Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, musi mieć eurosport 2 bo ma pakiet comfort powiększony o extra...

 

@Otasz

Nie istotne czy konstulant wie czy nie (lub ściemnia)- tylko ważne co wie zarząd a Ci już pewnie od dłuzszego czasu wiedzieli, że Polsat będzie miał Eleveny i próbowali nachapać ludzi ile się da po wyższych cenach

trochę sie zagalopowałeś taka strategdia cenowa jest od niemal roku niemniej teraz owszem sytuacja się zmieni na niekorzyść dla NC+ bo potężny argument został im wytrącony dla wszelkich podwyżek. Jestem przekonany że obecnie sporo osób się zastanowi nim przedłuży umowę bo już nie będzie tak wielu argumentów "sportowych" po stronie NC+ a to jest szansa dla lepszej oferty cenowej dla przedłużających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że od początku nc+ nie wiedziało że polsat prędzej czy później dostanie Eleven ? A może nawet nc+ zapłaciło więcej i po cichu dogadali się, że przez jakiś czas będę miali na wyłączność kosztem konkurencji ?
Teorie spiskowe, ale po tych francuskich chytrusach wszystkiego można się spodziewać. Zobaczymy jak się zmieni sytuacja- jeśli w ogóle to nc+ popłynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ale Ty widzę wiesz niemal napewno " że wiedzieli i mozę nawet więcej zapłacili" Podwyżka wynika z tego ze byli do dziś praktycznie monopolistą odnośnie oferty sportowej i ktoś na górze powiedział jedziemy z cenami w górę bo "muszą" zapłacić więcej jak chcą ogladać ( poniekąd słusznie)  A  dziś sytuacja się zmienia bo juz tylko zostaje PL i Ekstraklasa no jeszcze LM ale kontent się uszczupla i konkurencja ma część tego tortu tak więc jest szansa że spuszczą nieco z tonu ( cen) ale czy tak będzie?! W każdym bądź razie jest szansa dla przedłużających że nadejdą lepsze dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie naciągał oferta wiadomo jaka jest a cenę przedstawiają podczas negocjacji i albo się zgadzasz albo cześć.Nikt nikogo do niczego nie zmusza ofarta NC+ jest lepsza od konkurencji więc i droższa.

Cyfrowy Polsat dużo zyska na stacjach Eleven, nc+ może tylko na tym stracić, bo ceny w tej platformie nie sa niestety adekwatne do oferty, wystarczy przypomnieć ze takie kanaly jak History HD, H2 HD, Sundance HD i Filmboxy sa dodatkowo płatne co jest błędem. Osobiście mam nc+, na bardzo dobrych warunkach, jednak to co teraz nc+ przedstawia dla obecnych abonentow jest nie do pomyślenia, jak tylko nc+ straci lige angielska uciekam od nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę sie zagalopowałeś taka strategdia cenowa jest od niemal roku niemniej teraz owszem sytuacja się zmieni na niekorzyść dla NC+ bo potężny argument został im wytrącony dla wszelkich podwyżek. Jestem przekonany że obecnie sporo osób się zastanowi nim przedłuży umowę bo już nie będzie tak wielu argumentów "sportowych" po stronie NC+ a to jest szansa dla lepszej oferty cenowej dla przedłużających

Bo ja wiem. CP Premium + Eleven+ten dziwny Vod w pakiecie to będzie około 120 zł ( bo skoro jest napisane, że do końca kwietnia za darmo  a wszędzie jest płatny około 15 zł to ta też będzie raczej) odpowiednik tego pakietu w nc+  Extra+HBO+Cinemax +Filmbox +Eleven +ManPack+ to jakieś 130 zł ( biorę po uwagę standardowe umowy dla nowych) więc jakiejś ogromnej różnicy to nie ma. Standardowe kanały praktycznie te same (w nc+ trochę więcej niż tych w CP, opcje takie same i po 2 sportowe Polsat Sport, Polsat Sport Extra vs Nsport, Sportklub) Bardzo podobnie.   Jedyni i drudzy będą mieli na pewno pole do popisu na promocje.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś. Własnie obie propozycje obu platform będą teraz w miarę podobne takze juz sportowo, czego dotychczas jednak nie było. Kto był fanem sportu był skazany własciwie na wybór NC+. W chwili obecnej juz nie do końca. Owszem fani Premier League i naszej Ekstraklasy jeszcze moze zostaną ale pozostali którzy "kochają" ligi zachodnie juz niekoniecznie tym bardziej ze będą mieli dodatkowo zblizajace sie ME w piłce i np.siatkówkę w pełnym wydaniu. Reasumując cios mocny dla NC+ a dla wszystkich przedłużających a o to mi chodzi w koncu tu poruszamy ten wątek mozę lepsze dni przed nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko okazało sie że Eleveny można mieć do każdego pakietu że nie trzeba mieć C+...to już było wiadomo że wiedzą coś o 11 w CP...sam wtedy o tym pisałem :)...dla negocjujących nowe umowy to bardzo dobra wiadomość....będą lepsze oferty:)...już teraz łaski (większości) nie robią....No chyba że ktoś kocha ligę angielską,LM i naszą Extraklase...a i uwielbia te super nowości filmowe w C+ :)...coraz mniej atutów zostaje :)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mr. Orbita
Przenoszę do wątku ogólnego. Proszę nie zaśmiecać tematu dot. aktualnych cen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że ktoś kocha ligę angielską,LM i naszą Extraklase" zapomniałeś dodać m.in o Speedway GP i najlepszej żużlowej lidze świata,NBA,Eurolidze... a to do mnie przemawia w 110% , krótko - jeżeli ktoś kocha speedway to tylko NC+ , NBA to tylko NC+ , a jeżeli piłke nożną to wiadomo że każdy szanujący sie kibic (mimo że jestem największym fanem Bundesligi) uwielbia ligę angielską nie wspominając już o Champions League to to już jest wogóle "kosmos" także jeżeli chodzi o sport to dla mnie jako fana nawet bym nie porównywał oferty sportowej CP do NC+ ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko okazało sie że Eleveny można mieć do każdego pakietu że nie trzeba mieć C+...to już było wiadomo że wiedzą coś o 11 w CP...sam wtedy o tym pisałem :)...dla negocjujących nowe umowy to bardzo dobra wiadomość....będą lepsze oferty:)...już teraz łaski (większości) nie robią....No chyba że ktoś kocha ligę angielską,LM i naszą Extraklase...a i uwielbia te super nowości filmowe w C+ :)...coraz mniej atutów zostaje :)

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Raczej nie łódź się. Oferta na 11 w nc na dzień dzisiejszy bije na łeb ofertę 11 w CP i nie ma szans aby mieć tą opcję tam za 15 zł. na 2 m. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmboxy sa dodatkowo płatne co jest błędem.

Filmboxy są formalnie kanałami premium. Praktycznie u każdego operatora, poza CP,są dodatkowo płatne. CP nie ma własnych kanałów tego typu, więc musieli coś wymyślić. Także, nie licz, że NC+ kiedykolwiek włączy Filmboxy Extra i Premium, do regularnych pakietów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie łódź się. Oferta na 11 w nc na dzień dzisiejszy bije na łeb ofertę 11 w CP i nie ma szans aby mieć tą opcję tam za 15 zł. na 2 m.

No rzeczywiście 7.50 zł wiecej za opcje miesiecznie to jest majątek :)...to w takim razie teraz sobie dodaj za H , H2 , Cinemaxy , Filmboxy itd. gdzie te kanały w CP są w pakietach a w NC trzeba dodatkowo zapłacić w opcji :)...ja tylko twierdze że po dodaniu 11 w CP abonentom właśnie do tej platformy będzie jeszcze bliżej niż do tej pory... i z9baczysz że NC+ w najbliższym czasie zareaguje z cenami przy przedłużeniach...wiadomo że są tacy co za LM,lige polską,angielską,NBA zapłacą bardzo dużo....stać ich albo tak chcą...nie nasza sprawa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co Wy się tak denerwujecie na siebie. Każdy ma prawo wybrać to co mu pasuje. Byłem w nc parę ładnych lat a dokładnie do 29.02.2016r. Brak możliwości rozsądnej negocjacji cenowej i dodatkowo kiepskawe podejście do klienta spowodował, że poszedłem do konkurencji. Oferta programowa jest trochę inna, doskwierać może brak C+ ale teraz po dodaniu Elewenów w mojej skromnej ocenie jest dobrze, w każdym bądź razie nie żałuję tego kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Na stronie nc.pl kanał Motowizja jest wymieniony w pakiecie Extra+ oraz Man Packu. Ktoś odpowie mi na pytanie czy to nie jest jakiś błąd?. Pytam, bo Motowizja była dostępna jeszcze niedawno właśnie w Man Packu.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Super, kolejny kanał HD. Cieszmy się kolejnymi powtórkami w HD i reklamami. Fakt kolejny kanał HD... liczy się ilość :grin:

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie koresponduje bezpośrednio do tematu nowości, robi się offtopic, przenoszę do innego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...