze jest dobry, stare hity leca jak np. Alex C - The Sweetes Ass In The World. ;)

Czekam na ten kanal. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie wiekowe było obecne od samego początku startu w internecie, a pojawienie się na satelicie było od początku wiadome. Nieznany był tylko termin...

jak pisałem że mi przysłali odp. na maila że myślą o starcie ok. 1 października to mi skrytykowaliscie tutaj i jeszcze post został usnięty a teraz sami widzicie na facebooku.

Z tego co pamiętam to brzmiało to trochę inaczej, a 1 października to była twoja interpretacja (lub propozycja). Poza tym jutro jest 27 września, a nie 1 października! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To", czyli co? Jeśli chodzi ci o zakładkę "Załoga" to na pewno nie to jest "nową kartą" - zakładka jest od samego początku istnienia serwisu, więc to nic nowego.

 

A swoją drogą, w ich działaniu brakuje sensu... Wypisują na Facebook'u informacje, które wg mnie nie są zagadką tylko dla nas, ale i dla nich samych. Chyba wciąż mają problemy z uruchomieniem przekazu na satelicie. Mam tylko pytanie, czy przedstawiona na poprzedniej stronie informacja z Facebooka i obrazek z telewizorem i dekoderem znajdowały się na tablicy konta Tuba TV, czy też była to prywatna informacja? Gdy zajrzałem na owe konto, znalazłem już tylko ten wpis:

facebook.com/tuba.TV[/url]":2jsyzb2u]jeszcze kilkanaście godzin i będzie bardziej zielono niż jest :)

I ten chyba bezwartościowy obrazek:

33540149876308383157118.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie to zalecam podchodzić ostrożnie do wszelkich rewelacji, bo już kilka razy zanosiło się na start i nic z tego nie wynikało (poczynając od planszy testowej z napisem "HOT BIRD 9 ON AIR TEST"). Żeby się czasem nie okazało, że na satelicie się nie pojawią ani teraz, ani w październiku, ani w tym roku ;) Uruchamianie emisji satelitarnej to nie jest filozofia, podpisuje się umowy na długo przed startem, ma się terminy na papierze i coś takiego jak "opóźnienie z przyczyn technicznych" praktycznie nie istnieje w tym biznesie. Wiecie... jest coś takiego jak Public Relations i ludziom tam pracującym zależy, żeby o kanale jak najszerzej dyskutowano. Wrzucanie kolejnych terminów taką dyskusję pobudza, a czy wiąże się z tym jakiekolwiek działanie to osobna bajka ;) Dodatkowo Agora jest notowana na giełdzie - powiążcie ten fakt z tym co napisałem wyżej o PR :]

 

Inny przykład: RMF Maxxx TV ma startować nie wiem od kiedy, a tymczasem już nawet w Internecie nie nadają ;)

 

Obym się mylił z tą emisją satelitarną, bo sam kanał jest ciekawy. Mieliby szanse powalczyć z ESKĄ, bo ESKA TV ma jedną podstawową wadę - są nastawieni na maksymalny zysk, a tylko komercja przynosi zysk. W efekcie dla Eski muzyka kończy się na 2-3 miesiącach wstecz, playlistowaniu i katowaniu dobrze sprzedających się w danej chwili teledysków do oporu. Tuba TV podchodzi do tematu inaczej, pojawiają się starsze utwory, choć też jeszcze mogliby bardziej poszaleć, wcale bym się nie pogniewał, jakby nagle wyskoczyli z jakimś E-Rotic, czy innym starociem ;) Mimo dużej ilości kanałów muzycznych nadal jest na rynku miejsce na nowe tego typu stacje, bo muzyka to pojęcie szerokie, brakuje dobrze sformatowanych kanałów tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media2.pl[/url]":8s2luc81]Programy muzycznej telewizji Tuba TV są dostępne bezpłatnie w telewizji internetowej ipla - można je oglądać online na komputerach, w telefonach komórkowych, telewizorach marki Samsung i Panasonic oraz w sieci kablowej Toya.

Użytkownicy ipla mogą odtwarzać wszystkie produkcje tuba TV w formie VOD. Dostępne programy to m.in. "hmm?!" - informator o ciekawych wydarzeniach ze świata showbiznesu, "Tuba w wielkim mieście" - program prezentujący DJ-ów, muzykę i klubowe imprezy czy "ZIP" - przewodnik po świecie mody i urody.

 

- Tuba TV stawia na nowatorskie sposoby dystrybucji treści - właśnie taką możliwość oferuje platforma ipla. Współpraca z ipla może poszerzyć grono odbiorców naszych produkcji, które są dostępne od teraz, poza internetem, również w urządzeniach mobilnych, telewizorach i sieci telewizji kablowej Toya - mówi David Podhajski, dyrektor ds. operacyjnych tuba TV.

 

Materiały Tuba TV zostały udostępnione w wersjach ipla na komputery (Windows, MacOS, Linux), urządzenia mobilne (telefony komórkowe z systemem Android i iPhone), telewizory marki Samsung i Panasonic z VIERA Cast, a także w sieci kablowej Toya - dzięki aplikacji dla użytkowników nowych odbiorników cyfrowych trzeciej generacji 3G: HD i PVR HD.

To nie to na co czekałem (i chyba nie tylko ja), ale jakaś realizacja planu zwiększania zasięgu Tuba TV to jest. Piszę "jakaś", bo poszerzony został jedynie dostęp do krótkich programów Tuby, a nie przekaz na żywo, czyli to na czym głownie nam zależy... W sumie jednak ostatnie informacje z Facebooka odnosiły się właśnie do tego - to był "kolejny krok" i od tego zrobiło się "bardziej zielono":

z8442845x.th.jpg

 

Wydaje mi się, że zrozumiałem też powód dla którego na koncie Tuby TV na Facebooku usunięto jeden wpis wraz ze zdjęciem telewizora z odbiornikiem cyfrowym - wywołał on nie takie skojarzenia, jakie powinien. Miał oznaczać dostępność w sieci kablowej Toya, a nie dostępność z satelity.

Miejmy nadzieję, że kolejny krok będzie już tym, na który czekam przede wszystkim, bo pewna plansza nie daje mi spokoju... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...