Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra+ nie traci za bardzo klientów. Pan Jacques wypowiadał się, że odkąd wprowadzają promocje oraz inne niespodzianki sprzedaż dekoderów wciąż rośnie. To że są tutaj niektóre osoby na forum i piszą, że odchodzą z Cyfry+ to to nie jest 900 000 abonentów. Jesteśmy nielicznymi z tej puli abonentami na tym forum. Radzę zajrzeć sobie w listopadowy magazyn SatKurier i przeczytać wywiad z Panem Jacques. Pomyślcie również, że Polsat zdobywa Abonentów jedynie pod względem ceny a nie zainteresowania ofertą i dlatego ma ich 1 000 000. Pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica jak nabywa klientów ?

Ważne ze ma więcej.

Po jakimś czasie będzie mogła więcej - więcej ABO - więcej kasy i możliwości.

 

A to że mówi że nie tracą - a jak ma mówić ? Że tracą i jest coraz gorzej?

 

Tylko zadzwoń do cyfry i powiedz ze rezygnujesz to zaczną panicznie Ci wciskać upusty zebyś został - jak myslisz dlaczego ?

 

Zgodze sie że narazie HBO nie jest w zasięgu CP ale jasli tak zwiekszy do 1,5 mln ABO a cyfra nadal tak bedzie tracić ABO do czego sie nie przyznaje.

To HBO moze szybko sie przenieść :D

Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydzaja mnie niektóre wypowiedzi abonentów Cyfry+ (nie wszystkich)

Ludzie czy wy jesteście zboczeni na jej punkcie, no jeśli to jest obiekt waszych wzdechnięć to współczuje Waszym kobietom o ile je macie a później dzieciom o ile je będziecie mieć bo przecież Cyfra najlepsza jest i świata poza nią nie widzicie. Przecież to tylko telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whitestar, Cyfra nie traci abonentów, tylko zyskuje, to po pierwsze. Po drugie Ilość abonentów to nie wszystko, liczy sie przede wszystkim zysk, a ten Cyfra ma dużo większy niż CP. Masa ludzi ma w CP pakiet mini (często jako drugi abonament), więc zbytnio to zysków nie przynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@domel nie wiem czy te 9,90 mają na czysto, bo w pakiecie mini są dwa kanały TVP i dwa kanały TVN, a wątpię aby CP dostawał je za free.

@whitestar po pierwsze ilość abonentów nie jest wykładnią zysku platformy. Można mieć 2 mln abo a ledwo wychodzić na swoje. A to, że w ten sposób C+ stara się utrzymać abonentów to jest normalne. Chyba każda sieć telefoni robi dokładnie tak samo. CP chyba też, więc cóż w tym dziwnego. W relacjach C+ - HBO pewnie największą rolę odgrywać będzie jakie warunki postawi HBO i czy C+ będzie je mogła (chciała) spełnić. Jesli tu negocjacje się posypią, wówczas pewnie będą na bardzo poważnie rozmawiać z CP. Według mnie akurat ilość abonentów CP ma w tym przypadku mniejsze znaczenie. Nigdy nie wiadomo ile osób z tego miliona będzie tak naprawdę zainteresowanych ich ofertą. Równie dobrze może okazać się, że profity jakie otrzymują za wyłączność w C+ będą większe niż zyski z dołączenia swojej oferty do kolejnej platformy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whitestar, Cyfra nie traci abonentów, tylko zyskuje, to po pierwsze. Po drugie Ilość abonentów to nie wszystko, liczy sie przede wszystkim zysk, a ten Cyfra ma dużo większy niż CP. Masa ludzi ma w CP pakiet mini (często jako drugi abonament), więc zbytnio to zysków nie przynosi.

 

 

No właśnie. Zgadzam się z tym w 100%. CP się podnieca tylko dużą ilością Abonentów, i co myślicie, że co, że to wystarczy? Nie liczy się tylko liczba Abonentów. Jak dla mnie liczy się na pierwszym miejscu jakość a nie cena. A większość Polaków idzie na cenę i dlatego posiada CP. Prawdziwy klient, który ma w portfelu zostanie przy C+, lepsze usługi oraz najlepsza oferta programowa, filmowa oraz sportowa. Niektórzy odchodzą ponieważ ceny są wysokie. Rozumiem to. Wiele osób krytykuje C+ z powodu cen. Owszem, ale jak już wspomniałem C+ jest bardziej dla osób, które mają trochę pieniążków w portfelu. Wiele abonentów CP chciałoby mieć C+ ale nie mogą z oczywistych względów - ceny. Każda z platform ma swoje + i - .

Pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, nie chodzi mi o jakość obrazu i dźwięku. Chodzi mi o normalną jakość usług jakimi jest najlepsza oferta programowa, sportowa, filmowa :wink:

 

A kto jest wymagający i jest za jakością obrazu i dźwięku w C+ to polecam z korzystania oferty HD w C+. Jak narazie CANAL+ Sport HD ale wkrótce więcej, ciekawych kanałów i to również na wyłączność. Jak na razie ja pozostaję przy ofercie SD. No może jakieś porównanie jest z CP ale C+ jeszcze wygrywa z jakością SD. Największe zastrzeżenia mam jednak do Cinemax2, ale wiadomo, jest to z transpondera CP to wiemy skąd ta naganna jakość :wink:

Pozdrawiam serdecznie :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kol MZKS1929 i nie krytykuję oferty CP bo jest ona dobra i adekwatna do ceny. Pakiet mini też był strzałem w dziesiątkę ze strony CP. Oferta za niewiele większą cenę niż aazart w kablówkach z większą ilością programów i lepszą jakością odbioru znalazła i napewno jeszcze znajdzie wielu zwolenników. Ale na tym pakiecie nie można budować solidnych zysków, bo nie jest to (a przynajmniej według Mnie nie powinien być) trzon platformy. A odnoszę wrażenie, ze podczas rozmów z takimi partnerami jak HBO większą rolę odgrywać może rentowność platformy a mniejszą jego stan posiadania abonentów. Ale to tylko Moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie bo jest to uwarunkowane ceną i porównaniem zawartości pakietów. Jeśli miałbym wybrać ubogi pakiet startowy za 29 zł to wolę dołożyć te 2 dychy i mieć dużo więcej. Z drugiej strony jak mam dać 47 zł za temetyczny to wolę dołożyć 8-9 zł i mieć ok 9 programów więcej. Ewentualnie wziąć temetyczny i dobrać C+ lub HBO. W Cyfrze pakiety są tak dobrane, że nie opłaca się za bardzo brać tych niskich. Korzystniej na tym polu wychodzi CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whitestar, Cyfra nie traci abonentów, tylko zyskuje, to po pierwsze. Po drugie Ilość abonentów to nie wszystko, liczy sie przede wszystkim zysk, a ten Cyfra ma dużo większy niż CP. Masa ludzi ma w CP pakiet mini (często jako drugi abonament), więc zbytnio to zysków nie przynosi.

 

Wszystkich których znam w mojej miejscowości zrezygnowali. Za to wszędzie pojawiły sie czarne anteny. A te stare po wizji to wcale nie muszą oznaczać ABO cyfry. Często są jeszcze ustawione na Astre a niektóre nawet w zieme wycelowane :D

 

Jak rzucili 10 letnie rzęchy po 1zł to troszke sie ruszyło. Byłem w sklepie przed świętami i na 5-6 sztuk polsatu jedna cyferka sie sprzedawała [za 1zł(dekoder) + 1zł (antena)]. A za Polsat płacili 180zł za komplet.

 

Wiem, że zysk jest najważniejszy. Nie musisz mi tego tłumaczyć bo skończyłem studia zarządzania. Ale licza ABO mówi sama za siebie, przy dobrym zarządzaniu może poważnie zagrozić Cyfrze o ile już nie zagroziła.

 

Ludzie najpierw wykupują najniższy pakiet ale później, po jakimś czasie podnoszą bo chcą więcej.

Wcześniej mając tylko 3 kanały, zawsze powtarzali że im to nie potrzebne, że i tak nie oglądają.

A biorą CP bo sąsiad wziął a poza tym nie tak drogo.

Po pół roku sie przekonają, coś tam więcej obejrzą i zmienią zdanie.

W dodatku im nie śnieży. :lol:

Później kupują wyższy pakiet, bo to dziecko chce wiecej bajek, starszy syn che jakieś filmowe bądz polsat sport, mam chce swój serial itp, itd.

 

 

No właśnie. Zgadzam się z tym w 100%. (...)

Pozdrawiam :wink::wink:8)

 

No tak...

Z tego co zauważyłem to jeździsz na tym forum po polsacie jak po burej suce a na końcu piszesz zawsze elegancko i grzecznie pozdrawiam i tego typu zwroty Cie ratują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich których znam w mojej miejscowości zrezygnowali. Za to wszędzie pojawiły sie czarne anteny. A te stare po wizji to wcale nie muszą oznaczać ABO cyfry. Często są jeszcze ustawione na Astre a niektóre nawet w zieme wycelowane :D

 

To nie jest miarodajne. W Warszawie spotykam na budynkach zdecydowanie więcej anten Cyfry niż CP i co z tego?

Najważniejsze są informacje o liczbie abonentów, a tych podobnie jak w CP przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze posty i dochodze do wniosku, że każdy broni swojego.

Błagam nie piszcie, że Cyfra+ to platforma dla ludzi z kasą, że w CP są sami biedacy bez ambicji. Błagam nie wyliczajcie zysków bo one nie ląduja do waszej kieszeni, każdy ma co chce, co lubi jest wolny rynek i nie ma monopolu.

Kolego Sajmon wyluzuj bo strasznie podekscytowany jesteś tym, że masz talerz z napisem Cyfra+ w twoich postach szczególnie wyczuwa się taką nienawiść do Cp a czy oni coś Ci zrobili.

Z tym HBO też nie przesadzaj, że Ci z CP mogą sobie o nim pomarzyć, bo gdyby chcieli kupiliby Cyfre a że kilku użytkownków tego forum napisało, że bardzo chciałoby je mieć w CP to nie znaczy, że my wszyscy tego chcemy..

I zwisa mi to czy będzie wkońcu w Twojej znienawidzonej konkurencji czy nie podobnie większości abonentów zapewne też.

jak chcesz podokuczać tym z CP to załóż sobie osobny temat zobaczymy ile będziesz miał w nim wpisów na swoim poziomie od reszty użytkowników.

Z wyrazami szacunku dla jednej rzeczy jaka piszesz w swoich postach -słowa ---> POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich których znam w mojej miejscowości zrezygnowali. Za to wszędzie pojawiły sie czarne anteny. A te stare po wizji to wcale nie muszą oznaczać ABO cyfry. Często są jeszcze ustawione na Astre a niektóre nawet w zieme wycelowane :D

 

To nie jest miarodajne. W Warszawie spotykam na budynkach zdecydowanie więcej anten Cyfry niż CP i co z tego?

Najważniejsze są informacje o liczbie abonentów, a tych podobnie jak w CP przybywa.

 

Tak się składa że miarodajny może być widok pojawiających się nowych anten(czyściutkich nowiutkich

:wink: ) a tych z logo CP i w mojej okolicy pojawia się znacznie więcej :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będziecie się tu licytować nie na temat?! :wink:

 

Niech jeszcze kilka osób napisze i zobaczymy kto ma racje :P

 

A moze by tak nowy temat o nowych antenach hehehe

 

 

To nie jest miarodajne. W Warszawie spotykam na budynkach zdecydowanie więcej anten Cyfry niż CP i co z tego?

Najważniejsze są informacje o liczbie abonentów, a tych podobnie jak w CP przybywa.

 

Moze przybywać ale CP wg. mnie przybywa więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...