Skocz do zawartości

Kanaly HD FTA


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dzisiaj na satelicie HB pojawił się kanał HD (na razie jedyny) w wersji FTA na jak długo taki stan pozostanie tego nikt nie wie. Więc należy na razie cieszyć się z kolejnej pozycji HD FTA

Hotbird @ 13E 11411 H DVB-S/MPEG-2 27500 5/6

51de769cead6.jpg

Żeby nie było że kogoś wkręcam daje screen :smile:

b84ff3488e55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanał jest nadal dostępny ??

 

Szukam po liście i nie mogę jakoś znaleźć :(

----------------------------------------------------------------------------------

Znalazłem ale pod nazwą "Diva futura channel" :shock:

Może przejeli po nich kanał albo coś.

 

Niestety nie mam możliwości wyboru żadnych napisów tak jak u was, no ale to najmniejszy problem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Rai Test HD to zwykła czarna plansza, która wyszukuje się również na tunerze SD. A jeśli chodzi o niekodowane przekazy HD z 13E, to jest taki jeden z tp. 10,971 GHz, pol. H - plansza kontrolna (kolorowe pasy) identyfikowana pod nazwą Temp. Test-Channel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rai Test HD to zwykła czarna plansza, która wyszukuje się również na tunerze SD.

No ale jest to kanał HD i to w MPEG-2. A celem jego emisji jest pokazanie, iż jakość HD jest tak do niczego, że wstyd ją promować. Chociaż w jednym przypadku nie ma perfidnej aberracji.

A czy czarna plansza... Masz tuner HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

stałem się szczęśliwym posiadaczem dekodera Sagecom i chciałbym poszukać programów HD FTA, i pytanie czy poza tym co pisze kolega: Piotr G czyli " HD FTA (19.2E)

Eins Festival HD - 12422 H, SR= 27500 3/4 (MPEG 4),

ARD HD, ZDF HD, ARTE HD - 11362 H, SR= 22000 2/3 (DVB-S2/8PSK),

ServusTV HD Germany, ServusTV HD Austria - 11303 H, SR= 22000 2/3 (DVB-S2/8PSK)."

 

to już nic wiecej sie nie znajdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni obserwuję relacje "TVN24" z wydarzeń w Japonii i widzę, że zaczeli pokazywać materiały pochodzące z "NHK World HD", a jeszcze w piątek wykorzystywali przekaz "NHK World" w "SD".

 

Wie ktoś gdzie można znaleźć przekaz "NHK World HD" i czy jest on "FTA"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...