Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO i Canal+ to nie jedyne kanały PRENIUM na świecie

Na świecie nie, ale w Polsce tak, a żaden nowy do nas nie wejdzie, bo niemiałby co pokazywać.

Z tym sie niezgodze wystarczyloby sprzatnac konkretne prawa sportowe i bylby kanal premium z prawdziwego zdarzenia,

 

To oczywiste, że jakby coś przejeli to kanał premium mógłby powstać, tylko że nic nie przejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja racja. Marzyć każdy może. :wink:

 

Ale coraz więcej osób proponuje zamknąć temat póki nic nie wiadomo na ten temat, a na razie to nie możliwe MaxPak w CP. :wink: I ja też uważam, że na razie temat warto zamknąć. Nie ma co dłużej wałkować. :wink: Pozdrawiam serdecznie 8)

Edycja:bogdan425 - marzeń nikomu nie zamknę - niech sobie marzą i marzą do woli :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostałem maila od HBO:

Witam serdecznie,

O wszystkich zmianach dotyczących nadawania na platformach będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy za e-mail.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Makowska

Dział PR HBO Polska

-------------------------------------------------------------------------------------

Czyli nadal pozostaje czekać, marzyć, śnić..... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO po e-mailu widzi ze jest zainteresowanie ze strony abonentow innych platform. Napewno wejscie HBO na CP i N bedzie zalezalo od zainteresowanie jakie posiadaja kanaly z ich paczki : AXN i Cinemax. jezeli jest to znikome zainteresowanie w gronie 1mln abonentow moga chciec lepiej podpisac kolejna umowe na wylacznosc z Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to że Cinemax wchodzi w skład HBO Max Pack nie znaczy, że wejście do innych platform HBO i HBO2 będzie zależało od wyników oglądalności właśnie Cinemaxa. Porównajcie te programy. Może być taka sytuacja że ktoś komu spodoba się repertuar w Cinemaxie nie spodobu mu się w HBO i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek, informacji, konkluzji i pytań. Czekam na polemike.

 

HBO w USA, a stamtąd się wywodzi to:

 

120px-HBO.svg.png

120px-HBO2.jpg

120px-HBO_Comedy.jpg

HBO_Family.jpg

120px-HBO_Latino.jpg

HBO_Signature.jpg

120px-HBO_Zone.jpg

 

(może coś z powyższych?)

 

i na dokładke:

 

120px-HBO_HD.jpg

 

oraz pozostałe kanały grupy Premium Cable Networks:

 

  • MoreMax
    @Max
    ActionMax
    OuterMax
    ThrillerMax
    WMax
    5 StarMax
    Cinemax HDTV

 

pomijam AXN i Cinemaxy - poza powyższym HD - (ich tez jest sporo - http://en.wikipedia.org/wiki/Cinemax)

 

Powiedzcie mi moi drodzy forumowicze - co to są te Maxy i czy warto je do Polsatu :) ??

 

(za http://en.wikipedia.org/wiki/HBO)

 

 

------------

ps. AXN ma dystrybucje HBO ale generalnie są to kanały Sony Pictures Entertainment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Comedy nie będzie takim kanałem premium jak HBO, czy HBO2, ze względu na ograniczenia, jakimi są filmy, seriale i programy rozrywkowe tylko o tematycę komediowej. Co do obecności tego kanału w CP, to są małe szanse, ale może być tak jak z Zone Media, gdzie CP ma na wyłączność tylko 2 kanały tej marki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Comedy nie będzie takim kanałem premium jak HBO, czy HBO2, ze względu na ograniczenia, jakimi są filmy, seriale i programy rozrywkowe tylko o tematycę komediowej. Co do obecności tego kanału w CP, to są małe szanse, ale może być tak jak z Zone Media, gdzie CP ma na wyłączność tylko 2 kanały tej marki.

Pozdrawiam.

 

 

Raczej, na pewno ten kanał nie dołączy do oferty CP. Na platformach będzie jedynie na Cyfrze+ i dołączy do opcji HBO MaxPak i będzie w C+ dopuki będzie trwać umowa na wyłączność HBO w C+. Do reszty może ten kanał dołączyć do większej ilości sieci kablowych ale na platformie będzie jednej :D . Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za rok. Jeśli polsat nabije jeszcze z poł miliona abo a cyfra będzie nadal tracić klientów tak jak teraz, no i wkoncu kiedyś sie konczy monopol na HBO to Polsat bedzie bez problemu stać na HBO. A stacji też zależy na wiekszej oglądalności. Juz teraz mają porównywalną liczbe ABO ( chodź polsat chyba większą) to wtedy bedzie tylko zależało od sprytu operatora. A cyfra jak narazie sprytem nie grzeszy.

 

Zastanawiam sie co w tym HBO jest takiego zę wszyscy go chcą :D

Canal+ wg. mnie jest 3 razy lepszy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...