Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
@Peter Parker skąd wiesz że te 4 serwisy będą nadawać całodobowo :?:

Nie będą nadawać całodobowo, tylko będą cały czas na liście. Jak nie będą nic pokazywać to wskoczy jakaś plansza czy coś - wiem od PS. Przypuszczam, że dla CP byłby problem, by ponad 2 milionom abonentów wysyłać co kilka dni nowe listy, poza tym w każdym tygodniu przynajmniej jeden serwis pokazuje coś live, więc nie ma sensu usuwać tych serwisów z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ta sprawa była poruszana, ale czy napewno kanal Polsat Futbol do końca roku będzie za darmo w pakiecie Familijnym ?

Bo mam pewne wątpliwości od paru godzin.. U mnie przy tym kanale widnieje zapis że nie mam tego kanału w abonamencie więc jestem ciekawy ...

Poprzyjcie może swoją wypowiedz jakimś linkiem ;)

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Wiem że ta sprawa była poruszana, ale czy napewno kanal Polsat Futbol do końca roku będzie za darmo w pakiecie Familijnym ?

Bo mam pewne wątpliwości od paru godzin.. U mnie przy tym kanale widnieje zapis że nie mam tego kanału w abonamencie więc jestem ciekawy ...

Poprzyjcie może swoją wypowiedz jakimś linkiem ;)

Z góry wielkie dzięki

Polsat Futbol wraz z czterema dodatkowymi serwisami będzie dostępny do końca roku w ramach pakietu Familijnego.

Czytać, czytać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach 23-26 jak na razie sytuacja taka, jaka była na 22 kilka godzin temu- ten kanał jest niedostępny w Twoim pakiecie. Spodziewac sie mozna jednak, iz w ciagu najblizszych minut one rowniez sie uaktywnią

mi juz dziala wszytko dodatekowe serwisy i polsat futbol , na dodatkowych serwisach sa paski kolorowe ! a na polsat futbol jest logo kanału !!

 

co do nagrania startu to mam taka możliwość jednak nie wiem czy nagram , ale poszukajcie sobie na youtube start polsat news! i ten uzytkownik co dodał start polsat news dodaje takie startyu wiec moze ten tez doda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystek2009 - w Polsacie nie będzie Ligi Europejskiej, będzie w TV 4. Meczy na żywo będzie 11 a nie 6. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Dodatkowe kanały Polsatu Futbol zostały zakodowane. Pojawiło się EPG.

Mecze Ligi Europejskiej powinny być również w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Po co uruchamiać dodatkowe serwisy i marnować miejsce na transponderach, tak jakby mieli go nadmiar. [beep]ość Polsatu odbije się im czkawką. Tym razem nie będzie jak z Polsatem Sport Extra, że przyszły mistrzostwa świata i kablówki w pośpiechu dodawały ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...