Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem kanały na wyłączność i umowe moga zawsze przedłużyć no ale po co?? skoro hbo by zysk wiekszy miało z 2ch platform:)wiec czekamy na prezent w postaci hbo na polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok się okaże, że trza czekać jeszcze rok i tak dalej

I dzięki temu temat znów odżyje i będzie kuty jak zimne żelazo

"czekaj tatka latka a kobyłe wilcy zjedzą" :lol::lol::lol::lol::lol:

Hyba Było Otym że dołączą- rok temu, dwa lata temu, trzy.............itd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O HBO na CP i terminach kończenia się umowy na wyłączność, to mozna by było ksiązkę napisać, bo to zaczyna już być nudne, bo tak naprawdę to nikt nie wie kiedy się konczy umowa na wyłączność i jest zawsze kilka wersji, jeden termin już minie to się pojawia następny i tak w kółko. Bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem kanały na wyłączność i umowe moga zawsze przedłużyć no ale po co?? skoro hbo by zysk wiekszy miało z 2ch platform:)wiec czekamy na prezent w postaci hbo na polsacie

Bardzo wątpię żeby HBO zagościło w CP chyba że w przyszłości dojdzie do fuzji obydwu platform i znowu grupa Canal+ wykupi konkurenta :D

 

Ale dlaczego kolego kablówki maja tansze HBO od C+ ja juz sam tego niewiem. Może to wyłączność na ten kanał ?

Raczej UPC nie ma tańszego HBO tak samo w wielu innych kablówkach

cena jest taka sama lub droższa :D

 

Na starym forum były podawane takie kablówki i nawet ich strony internetowe gdzie falktycznie za kwote 30zł abonen dostawał wiele kanałów po Polsku np: CN, Jetix, Doscovery, Travel, Eurosport i inne oraz HBO i HBO2

Skoleji inne sieci z tego co pamietam oferowały dodatkowo HBO MAXPAK za 4zł! I tu widac jak inne sieci ściagaja kase z klientów...

Chyba była to promocja która trwała z 3 miesiące to może

żadna kablówka na dłuższą metę tego by nie ciągła :D

 

Edycja pitter: połączone 3 posty, używaj funkcji "zmień". następnym razem zamiast łączyć będę kasował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablówce w Tczewie HBO i HBO 2 w pełnym pakiecie cały czas jest.

 

http://www.tczew.net.pl

 

Ceny pakietów programowych

(obowiązują od 01.10.2003r.)

 

 

pakiet czerwony 1,20 zł 4 programy

 

pakiet żółty 6,60 zł 12 programów

 

pakiet niebieski 16,20 zł 19 programów

 

» pakiet zielony 33,60 zł 74 programy*

 

 

* - w tym HBO i HBO2 bez dodatkowych opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasiona ta kablówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle kanałów i to jeszcze jakich za 33,60. Czyli wychodzi na to, że można zarobić i przy tak niskim abonamencie. Czyli reszta to chyba typowi złodzieje a Cyfra to już się nawet do złodziejstwa nie kwalifikuje tylko do czegoś więcej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak mówiłem za średnio 37 zł na miesiąc w Multimedii był full pakiet + C+/HBO (do wyboru).

 

Problem tylko w tym, że te ceny kablówek są promocyjne i po skończeniu umowy i promocji obowiązują normalne ceny, czyli 29 zł za HBO/C+ + pełna opłata za kablówkę ok. 50 zł czyli wychodzi 80 zł. A to już rewelacją nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. stokrotka pewnie gdybyś ty był doradcą finansowym tej firmy to zarabiałaby 10 razy więcej niż teraz zarabia. Skąd wiesz ile zarabia HBO podpisując umowę na wyłaczność z Cyfrą? Musiała mu się ta transakcja opłacać, bo inaczej by do niej nie doszło. A skąd wiesz, że Cyfra to złodzieje? Ukradli Ci coś? Sprawa wysokości abonamentu była już wiele razy na wielu forach dyskutowana. Tylko zastanawia mnie to, że podczas porównywania wysokości abonentu bierze się pod uwagę opłaty za CP w promocji, a za C+ pełne z kanałami PREMIUM, których w CP nie ma. Gdyby porównać abonamenty normalne bez promocji i bez opcji PREMIUM, to we wszyskich trzech platformach byłyby zbliżone. Różniłyby się paroma, paronastoma zł. Pozdrawiam.

 

Sorki, że odbiegłem troszkę od tematu, ale Mnie poniosło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna sprawa a mianowicie to iż, dystrybucją HBO COMEDY na terenie RP zajmować się będzie nie HBO POLSKA lecz HBO CZECH. Być może HBO chce w ten sposób ominąć zapis w umowie pomiędzy C+ a HBO POLSKA o wyłączności na ich kanały. I w ten sposób HBO COMEDY trafi nie tylko do C+??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek z jednej strony masz rację, jeśli dystrybutorem HBO Comedy na Polskę było by HBO Czech, to faktycznie mogło by być tak jak mówisz, ale z tego co wiem, to tylko Czechy przyznały prawa na nadawanie HBO Comedy na terenie Polski, więc dystryubutorem pewnie będzie HBO Polska, ale ciekawe jest Twoja koncepcja, w sumie to w ten sposób nie myslałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendrus25 jeśli w kablowce, a wiem na sto procent, HBO moge mieć w pełnym abonamencie 30 złotych to sam se odpowiedz, czy Cyfra i te same HBO nie jest złodziejską firmą? Chodź sam podpisałes umowe pewnie za 1400zł. Sorry że się gniewasz, ja nie mam HBO za 10 mógłbym mieć za 140zł ale mnie nie stać. Więc sorki, mówie, że Cyfra a raczej żabojady to złodzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge tylko cos zapytac . . (nic zlego w tym pytaniu, naprawde tylko bym chcial wiedziec).

 

Warto by miec te "HBO Comedy" w "Cyfrowym Polsacie" jesli by sie tak udalo jak Jarek mowi ?

Myslicie, byl by to pierwszy krok o dolaczeniu "MaxPack" ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...