Skocz do zawartości

DVB-T Czestochowa


nboxer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem na odbiór MUX3 w Radkowie na skraju woj,świętokrzyskiego, do Częstochowy w linii prostej mam 60km i się przeliczyłem :/ Mariusz ma świętą rację moc z jaką nadają jest śmieszna, a ta z Kielc 0,5Kw już mnie rozwaliła, ale na co można liczyć w takim państwie, nic za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie sygnał z Błeszna to... śmiech na sali (2kW), nie rozumiem dlaczego NIE PUSZCZONO TEGO Z WRĘCZYCY ( piękny, nowy nadajnik, bardziej wysunięty na północ gdzie z pokryciem sygnału zyskało by o wiele więcej odbiorców )... myślę , że to jest wielki błąd... u naszych zachodnich sąsiadów takie coś jest nie do pomyślenia, żeby nagłaśniać coś co jest nieosiągalne (30 km od nadajnika... ciemność)...

ps. nie będę tu mówił, że w CZECHACH TEŻ MYŚLĄ LEPIEJ!!! ... i proszę nie mówcie, że antenę mam złą...

Panie Mariuszu ja mieszkam w Radomsko. Do Błeszna mam około 40 km a siła sygnału na poziomie 99-100%. Ja uważam że podstawa to dobra instalacja antenowa (dobra antena i wzmacniacz). moja instlacja antenowa to antena ATX-55 i wzmacniacz AWS-33 firmy AMS zamontowany na strychu. z wyjścia sygnał idzie do rozgałeźnika gdzie rozdiela go na 4 telewizory. Wszysko śmiga jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie sygnał z Błeszna to... śmiech na sali (2kW), nie rozumiem dlaczego NIE PUSZCZONO TEGO Z WRĘCZYCY ( piękny, nowy nadajnik, bardziej wysunięty na północ gdzie z pokryciem sygnału zyskało by o wiele więcej odbiorców )... myślę , że to jest wielki błąd... u naszych zachodnich sąsiadów takie coś jest nie do pomyślenia, żeby nagłaśniać coś co jest nieosiągalne (30 km od nadajnika... ciemność)...

ps. nie będę tu mówił, że w CZECHACH TEŻ MYŚLĄ LEPIEJ!!! ... i proszę nie mówcie, że antenę mam złą...

Panie Mariuszu ja mieszkam w Radomsko. Do Błeszna mam około 40 km a siła sygnału na poziomie 99-100%. Ja uważam że podstawa to dobra instalacja antenowa (dobra antena i wzmacniacz). moja instlacja antenowa to antena ATX-55 i wzmacniacz AWS-33 firmy AMS zamontowany na strychu. z wyjścia sygnał idzie do rozgałeźnika gdzie rozdiela go na 4 telewizory. Wszysko śmiga jak należy.

według mnie RADOMSKO jest o wiele wyżej niż północ woj. śląskiego i stąd takie rewelacje ... i cały błąd w tym , że WRĘCZYCA nie nadaje MUX 3 ... DOBRANOC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz 37 Człowieku wypisujesz te same treści na różnych forach. Puknij się trochę w głowę a nie kopiuj i nie zaśmiecaj forum.

CZŁOWIEKU , JEŻELI TO ROBIĘ TO NIE ZNACZY, ŻE ZAŚMIECAM, tylko o to chodzi, że chcę wywołać temat, który może dla Ciebie jest bez znaczenia, ale dla mnie jest ważny... a, że jesteśmy na tych samych forach ... to znaczy , że mamy te same zainteresowania... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 15 km do nadajnika Błeszno MUX3, sygnał/jakość 100/100% - i mam pytanie czy komuś też ginie sygnał co jakiś czas do 0% lub występują stop-klatki, mam nadzieję że to z powodu testu?

Z Wręczycy też mam 100/100 i nic nie przerywa więc to chyba nie wina instalacji ?

Proszę o info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz 37 Człowieku wypisujesz te same treści na różnych forach. Puknij się trochę w głowę a nie kopiuj i nie zaśmiecaj forum.

ja nie zaśmiecam forum (broŃ BOŻE) JA TYLKO WALCZĘ O SWOJE... a kiedy TY mówisz , że ja ja jestem zły to... udowodnij mi to... ;)

 

@mariusz 37 Człowieku wypisujesz te same treści na różnych forach. Puknij się trochę w głowę a nie kopiuj i nie zaśmiecaj forum.

CZŁOWIEKU , JEŻELI TO ROBIĘ TO NIE ZNACZY, ŻE ZAŚMIECAM, tylko o to chodzi, że chcę wywołać temat, który może dla Ciebie jest bez znaczenia, ale dla mnie jest ważny... a, że jesteśmy na tych samych forach ... to znaczy , że mamy te same zainteresowania... ;)

 

A po co się powtarzasz i dwa razy cytujesz moją wypowiedź :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w bloku, przez okno na 3. piętrze widzę maszt na Błesznie. Antena pokojowa bez wzmaczniacza. Obraz o wiele lepszy niż z CP i TNK (darmowa do 2016 r.) ale co mi z tego, gdy bloki mi zasłaniają Wręczycę. Czy już do końca życia będę skazany na badziewną TVP, gdy jako unijny dziad-emeryt będę musiał zrezygnować z CP a darmowa TNK się skończy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam panowie i panie.

Mam kłopoty z dvb.

Mianowicie jestem z Boronowa.

Antenę na dachu mam dosyć starą zwykła taką jak kiedys były.

Po zakupie tuneru przekierowałem ją z Katowic na Wręczyce.

około 25-35 km.

Po 1. Nie mam TVP 1, 2 i tych innych czeskich

Wyszukuje mi tylko 8 programów. TVN, TV6, TVN 7, Polsat, TV 4, PULS, PULS2, Polsat Sport News.

Jak można by zrobic żeby te reszte wyszukało ??

Po 2. Niekiedy zacina mi obraz. Robi sie pikselizacja i nastepuje brak dzwieku chwilowo.

Od czego to zależy ??

Mam nadzieje że pomożecie coś doradzić

Może antenę musze wymienic ??

A co to tunera mam tuner ltc 302.

Czekam na podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miejscowość Boronowa jest w zasięgu ubu nadajników (Wręczycy i Błęszna) ale obawiam sie że będzie panu ciężko uzyskac dobry sygnał na jednej antenie. Sygnał z wręczyce jest bardzi silny. Dlatego prosze skierowac antene na nadajnik błeszno.

http://www.dvbtmap.eu/mapdistance.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...