Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – zapowiedzi


Speedy179
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, to nie jest na pewno tak, że będą konkurować tylko TVNem. Mają dwie częstotliwości - tyle co N na początku działalności i będą w stanie zaproponować jakieś 50 kanałów + kilka kanałów HD. Tylko, że jeśli chcą wykurzyć N to trochę to potrwa, podejrzewam zresztą, że ci dwaj akurat operatorzy winni raczej współpracować niż się bić - konkurentem przede wszystkim powinna być Cyfra+. Ale to już moje zdanie :-) Wyścig N z Orange skończy się albo współpracą tych operatorem albo przejęciem/fuzją* (niepotrzebne skreślić). Na razie trzeba poczekać na to, jakie dekodery i jaką ofertę Orange zaprezentuje. Ja się o rynek nie boję, znów mamy piękną jesień :-) Tego nam było trzeba - tylko w Cyfrowym i Cyfrze znowu będą włosy siwieć - o N, TVP i Orange się nie boję - to nowi liderzy, nieważne w jakiej kolejności, byleby z pożytkiem dla nas, motłochu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przyznaję rację, od razu powinni ustawić się albo na zestaw HB+Eurobird albo HB+Astra. Ale spokojnie, jeśli dogadają się z Nką to obie platformy będą jeszcze miały duże możliwości działania (Dwie częstotliwości to przy FEC 2/4 ok. 120mb, czyli 60 SD/12 HD) - jest więc miejsce i na rozwój Orange i na rozwój N. Ale nie ma mowy o nastawianiu się na klienta N - to błąd ze strony TP, chociaż rozumiem ich motywy (klienci N i C+ po prostu płacą więcej). Według mnie nowa Orange SAT winna zawalczyć o segment niżej niż N i segment (a nawet dwa) wyżej niż Digital TVP czy TNK. Uważam też, że powinni zaproponować ofertę z obsługą HB+Astra, bo to da im od razu dostęp choćby do kanałów TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli zgodnie z zapowiedziami do końca roku TP uruchomi dostęp do DVB-T na obecnie stosowanych dekoderach to będzie nieźle.

Kanały HD o których też wspomniano to chyba jednak dalsza perspektywa a tego typu ofertą "ugraliby" najwięcej.

Musieliby zacząć od masowej wymiany dekoderów na chociażby coś takiego: http://www.sagemcom.com/index.php?id=1534&L=0 dla IPTV,

a http://www.sagemcom.com/index.php?id=1535&L=0 dla tv via sat.

Wiecie może czy francuski Orange oferuje swoim abonentom kanały HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samsungi do odbioru tv przez satelitę to faktycznie masz rację ale dla użytkowników IPTV konieczna jest wymiana sprzętu bo ITAD 81 i 83 nie spełniają wymagań dla HD. Jeśli równolegle wprowadziliby wspomniane przeze mnie wcześniej dekodery to byłoby to swego rodzaju ujednolicenie sprzętu.

Chyba przyznasz że SHD-85 do atrakcyjnych wizualnie nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie tpsy wdziałem coś takiego jak kanały na życzenie. Pakiet 5kanałów z rodziny tvn - tvn24, tvn turbo, style, cnbs biznes i meteo kosztuje lekko poniżej 10zł mce. Minusem jest to, że mozna ten pakiet zamówić tylko przez numer z tepsy na którym działa usługa telewizji. Nie wiem czemu nie można przez smsa np. Może wkrótce. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Swego czasu przy październikowej promocji na pakiety telewizyjne oprócz deklaracji związanej z uruchomieniem DVB-T na dekoderach tp do końca roku wspomniano również o ewentualnym uruchomieniu multiroom-u. Myślę że tepsa jest w stanie zaproponować multiroom w połączeniu z jakąś atrakcyjną promocją na liveplug-i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I chyba właśnie dlatego, że dołączą nam nowe kanały - Discovery Historia i pewnie Rebel:TV, który startuje w poniedziałek, może będzie ta długo wyczekiwana aktualizacja i udostępnią nam wkońcu obsługę diseq, wyszukiwanie kanałów FTA i jak obiecywali obsługę DVB-T.

 

No to czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...