Skocz do zawartości

Ferguson FK 7900 UCI


markar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kozak1948

Po pierwszym włożeniu karty zazwyczaj trzeba chwilę odczekać aż karta dogada się z tunerem co do uprawnień.

A spróbuj kartę główną włożyć do Fergusona i zobacz czy wszystkie hulają. Mówimy o kodowanych kanałach SD oczywiście, bo te które teraz wymieniasz to są FTA i nie wymagają karty.

Jeśli wkładasz do slotu na kartę, to chipem w dół. A jeśli w module, to odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ,posiadam ten tuner i mam problem z nim a mianowicie przełacza sie mi sam po wyłączeniu go z prądu na inny system np pal i nie moge nic odbierać,lub zacina sie. Pomoże dopiero wejscie w menu i zmiana z pal na ntsc.Ja jestem kumaty i wiem gdzie zmienić to lecz moja mama ma już kłopoty.co z tym fantem zrobić?,mam telewizje na karte,próbowałem go już zresetować nie pomogło,mam wgrane najnowsze oprogramowanie FK-7900UCI_2.6.3.zip,pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ,mam problem z moim "FERDKIEM".

Jest to model FK 7900 UCI ,działał mi przez ponad dwa lata,aż tu raptem zablokował się i nic nie mogę zrobić.

Wyświetla tylko ekran FERGUSON i nic dalej nie mogę zrobić,nie działa pilot ani klawiatura lokalna.

Po włączeniu kolejność jest taka: WELCOME (następnie) boot 112 (potem) 0000000 (i znów ) WELCOME i już na tym ekranie zostaje.

Nie reaguje więc nie mogę nic wgrać .

Czy miał ktoś już taki problem?

Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam mam mały problem posiadam dekoder Ferguson fk-7900 uci. Dekoder współpracuje z TNK. Do tej pory nie miałem zastrzeżeń lecz teraz pojawił się problem, nie mogę wyszukać kanałów. Podczas wyszukiwania kanałów wyskakuje czarny ekran i brak sygnału. A zginęło mi kilka kanałów: discovery chanel, tvr i jeszcze jakieś.

 

Oprogramowanie

Ferguson fk-7900 uci

oprogtamowanie s2.1.0

sprzet h10

data oprogramowania oct 30 2009

 

I mam takie ustawienia

satelita hotbird 13

typ konwertera; uniwersalny

pasmo wysokie; 10600

pasmo niskie; 9750

zasil konw. ; włączone

22KH.z ; Włączone

przełącznik ; DiSEqC1.0

port ; #1

pozycjoner ; brak

 

Zgrałem listę kanałów z myślą edytacji na kompie lecz nigdzie nie mogę znaleźć programu do edytowania tej listy lista jest w rozszerzeniu .cl2 zna ktoś może rozwiązanie lub taki program?

Czy aktualizacji oprogramowania coś da ? I czy podczas aktualizacji może pójść coś nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

mam problem z traceniem sygnału po kilku minutach po włączeniu, ale tylko na wybranych programach (np bbc world jest zawsze ok)

przestawiałem bezskutecznie antenę i czytałem forum i wychodzi, że może to wina oprogramowania

 

na ferguson-digital.eu jest tylko najnowsza wersja. proszę o link do starszej wersji np 2.3 lub na maila m-i_c-h_w+e=r @ o2.pl (same litery z nicka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...