Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj się takimi [beep]ołami, lepiej spytaj się czy taki Pan Sajmon ma wykupione HBO, bo myśle, że nie z tego co pisał.

Ich poprostu cieszy fakt posiadania go przez Cyfre co jest zupełnie niezrozumiałe dla mnie.

Nie zniżaj się do jego (ich) poziomu. Najlepiej nie reaguj na takie posty i nie odpisuj bo oni czują z tego satysfakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie skorzystałbym z oferty C+,bo właściwie wszystko,co chcę mieć jest na CP.

Jedynie,co tam jest dla mnie ciekawego,i co mogło by sie pojawić na CP to HBO i Trace TV,a tak to wszystkie kanały,które chcę są na CP.Pozdrawiam.

 

Zadowolony z oferty CP. 8)

 

A jednak nie masz wszystkiego jak by ci dali HBO to wziąłbyś z pocałowaniem ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno się pojawi to kwestia czasu zresztą Dominik Libicki jasno się na ten temat wypowiedział.

Agresywna polityka programowa w tej fazie (dołączanie większej ilości kanałów niż konkurencja), a na końcu kanały Premium to będzie postawienie kropki nad i.

Taka polityka napewno przyniesie sukces w walce na rynku platform czas to już widać, że działa na nasza korzyść a następne lata pokażą, że takie CP z którego ludzie się śmiali i nadal się śmieją okaże sie nr-em 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno się pojawi to kwestia czasu zresztą Dominik Libicki jasno się na ten temat wypowiedział.

Agresywna polityka programowa w tej fazie (dołączanie większej ilości kanałów niż konkurencja), a na końcu kanały Premium to będzie postawienie kropki nad i.

Taka polityka napewno przyniesie sukces w walce na rynku platform czas to już widać, że działa na nasza korzyść a następne lata pokażą, że takie CP z którego ludzie się śmiali i nadal się śmieją okaże sie nr-em 1.

Te postawienie kropki nad i czyli dołączenie kanałów Premium to chyba nie wcześniej niż po fuzji.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wtedy obydwie platformy i Wizja TV i Cyfra+ przynosiły straty. Ilości abonentów też o ile pamiętam były podobne. A jednak to Cyfra przejąła Wizję, a nie odwrotnie. Więc w tych kręgach nigdy tak naprawdę nic nie wiadomo. Nawet wówczas gdy dysydenci platform tak gorąco zaprzeczają. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano kompletnie sie chłopom tematy zmylily :P a ja powiem tak hbo jest jak narazie na wyłacznosc i ja bym temat zamroził na jakis czas:) np do kolejnej plotki :D takiej ze znaej stronki internetowej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

kolejny grosik na tej kupie - glos za HBO w Polsacie

 

Dzis widzialem reklame nowej serii serialu bodajze "Rzym" i na dole był nr sms chyba 71.. o tresci "Zamow" zeby zamowic HBO... na 90% to zwykly "chuyt matetindowy" ale trzeba wygrzebywac takie gonski zeby moderatorzy mieli co ganić :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy dolacza HBO cena z opcja HBO MAxPack bedzie zblizona do ceny ktora jest w Cyfrze+ za ten kanal.

 

Jak by Cyfra chciała to by puścili nawet HBO za 9,90zł

Sieci kablowe często oferuja HBO za 19,90zł, nie mówie tu o takich sieciach jak UPC czy Aster, bo to są zdziercy:)

 

Są w Polsce takie sieci które oferuja HBO za4zł a nawet w cenie pakietów podstawowych i to z nich nalezy brac przykład:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ja myślę, że nawet 20 złotych za MaxPacka to cena niezbyt wygórowana i jeśli taką kwotę sobie by życzyli w CP to bym się ani chwili nie zastanawiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...