Skocz do zawartości

Witamy na forum SAT Kurier


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w imieniu redakcji magazynu, oraz serwisu SAT Kurier, administracji i moderatorów powitać wszystkich na forum SAT Kurier.

 

Na wstępie czuję się zobowiązany do wyjaśnienia kilku kwestii.

 

Pierwsza ważna uwaga - nie należy kojarzyć tego projektu z forum serwisu MediaLink, z którym zakończyliśmy współpracę. Nie znajdziecie tu dużo miejsca na dyskusję na tematy ogólno-medialne. Forum stawia mocno na technikę satelitarną i głównie na tym będziemy się skupiać. Tak więc jeśli ktoś szuka bezpośredniej alternatywy dla forum ML, to przykro mi, ale źle trafił.

 

Sprawa druga - forum dopiero startuje. Póki co będę się dwoił i troił, aby odpowiadać na wszystkie problemy. Stopniowo z pewnością wykrystalizuje się grupa ambitnych użytkowników, którzy będą także służyć pomocą. Początki są trudne, ale damy radę :D

 

Na zakończenie - jak widać grono Moderatorów bardzo skromne. Póki co nie są jednak planowane wybory. Wstępnie uważam, że zrobimy to tak - poczekam aż pojawi się grupa użytkowników, którzy zaprezentują, że posiadają wiedzę i doświadczenie i zaproponuje kilka osób, z których wybierzemy moderatorów poprzez publiczne głosowanie. Kto się dostanie - będzie modem, a kto nie - w nagrodę pocieszenia dostanie status VIP, czyli nikt nie przegra :roll: Przy czym nie stawiam na ilość, a na jakość postów - pomoc przy sprzęcie, wiedza instalatorska - takich z pewnością docenię.

 

Tak więc do dzieła :) Zapraszam do dyskusji i aktywnego udziału w życiu forum. :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się obecna zmiana. Praktycznie, wszystkie nasze wpisy szlak trafił, ale może to kwestia przyzwyczajenia :roll:

 

Zmiana została trochę wymuszona. Stare forum było MediaLinka, nowe jest SAT Kuriera... Ze względu na zakończenie współpracy są teraz 2 fora (forum MediaLink nie działa chwilowo, ale pewnie ruszy)...

 

Uruchamiając własne forum chcieliśmy dać możliwość dyskusji na tematy satelitarne i nie zależeć od innych serwisów.

 

Dlatego mamy nowe forum SK dla czytelników SK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście cieszę się, że ruszyło oddzielne forum SAT Kuriera. W ogóle całość wyglądała bez sensu w czasie, gdy board prowadzony był wspólnie z MediaLink.pl. Gdy SAT Kurier linkował forum, MediaLink.pl od tego się odciął... pozostał tam jedynie mały odnośnik w lewym menu.

 

Co do forum MediaLinka to nie bardzo mnie interesuje czy powróci, czy też nie. Cieszę się, że powstało forum o technologii satelitarnej. Przypominam też - chociaż co niektórzy o tym wiedzą - że nadal istnieje alternatywa dla forum ML. Wszystko zawarte jest u mnie w podpisie.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zawarte jest u mnie w podpisie.

 

Wszędzie ta reklama i chłyty matetigowe... Zobaczycie, ja też się zarejestruję na forum Media2.pl i umieszczę link w opisie do SAT Kuriera! No! :P

 

mi by to nie pszeszkadzało gdybyś dał reklamę do SK na Media2 :) w końcy oba serwisy mają inną tematyke i nie są konkurencją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam się, kto tu jest moderatorem?

 

A kto chce być? :P

 

A poważnie to ja zajmował się będę tylko sprawami technicznymi, a Mr. Orbita został administratorem (koortynatorem) z ramienia SK... Jak pojawi się w sieci to jakiś temat o tym napisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, po Mr to skrót i nie stawiamy po nim kropki :)

 

Z kropką było w starym angielskim, a w nowym jest bez kropki... Tak mi powiedziano...

 

I jeszcze mi powiedziano, że czasami jeszcze można spotkać pisownię z kropką - widzicie jakie mamy okazy na forum? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle się zrozumielismy, nie chciałem, zeby ktoś myslał, że ja w jakiś spób tworzę to forum. Jestem zwykłym userem, i pisząc nam to miałem na mysli, że zrobiłeś reklamę wszystkim userom forum satkuriera i czytelników satkuriera.

 

Edit: nadal będę pisał zarówno do media2, satkuriera i nawet moze medialinku, o ile kiedys jeszzce się pojawi. Ja nie jestem na forum dla postów i rang, po prostu chce się w czymś pokazać! w czymś co potrafię robić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...