Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym się ucieszył jakby przynajmniej same HBO było za 15zł, wtedy to bym raczej napewno je wykupił. Natomiast jeśli chodzi o Cinemax to on jest mi zupełnie zbędny i może bym się nad nim zastanowił jakby kosztował maks 5zł dodatkowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw potwierdza to oficjalnie tu padły 2 daty 1 marca i 1 stycznia. Która jest prawdziwa?? Obstawiam 1 stycznia ale czy napewno??? Nikt oficjalnie tego nie potwierdził ani nie zaprzeczył .

 

To ja Ci podam jeszcze jedną datę ,aby zamieszczać Ci w głowie - 3 stycznia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak narazie to zadnej konkretnej inf. BRAK ze HBO bedzie w CP! Kiedy? skad brane? ile? i tak naprawde to gdzies cos dzwoni tylko gdzie! SK nic nie :roll: pisze o obecnosci HBO w CP na infolini cos mowia ale czy to prawda!? Moze tak mowia by abo sobie zjednac by pozostali a nowych skusic podpisaniem umowy! Ma ktos naprawde wiarygodne inf ze HBO berdzie w CP!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO kto powiedział ze musi byc w HBO mAX PACK??? KTo?? NIkt kazdy kanał HBO moze byc w innym pakiecie . A CP narazie milczy w sprawie HBO . I cena 29.90 za 3 kanały?? C+ za swoje kanały rzada 45 zl i jest warto OE Najlepsze filmy najsilniejsze ligi po za nasza słaba liga oraz NBA Euroliga mecze ANglików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem odpowiedź z CP na maila w sprawie HBO:

 

 

Szanowny Panie

 

Nie posiadamy jeszcze informacji na temat ewentualnego wejścia kanałów HBO do oferty Cyfrowego Polsatu. Jeżeli takie informacje będą znane zostaną o tym Państwo poinformowani.

 

A na infolinii powiedziano mi że negocjacje trwają

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem zgadzam sie z przedmówcami o tym że HBO max pack będzie w wraz z cinemaxami :D i bedzie w RMfilm, bo nikt nie bedzie chciał kupić cinemaxów :D (a są fajne chociaż dużo sie kręci na jeden temat)

zreszta będziemy gdybać gdy CP poda jakieś newsy xD

a to może być kiedyś w marcu (może)

bo n-ka się reklamowała że będzie mieć HBO a nam się powiększył pakiet z BBC

Swoją drogą teraz C+ będzie miała cieżki chleb bez wyłączności na HBO bardzo dobrze im tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat niechce dac kanałów HBO pewnie dlatego ze by musieli podniesc abonament o jaKIES 25 30 zł to byłoby mniejwiecej 100 zł za full pakiet

Przecież te kanały byłyby sprzedawane jako opcja dodatkowa, więc nie miałyby żadnego wpływu na podwyżkę abonamentu. Tak więc abonent CP, który nie byłby zainteresowany ofertą HBO, po prostu tego kanału by nie wziął i płaciłby dalej tyle samo jak dotychczas.

 

@piotrln, lepiej przeczytaj jeszcze raz swoje posty i módl się, by jutro nikt Ciebie nie wyśmiał tutaj na Forum. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...