Skocz do zawartości

Kanał muzyczny? (prosze o pomoc)


cristof92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak koncerty, to przede wszystkim Astra (19°E). Na Hotbirdzie (13°E) raczej nic ciekawego się nie znajdzie (chyba że na kanałach kodowanych). A na Astrze jest prawdziwy raj dla melomanów. Np. przez najbliższe 3 wieczory na MTV Germany i MTV Austria będzie można zobaczyć bezpośrednie transmisje z koncertów festiwalu Rock am Ring; w programie głównie mocne granie, m. in. Placebo, Korn, The Prodigy, Slipknot. Lżejszą muzykę daje Deluxe Music, np. dziś o 20.15 koncert Spandau Ballet. Natomiast w nocy na 3sat "łyknąć" można trochę jazzu — będzie kilka koncertów z festiwalu Jazz Baltica.

Poza wymienionymi kanałami, niezła muzyka leci czasami też m.in. na EinsFestival, ZDFtheater i WDR. Warto sprawdzać EPG, szczególnie w weekendy. Niestety większość koncertów nadawana jest przeważnie po nocach, toteż przydaje się PVR. Przynajmniej mi się przydaje, bo mam taki odbiornik od paru lat i dzięki niemu nagrałem grubo ponad setkę płyt DVD z dobrą muzyką. Przy okazji trzeba tu dodać, że większość kanałów niemieckich ma super jakość obrazu i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiedziałem gdzie napisać więc podpinam się pod trochę zapomniany wątek.

Otóż już od dziś do niedzieli(3-5 VI 2011r) odbędzie się festiwal Rock am Ring 2011. Będzie on transmitowany min. przez niemiecką EINS PLUS(19,2E), a "rozkład jazdy" na żywo w TV przebiega następująco:

Piątek 03.06.2011 17.45 – 3.00

Sobota 04.06.2011 17.30 – 3.00

Niedziela 05.06.2011 17.00 – 2.15

Warto zobaczyć min. powrót na scenę zespołu System of a Down w Niedzielę od ok. 22:30 do 24:00. Pozostałe gwiazdy to min. Coldplay, Kings of Leon , Hurts, Korn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mprw

Po pierwsze MTV De jest kodowany od stycznia br, więc nici z festiwalu Rock am Ring.

Po drugie MTV Österreich już nie istnieje (od 01.01.2011r.), została zastąpiona przez VIVA Österreich.

Tutaj się z Tobą zgodzę, że większość kanałów niemieckich ma super jakość obrazu i dźwięku.

 

@cristof92

Może wybierz 3sat w sylwestra, zamiast polskie stacje? to na pewno byłby dla Ciebie raj...przez 24 h lecą przeróżne koncerty od kilka nastu lat, nie raz 3sat przypomina te koncerty (BIS), przez co niekiedy lecą przez całą dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...