Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polska to Polska a Turecka liga niech sama się rozwija może prawa kupi i Polsat Futbol bo na tym kanale nie ma nic ciekawego,a tak na marginesie Polsat Futbol,dlaczego nie poszuka jakieś jednej porządnej ligi do transmisji,bo kogo obchodzi Ukraina,Rosja a Holenderska chyba się już znudziła,przez komentatorów a szczególnie Kołtonia bo ja uważam że ten człowiek niszczy całą redakcję sportową. Jeżeli się mylę lub kogoś uraziłem to przepraszam ale to jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację że rosyjska liga rośnie w siłę ale wytłumacz mi dlaczego pozbyli się ligi Niemieckiej,ja będąc w CP pamiętam jak transmitowali te rozgrywki a teraz zapychają ramówkę czym mogą to jest chore lub brak kasy,bo przecież jedno z drugim się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam Cę bardzo, rosyjska liga rośnie teraz w siłę i uważam, że to najlepsza liga, jaką ma obecnie PF. Poza tym, jak pozbędę się jakichkolwiek lig, to co im zostanie?

Dokładnie.Poziom ligi bardzo dobry.Chociaż odbiór meczu może być trochę mylny i widowiska mogą wydawać się mało porywające.Wpływ ma na to na pewno godzina transmisji, czyli wczesne popołudnie.Do tego na większości stadionów kibice nie wypełniają do końca trybun i nie dopingują tak żywiołowo jak chociażby u nas w Polsce(w tym na prawdę jesteśmy nieźli :))

 

A ligę ukraińską pewnie pozyskali dlatego, że mają nadzieję, że będzie się rozwijała(tak samo jak rosyjska).A możliwości mają ogromne.Przewijają się tam coraz większe pieniądze.No i EURO niedługo.Wg rankingu UEFA to 8 liga Europy.

Jednyne co mnie denerwuje to męczenie nas meczami tego Sewastopola.

salam73, przecież Roman Kołtoń nie komentuje ligi holenderskiej. Jak dla mnie jest on bardzo dobrym komentatorem i ekspertem. Bardzo lubię go słuchać, czy to podczas Cafe Futbol czy w czasie meczu, bo zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.

Może i ekspertem jest dobrym, ale od mikrofonu niech się trzyma z daleka.Komentator z niego marniutki.No, ale Mati kolegę zawsze weźmie do duetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! nie bedzie inwestował w obcą lige. wolą zainwestowac w coś polskiego np. mistrzostwa Polski w szachach

Chyba Cię trochę poniosło. Raz, że takie transmisje to do Polsatu Sport lub Polsatu Sport EXTRA. Dwa, że trwałyby wiele godzin i kolidowały z ekskluzywnymi setnymi powtórkami walk bokserskich sprzed pół wieku. :lol2:

A co do ligi - może chińska? Gra tam przecież pierwszy czarnoskóry kadrowicz - Olisadebe. Godziny meczów są wczesne. Co prawda nakładają się czasami na mecze Sewastopolu, ale wtedy można puścić któryś w retransmisji zamiast spotkania jakiegoś cienkiego Szachtara czy CSKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi szkoda Marcina Lepy,bo bardzo dobrze komentował ligę włoską.Przydałby się w Canal+ Sport.

 

Skoro przypomniałeś Marcina Lepę to pewnie będzie komentował mecze 1/8 finału Pucharu Włoch, które będą na antenach Polsatu dzisiaj dwa mecze o 17.30 Palermo z Chievo i Inter z Genoą o 21.00.

Marcin Lepa komentował wczoraj także siatkówkę na Polsacie Sport wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Puchar Turcji stoi na mocno przeciętnym poziome czołowe kluby odpuściły ten puchar np. FB Stambuł w 3 meczach ma 3 porażki.

Zdarzyło mi sie kontem oka rzucic na jakis mecz na TRT i mnie nie olśniło ale jak na polszat to coś nawet najlepsza piłka jakie mają. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wzięli Puchar Turcji na próbę.Jak będzie zainteresowanie to może i za kilka miesięcy ujrzymy też rozgrywki ligowe.

Na razie trzeba się cieszyć z tego co jest.

W Pucharze Turcji obowiązuje faza grupowa(tak jak kiedyś w Polsce), a więc ciekawe mecze mogą trafić się już na tym etapie.Zdaje się, że stąd ta decyzja Polsatu o pozyskaniu tych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi w Polsacie czy jest faza grupowa. Grają Polacy to trzeba ich pokazać. Atrakcja dla kogoś kto ma dostęp do TRT niestety żadna. Jak ktoś nie ma - to rzeczywiście coś niezłego.

Dziwię się, że nie pokazują ligi chińskiej. Wypełniłaby przedpołudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...