Skocz do zawartości

Brazylijska SERIE A


rudy198919
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Sobota

 

VIT 3x2 SPO

VAS 3x1 ACP

COR 1x0 MIN

 

Niedziela

 

ACG 0x1 FLA

AVA 4x2 PAL

INT 2x1 CEA

CRU 1x0 GOI

SAN 0x1 FLU

BOT 1x1 GUA

PRU 2x0 GRE

 

Na czele Corinthians. 2 punkty mniej ma Fluminense. :/ Mineiro wraca do swojej "dobrej" passy porażek, Gremio szkoda gadać... Już jest siedemnaste. Za to zachowanie obrońców Sao Paulo przy golach dla Vitorii świetne! Dwóch Rogerio Cenich w bramce by nie pomogło. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous
A co [beep]ki na 13E nie lubisz? :P Co prawda ostatnio tylko 1 mecz pokazali, ale miał okazję aż 5 razy krzyknąć GOOOL! :lol:

A nawet nigdy nie miałem tej przyjemności oglądania ligi brazylijskiej w kanale Arriyadiya :D Jednak z tego co mówisz to komentator już teraz bardzo się emocjonuje, ciekawe co będzie kiedy liga będzie na finiszu :shock: Muszę kiedyś zerknąć i samemu się przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, czy ktos zorientowany w Serie A Braziliano moze mi powiedziec czy na jakims kanale jest dzis mecz w okolicach 21-22h Avai FC v Palmeiras ?

Z góry dzieki za info

 

wiem ze czasem Arriyadiya puszcza mecze ligi brazylijskiej, ale dzisiejszego raczej nie, sa jakies inne kanaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Pora trochę odświeżyć temat choć na zakończenie sezonu. Mistrzem został Corinthians São Paulo, który w ostatnim meczu zremisował bezbramkowo z Palmeiras. :brawo: Cieszę się bo to moja ulubiona drużyna z tamtego regionu świata i po kilku latach suszy przyszedł wreszcie oczekiwany sukces. Teraz trochę rozbratu z Campeonato Brasileiro Série A, a później walka o mistrzostwa stanowe. W przypadku Timão będą to chyba najsilniej obsadzone rozgrywki spośród wszystkich stanów, czyli Campeonato Paulista - mistrzostwo stanu São Paulo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

W oczekiwaniu na pilkarski hit dnia, czyli Superclasico wlaczylem sobie pierwsza polowe Derby Paulista i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jakos nigdy nie interesowalem sie brazylijska pilka klubowa, ale widze ze bede musial to zmienic. Swietny meczyk do ogladania, szybki, duzo sie dzieje, doping, pelny stadion a do tego 4 gole w 45 minut. Szkoda tylko ze Eleven tego nie pokazuje

 

PS Swoja droga to zyjemy w dziwnym kraju. Mamy od groma sportowych stacji telewizyjnych a nie mozna zobaczyc z polskim komentarzem wiekszosci z TOP 10 spotkan derbowych na swiecie, w tym takze scisly top 3. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...