Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak naprawdę czas pokaże a z wiadomego źródełka mała szansa ze będzie kodowane w n2 i kto zechce będzie musiał wymienić kartę u dystrybutora przy podpisaniu umowy na HBO. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi powie co z tymi, którzy maja teraz relax Mix Film, bo padają tu ceny różnych zestawów po dodaniu HBO, ale tak jakoś wychodzi na to że RMF zniknie z oferty i zastąpi go SF? Parę osób pewnie ma teraz RMF i co? przejdą na RM + możliwość dopłaty? To też nie do końca takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery HBO na styczeń:

Zaginiony Skarb Templariuszy-przygodowy

Historia Gwen Aruajo-dramat

Ballada o Jacku i Rose-dramat

Rewolta-dramat

Za Progiem Młodości-dokumentalny

Przyjaciele Z Kasl-komediodramat

8 MM 2-kryminalny

Dynastia tudorów-serial obyczajowo-historyczny

Czy Dzieci Pozwolą-komedia

Mechanik:Czas Zemsty-film akcji

Bezprawie Demokracji-dokumentalny

Deja Vu-thriller

Obłąkana miłośc-thriller

Elsa i Fred-komedia

W ciszy-thriller

Amatorki projekt-komedia

święto kozła-dramat

Amatorzy w konopiach-komedia

Sekret śmierci-dramat/thriller

Homo.Pl-dokumentalny

Rzostania i powroty-dramat

Tysiące mil samotności-dramat

Quo Vadis-dramat historyczny

i premiery seriali i programów rozrywkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak na ten miesiąc taka sobie, lecz jest kilka tytułów które są ciekawe... Dobrze że jeszcze jest HBO2 z powtórkami i zawsze znajdzie się coś ciekawego o różnych porach dnia, oraz zwłaszcza HBO Comedy gdzie uwielbiam komedie.. Do pełni szczęścia brakuje mi Comedy Centaral, ale dla jednego kanału nie opyla sie płacić 32zł w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o te filmy ale o traktowanie klientow niemajactch internetu i niemogacych sie dowiedziec co CP dodał i ile trza zapłacic bo nie beda ogladali a ich dekodery na własnosc mam SAGEMA z przegladarka to syf nie dekoder jakchcialem wymienic to niedarady musze podpisac nowa umowe po co to ??? Malo im ze oplacam pelny pakiet od pazdziernika 2002 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę czas pokaże a z wiadomego źródełka mała szansa ze będzie kodowane w n2 i kto zechce będzie musiał wymienić kartę u dystrybutora przy podpisaniu umowy na HBO. :wink:

To ciekawe co ze starymi dekoderami, które ze sporymi problemami przeszły swojego czasu na N2?? Obecny soft obsłuży N3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dzwoniłem wczoraj na infolinię i pytałem o możliwość dokupienia HBO, ku memu zdziwieniu (pozytywnemu) konsultantka była doskonale zorientowana w temacie, poinformowała mnie że będę mógł dokupić do swojego pakietu opcję HBO za 20 zł. Jednocześnie powiedziała że system może zarejestrować wpłatę od 10 stycznia, nie wcześniej, co może oznaczać że to właśnie od 10 stycznia będzie można dokupić pakiet HBO a do 10 najprawdopodobniej będzie dostępny bez opłat dla wszystkich abonentów platformy. Oczywiście lepiej dokonać wpłaty wcześniej, zostanie ona w wolnych środkach, ale potem można mieć pewność że będziemy go odbierać gdy tylko go dołączą.

To miałeś szczęście bo jak ja zadzwoniłem to była jakaś niezorientowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o te filmy ale o traktowanie klientow niemajactch internetu i niemogacych sie dowiedziec co CP dodał i ile trza zapłacic bo nie beda ogladali a ich dekodery na własnosc mam SAGEMA z przegladarka to syf nie dekoder jakchcialem wymienic to niedarady musze podpisac nowa umowe po co to ??? Malo im ze oplacam pelny pakiet od pazdziernika 2002 ??

Ty opłacasz, czy rodzice? Mam wrażenie, że jesteś dzieckiem, który jest skazany na Cyfrowy Polsat, a rodzice nie chcą wziąć innej platformy. To jest dziwne, że siedzisz przy tej platformie od 2002 roku i ciągle na nią narzekasz. Przestań z siebie robić syna marnotrawnego... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

JA siedze od 2001 i powiem szczerze że wszystko ma swoje dobre i złe strony.

 

ARTUR Ja swojego sagema wymieniałem dwa razy bo byl uszkodzony

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zawsze, gdy dodawał nowy kanał, to przez pierwszy miesiąc abonenci mogli go oglądać bez dodatkowych opłat, poza tym jakby chcieli pobierać opłaty za HBO od Stycznia, to musieliby do końca roku poinformować abonentów listownie, że wprowadzają nowe pakiety, bo jak wcześniej napisał @piotrln nie każdy ma Internet. Dlatego uważam, że HBO będzie w Styczniu dla wszystkich abonentów, zwłaszcza, że w n-ce tak będzie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...