Skocz do zawartości

Kanaly HD FTA


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawnie to -----MHz lub --.---GHz.

 

Tak wysokich częstotliwości jak -----GHz nigdzie się nie stosuje, nie ma też anten na to pasmo. Jeszcze jedno zero a będzie to już wchodzić w podczerwień. Najwyższe częstotliwości jakie rozdysponowano do różnych służb to 1000GHz (kiedyś 300GHz). Działają na nich urządzenia, takie jak np. radar policyjny, bo innego zastosowania niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak przy okazji chcialem zapytac skad SATKURIER wzial informacje, ze EINS FESTIVAL HD bedzie nadawal rowniez po iFA?

 

Jesli to na podstawie tego tekstu:

"Das HD-Programm umfasst an den sechs IFA-Tagen insgesamt über 50 Dokumentationen und Spielfilme mit ca. 120 Sendestunden in den Genres Dokumentation, Musik und Spielfilm."

 

to ktos slabo przylozyl sie do tlumaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niekodowane kanały HD na Astrze wyrastają jak grzyby po deszczu :smile: Już mam pięć na liście. Zacznę się chyba niemieckiego uczyć :D

 

Oby tak szlo dalej. Juz nawet ja planuje sobie w przyszlym tygodniu zainwestowac w tuner HD. Wiec to cos ma oznaczac. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje będą kontynuowane, ale zapewne utrzymany zostanie pierwotny plan: https://satkurier.pl/news/41405/wkrotce-arte-hd.html. Zobaczymy... Kolejna transmisja byłaby planowana na święta, a tak się składa, że na punkcie świąt mam fioła, liczę na świąteczną muzykę i jakieś filmy o tej tematyce. Podobno to nazywa się Syndrom Perfekcyjnych Świąt :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W związku z brakiem odpowiedzi dot. arte HD i Simul HD odpowiadam sobie sam- programy te dalej sa nadawane z tr. 11362 FTA. Nie odbierałem ich , bo z nieznanych mi powodów w opcji ręczne przeszukiwanie transponderów Ferdka 8900 przestawiła się opcja pilot z włączonego na wyłączony. Po naniesieniu poprawek wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po dokładnym przyjrzeniu sie kanałom na moim GI-890 HD stwierdziłem ze brak mi kanału HD mianowicie jest to ITV HD FTA z Astry2 11428 H 27500 auto szukanie nic nie dawało to wpisalem pidy ręcznie i jest. Teraz niech mi ktos powie czemu nie słysze glosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnym przyjrzeniu sie kanałom na moim GI-890 HD stwierdziłem ze brak mi kanału HD mianowicie jest to ITV HD FTA z Astry2 11428 H 27500 auto szukanie nic nie dawało to wpisalem pidy ręcznie i jest. Teraz niech mi ktos powie czemu nie słysze glosu?

 

W GI-890 HD da się zrobić, żeby było jedno i drugie (obraz i dźwięk), ale trzeba przykombinować i kanał będzie w stacjach radiowych. Pisałem o tym na forum: viewtopic.php?f=70&t=6780&p=143635#p143635 Dotychczas inne rozwiązanie się nie pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będzie kolejny program HD fta.

Węgierska Duna TV kończy na wiosnę analogowe nadawanie na Hot Birdzie, na zwolnionym transponderze będzie nadawany multipleks złożony z trzech programów.

1. Duna TV HD w MPEG-4 (format obrazu 16:9)

2. Duna TV SD w MPEG-2 (format obrazu 4:3)

3. Duna II Autonómia SD w MPEG2 (format obrazu 4:3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...