Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mozna zrobic, np. jedna antena na hot bird a druga na astre. :mrgreen:

Mam problem gdyż blok jest długi i ustawiony dokładnie płn-płd. Na dachu nie ma zgody spółdzielni na antenę. Z jednej strony od balkonu nie widac HotBirda a z drugie Astry, dlatego planuję dwie anteny dać. Rozumiem że z każdej podwójny TWIN i po dwa kable do 2 przełączników DiSEqC tylko jak to połączyć ze sobą to nie wiem, ani tez jakie urządzenia najlepiej kupić. Może ktoś mi doradzi kto się zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak kolego dokładnie DSB-7200, a zamawiałem najpierw DVR-7400( ten byl wstrzymany a czsa nieokreslony), a następnie DSB-7200( ja skrótowo mówię otym modelu 200-setka) :wink:

Dzwoniłem przed chwilą do BOK-u CP. Na dzień dzisiejszy tego dekodera nie mozna zamówic ani telefonicznie, ani przez internet, jedynie w punkcie dystrybucyjnym. Ale tu jest małe "ale". W punkcie obligatoryjnie do tego dekodera doliczają do pakietu jaki zamówisz pakiet HD za 15 zł/mc. Zupełny bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do Echo. 7400.Po włączeniu dekodera(czasami) na lcd zaczyna przebijac czerwony kolor pomaga przjscie z 1080i na 576 lub ponowne dociśnięcie HDMI w dekoderze.Kabel Ultralink Matrix-2, LCD Samsung 55B700 czasami zdarza się to podczas oglądania.Mam też inny problem z tym dekoderem mianowicie po zmianie miedzy weściami HDMI1 na HDMI-2 i zpowrotem nie widzi sygnału z dekodera polsatu mimo że nie był wyłaczony.Na drugim wejściu mam cyfrę i tam zawsze po wybraniu hdmi2 szybko jest obraz.Dopowiem że w tym przypadku pomaga ponowne wył/włą Echo 7400 i obraz się pojawia.Wydaje mi się że wejscie HDMI jest zbyt luzne w Echostarze w inny sprzętach (dvd,kino domowe czy Philips 6200HD) takie rzecz się nie zdarzają.????

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem z Echo7400 na 7 nagrań na twardym dysku 3 filmy są podczas odtwarzania przerywane ,zacinane ,pikselioza i tym podobne (pojedyńczy kabel nagrania z epg w czasie gdy odbiornik wyłączony )Antena jest bardzo dobrze ustawiona i podczas zwykłego oglądania nie występują te problemy.Jedno z tych nagrań zostało zakonczone 5 min przed koncem filmu!! mimo iż było zaprogramowane EPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak kolego dokładnie DSB-7200, a zamawiałem najpierw DVR-7400( ten byl wstrzymany a czsa nieokreslony), a następnie DSB-7200( ja skrótowo mówię otym modelu 200-setka) :wink:

 

Podejrzewam iż nie wysyłają gdyż pewnie dysk podczas transportu do klienta w te mrozy uszkadzały się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam iż nie wysyłają gdyż pewnie dysk podczas transportu do klienta w te mrozy uszkadzały się.

Bez żartów, np dla Barracuda 7200.7 SATA, ST3200822AS podają zakres temperatur wyłączonego dysku od -40 do +70, takich mrozów to u nas jeszcze nie ma pomimo stałej eskalacji efektu cieplarnianego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do echostar 7200 mogę podłączyć nagrywarkę DVD tak aby nagrać coś z discovery czy z innego kanału. Proszę o pomoc

 

Posiadam TV LG 37 HD Ready i chce zakupić nagrywarkę DVD z HDD.

Moje pytanie brzmi: Czy jest możliwość do dekodera Echostar 7200 podłączyć nagrywarkę DVD z dyskiem twardym tak aby nagrać np. z HBO czy Discovery. Proszę o pomoc!!!!

Według instrukcji dekodera jest tylko wejście Euro a nie wyjście

PROSZĘ O POMOC!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie jakoś prosto w krokach gdzie i jak dodać swoje kanały po 200... Próbowałem już chyba z 1h tego dokonać ale nie potrafię. Jedynie do czego doszedłem to dodałem kanały powyżej 200 do listy ulubionych ale teraz za hoooja nie mogę zmienić ich na taki jak bym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow.

 

Wiem ze ciezko ustrzelic obecnie dekoder Echostar DVR-7400 HD (wrecz chyba jest to obecnie niemozliwe). To chyba jedyny dekoder w ofercie CP z mozliwoscia nagrywania oraz LivePause. Pytanie: czy CP daje na chwile obecna cos w zastepstwie a nastepnie (gdy pojawi sie juz zamawiany dekoder), wymienia go (a jezeli tak to w jakim czasie, czy nie trzeba czekac do wielu miesiecy?)? Bo chcialem wziasc pakiet wlasnie w CP dla 1) polsatowych programow sportowych 2) dla dekodera z mozliwoscia nagrywania. I teraz wszystkie plany mi sie zawalily (kablowka wygasa mi za 12 dni :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braki to ty masz ale nie w magazynie :) tylko w informacjach. Zrobię zdjęcie to sie przekonasz. A zadzwon na infolinię to też Tobie powiedzą że wysyłają. A zresztą co się będę przekrzykiwał ja dostałem to jest pewne bo wiem co mam a nikt nie będzie mi wmawiał że tego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie jakoś prosto w krokach gdzie i jak dodać swoje kanały po 200... Próbowałem już chyba z 1h tego dokonać ale nie potrafię. Jedynie do czego doszedłem to dodałem kanały powyżej 200 do listy ulubionych ale teraz za hoooja nie mogę zmienić ich na taki jak bym chciał.

 

 

sory za cytowanie swojego postu... potrafiktoś mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...