Skocz do zawartości

Witamy na forum SAT Kurier


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze słowem "kochany" to akurat chodziło mi o co innego, ale... niech zostanie jak jest :curious:

 

He, ciekawe czy ja się witałem. Jeśli nie to:

 

Witam Was wszystkich tutaj walnie zgromadzonych moi drodzy koledzy i miejmy nadzieję koleżanki. Przybyłem dzisiaj do Was by głosić Wam radosną nowinę...8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pytania o kolegę @RafiX - właśnie odczytałem wiadomość od niego, przekazuje pozdrowienia od niego dla Forumowiczów. :)

 

Ogólnie to podróżuje po Europie i przygląda się instalacjom antenowym ;)

Chwilowo brak mu czasu aby choć na chwilę zerknąć na Forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A kiedy powitamy ponownie Rafixa :?:
Myślę, że już od dzisiaj możecie mnie powitać :D Po dwumiesięcznej przerwie moderator RafiX powrócił :jupi: Przy okazji i ja witam Wszystkich Userów z Forum SAT Kurier'a - jakoś nie miałem okazji się przywitać gdy tutaj się zarejestrowałem dwa lata temu (nie wiem dlaczego :lol:).

 

@tomekb1976, wprowadziłeś mnie w wielkie zakłopotanie :oops: Co nieco napiszę w najbliższych dniach w wątku typowo "hajdeparkowym"... ;) a wiele cudów niewidów się wydarzyło (ogólnie jestem szaleńcem - nie oszczędzam się :lol2:).

 

Kol. @pitter dziękuję za przekazanie Wszystkim pozdrowień ode mnie.

 

Cierpliwość została nagrodzona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu od tego jest ten temat, żeby się w nim mogli witać nowi userzy 8), ale może rzeczywiście za ostro go potraktowałem :oops: Sorry grzess69 :wink: i witam na forum, mam nadzieję, że uzyskasz na naszym forum rozwiązanie swojego problemu :)

 

@Rafix Czytałeś 13-stą podstronę tego tematu, jaki był tu zryw przywitań :lol: nawet ja (ale nie tylko :>) się tam przywitałem, nadrabiając to czego nie zrobiłem na samym początku - zaczynając korzystanie z forum :P a powinienem wtedy to zrobić, tak jak dziś zrobił to grzess69 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...