Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tego optymizmu... Netia z gigakablówka działa chyba na tej zasadzie "TV z łącza internetowego"  i raczej zachwytów nie ma...

 

Z tym Ultra HD też bym nie był takim optymistą, łącza z internetu nie są z gumy i skoro Netii ciężko zapewnić czasem odpowiednią jakość kanałów w oparciu o własną infrastrukturę, to tak że podłączysz sobie dekoder do każdego netu i będzie śmigać... Byłoby fajnie, ale czy realne?

 

Często użytkuję rożne streamy, testowałem Netflixa i już chyba wolę talerz, który nie jest zależny od skoków prędkości netu i bardziej od pogody, bo z empirycznego doświadczenia odbiór tego sygnału pozostawia mniej do życzenia w kwestii jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy ludzie zrozumieją nową ofertę jeżeli faktycznie się pojawi, szczególnie, że raczej będzie trzeba zapłacić więcej za "ekskluzywny kontent" ;) Szczęście dla nc+, że Polsat pogorszył swoją ofertę promocyjną dla nowych klientów, bo niektórym mógłby wystarczyć Eleven w CP z 4 czołowymi ligami europejskimi ;)

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange nie ma swojego sportu i praktycznie nie rywalizuje z CP ani nc, tak jak to robią miedzy sobą 2 ostatnie wymienione platformy. Żaden operator nie odda swoich kanałow sportowych do konkurencji. Gdyby CP oddała do nc kanały sportowe, straciłaby na tym poprzez utratę abonentów. To samo tyczy sie nc.Kto traci? Abonenci sportowi. Nie jeden z tego powodu ma 2 platformy.

 

Można dodatkowo wziąć Eleveny przy wyborze pakietu Start+?

Można...jak masz Canal+ w ofercie...podobno. Nie lepiej i szybciej zadzwonić? Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcę kupić najniższy pakiet w nc+. Do tego eleven. Czy mogę dokupić (i ile by to kosztowało) cartoon network (może być cały pakiet bajek)? Zastanawiam się jeszcze nad euro sport 2. Ostatnio trafiłem na strone chyba nc+, gdzie pisało chyba, że można kupić eurosport. Kliknąłem sprawdź i wyskoczyło logowanie. 

 

Jeszscze jedno - podstawowy pakiet byłby za 20 złotych (ten, który będzie na umowie), a resztę chcę potem dokupić, żebym mógł, w razie czego, zrezygnować z pakietów dodatkowych.

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o podobnej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak dokupienie kanałów pojedyńczo (poza kanałami premium: tj. Cinemax, Filmbox Canal+ czy HBO, oraz poszczególnymi kanałami nie wchodzącymi w sklad pakietu ekstra). Wyjątek to eurosport za 5zł do pakiet comfort (nie wiem czy do start też można dokupić). Co do Eleven - żeby go mieć, potrzeba najpierw posiadać Canal+. Inaczej zapomnij

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak dokupienie kanałów pojedyńczo (poza kanałami premium: tj. Cinemax, Filmbox Canal+ czy HBO, oraz poszczególnymi kanałami nie wchodzącymi w sklad pakietu ekstra). Wyjątek to eurosport za 5zł do pakiet comfort (nie wiem czy do start też można dokupić). Co do Eleven - żeby go mieć, potrzeba najpierw posiadać Canal+. Inaczej zapomnij

O czym ma zapomnieć?Radzę się zapoznać z ofertą do start dostanie Eleven za 14,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...