Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nawet "odkodowali" - właśnie pojawiły się plansze informacyjne - swoją droga szkoda, że nie mogli uruchomić tego już na święta - ale to zapewne wynika z wyłączności dla cyfry do końca roku.

BTW - czy ktoś wie co zaoferują posiadaczom RelaxMixFilm? na infolinii tylko gdybanie - w przeciekach na necie różne warianty ale a takiej sytuacji brak info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pod poprzednim info napisali by:

24.12.2007/Upade:Testy w nagavision2,3 i w DVB-S.

A po co? Czy za każdym razem jak coś się zmieni, to mają o tym pisać. Bez sensu! Forum jest częścią Satkuriera i o zmianach informują sami abonenci. Pisania ciągle o tym samym nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze jest mieć wobec tego małą aczkolwiek dającą wiele przyjemności wadę wzroku- może wytrzymam dłużej przy swoim LCD.

 

Cieszy mnie, że HBO inwestuje w polskich dokumentalistów, to będzie przynajmniej dla mnie - duży punkt za wykupieniem HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci co maja telewizory panoramiczne tez dlugo nie wytrzymaja. Bo to zadna przyjemnosc ogladac film z ramka z kazdej z czterech stron. Mozna rozsunac na caly ekran, ale wtedy sie obraz znieksztalca, chyba ze ktos tak lubi patrzec ( w ramce lub zniekszalcone) to moze i poglada HBO dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co Cyfrowy Polsat nadaje te plansze w 720x576, skoro rozdzielczość kanałów już na Amosie jest niższa... Cyfra nadaje tylko HBO(1) w 720x576, HBO2 nadaje w 704x576 a co do Comedy to nie wiem, nie pamiętam a nie mam jak teraz sprawdzić. BitRate wynosi chyba około 3Mbps z transpondera Cyfrowego Polsatu. Zobaczymy jaki będzie dźwięk, bo jak dotąd to chyba nie włączyli żadnej ścieżki dźwiękowej, przynajmniej jak ja patrzyłem to ostatnio nie było, naraz pójdę i na dekoderze sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...