Jump to content

Witamy na forum SAT Kurier

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Witam wszystkich Forumowiczów. Wczoraj zainstalowałem w domu Cyfrowy Polsat z dekoderem EvoBox pvr. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami i przyszłym doświadczeniem, bo na razie dużego nie mam. ;)

• 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Trochę późno, bo już jestem tu jakiś czas, ale napiszę coś więcej o sobie. Znam forum SK od 2011 roku, w latach 2011-2014 byłem tutaj aktywnym użytkownikiem. Usunąłem konto na własną wyraźną prośbę, gdyż straciłem ochotę na aktywność tutaj. W latach 2015-2017 bardzo rzadko zaglądałem tu jako gość, ale nigdy nie odpuściłem głównej strony SK, którą przeglądałem regularnie i przeglądam nadal. Po długiej przerwie postanowiłem zarejestrować się ponownie, bo znowu poczułem chęć aktywnego udziału. Mój obecny nick wziął się od zamiłowania do analiz strumieni DVB i różnych takich technicznych aspektów. Staram się pomóc i sam nadal poszerzać swoją wiedzę, którą dzięki temu forum i tak już bardzo rozwinąłem. W chwili obecnej jest to jedyne forum jakie odwiedzam i mam nadzieję, że długo tu zostanę. A jeśli mi się znudzi, to po prostu nie będę się udzielał, ale konto zostawię w spokoju. SK to bardzo ważne miejsce w moim życiu, Tak więc oficjalnie witam wszystkich serdecznie.

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...