Jump to content
Sign in to follow this  
hubi91

Gdzie można oglądać seriale amerykańskie...

Recommended Posts

Witam,

Mam takie pytanie, gdzie można oglądać seriale amerykańskie takie jak: Dr. House, Ally McBeal, Sex w Wielkim Mieście... Najlepiej żeby to były kanały w języku angielskim.

Czekam na odpowiedź.

Jeśli chodzi o serial Ally McBeal - gorąco polecam Zone Romantica UK - kanał nadaje FTA, na satelicie EuroBird 1, 28.5' East.

Kanał troszkę inną ramówkę emituje niż Zone Romantica PL, bardziej pod Twoje gusta, czyli pokazuje więcej seriali amerykańskich.

Dr. House widuję wieczorami na RTL Germany i Austria(FTA) :D i Na Tvp2 (PL)

A Sex w wielkim mieście jest w TVN7 wieczorami jak posiadasz ale jest kodowany :smile:

W RTL Schweiz I albo II na Hotbirdzie we wtorki po 20 jest Dr. House, później CSI: Miami, a następnie Detektyw Monk :)

Ale to niestety język niemiecki - dubbing

Obejrzałem dziś Drużynę A na RTL 2 .Niestety nadają ten serial z niemieckim dubbingiem.Mam pytanie- jest gdzieś na Astrze RTL 2 z dodatkową angielską fonią? Leci jeszcze gdzieś ten serial oprócz RTL2 ?

Obejrzałem dziś Drużynę A na RTL 2 .Niestety nadają ten serial z niemieckim dubbingiem.Mam pytanie- jest gdzieś na Astrze RTL 2 z dodatkową angielską fonią? Leci jeszcze gdzieś ten serial oprócz RTL2 ?

na astrze chyba nie na Hot Birdzie na Italia 1 ok 9 30 od pn do pt

jesli masz dostep do skyboxa z biala karta mozesz odbierac z astry2 FIVE USA, ktory emituje wspolczesne seriale amerykanskie takie jak Dr House.

Jest może jakaś strona gdzie są informacje na jakim kanale i kiedy dany serial miał polską premierę. Na jakich kanałach były jego późniejsze emisje itd. Taka informacja powinna znaleźć się np. na Filmwebie ale chyba nikomu na tym nie zależy. Na Wikipedii są informacje ale głównie o premierach amerykańskich.

Jak kogoś interesują dobre seriale amerykańskie to polecam Turksat 42e. Są ta 3 kanały: tv2, e2, cnbc-e. Lecą wszystkie nowości, widziałem ostatnio zapowiedzi Homeland, sam oglądałem Dextra, Person of Interes, Revenge, TWD czy Grę o tron. I wszystko z orginalną ścieżką dźwiękową. Jest także wiele seriali o których nie wspomniałem, POLECAM sprawdzić :D