Skocz do zawartości

Zmiana pakietu


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

obecnie jak już wszystkie pakiety są w tej samej cenie to zamiana już nic nie kosztuje :?

przykładowo style chce zamienić na film... podobno na początku miesiąca nie opłaca się, ponieważ płace za pierwszy pakiet i już naliczają mi za drugi... czyli i tak muszę zapłacić około 48 zł. :?

ktoś zamieniał niedawno pakiety, jak to dokładne wygląda :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, że dzwonisz na infolinie, wybierasz "0" żeby połączyć się z konsultantem, mówisz, że chciałbyś zmienić pakiet X na Y, podajesz hasło i nr abonenta i to wszystko.

Do końca miesiąca masz stary i nowy pakiet, za nowy płacisz ok. 55 gr. za dzień, czyli najlepiej zmienić pakiet ostatniego dnia miesiąca, wtedy za zmianę płacisz tylko 50 gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to sobie wykombinowali... Chcą nas wycisnąć co do grosza.

obecnie jak już wszystkie pakiety są w tej samej cenie to zamiana już nic nie kosztuje :?

Cinemax jest za 10 zł chyba.

 

PawelU1981

Opcja cinemax kosztuje 10zł na 100%, może coś się zmieni po wejściu do oferty kanałów HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W przyszlym tygodniu smigam po nke :D

 

Mam dwa pytania.

 

1. Czy w Nce mozna miec kanaly FTA ktore sa w pakietach np. Vive czy 4.fun.tv jak nie mam pakietu muzyka? Szczegolnie 4 fun.tv mnie intersuje (kortony)?

 

2. Czy w N mozna dowola ilosc razy zmieniac sobie pakiety przykladowo w styczniu mam bajke a chce miec w lutym film to dzwonie do nich 30 stycznia i mi zmienia? Nic to nie kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru :wink:

1. Tak, można.

2. Można. Taka jest zasada: dzwonisz do nich i chcesz zamienić "dzieci" na "hity filmowe". To "hity filmowe" włączają Ci od razu a "dzieci" wyłączają 1 dnia miesiąca (np. w tym wypadku co podałeś - 1 lutego). Jeśli byś zadzwonił np. 28 to liczą tak:

 

cena pakietu : ilość dni w miesiącu x ilość dni do 1 dnia miesiąca = cena do zapłacenia

16 zł : 31 x 4 = 2,06 zł

 

Więc wychodzi na to, że lepiej zadzwonić ostatniego dnia miesiąca :wink:

 

PS. Mam nadzieję, że zrozumiałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mozna prosic jakiegos linka z tematem jak to mozna zrobic.

 

2. Rozumiem. Dobre to jest.

 

Nke moglem kupic wczesniej ale pomyslalem ze warto poczekac na jakas promocje. Kilka dni temu pojawilo sie to na co czekalem ale niestety trzeba by bylo miec 3 pakiety a ja chce tylko 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym można poczytać na forum N. Oto co piszą w FAQ:

Dlaczego niektóre kanały FTA zostały umieszczone w płatnych pakietach?

Niektóre kanały FTA zostały umieszczone w pakietach płatnych ponieważ ich charakter odpowiada tematyce danego pakietu.

Nie oznacza to jednak, że są przez to płatne – są nadal dostępne niezależnie, czy zostanie wykupiony pakiet, w którym są ulokowane. Wyjątkiem jest kanał TVP Kultura za którego retransmisję z Astry n ponosi znaczne koszty techniczne.

No i już chyba wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do zmiany pakietów. "N" wprowadziła niedawno nową promocję, n recorder za 0 zł. Wcześniej podpisałem umowę (niestety) na nbox zwykły za 0zł. Niestety nie moge przejść na wyższy dekoder, gdzie płaciłbym nie 48zł a 88zł, ponieważ musze zapłacić 350zł. To właśnie jest troszkę nie poważne. Niech ludzie którzy mówią że cyfra naciąga ludzi pomyślą teraz co robi "N', każe sobie wykupywać opcje VOD i płacić 88zł plus dopłacić 350zł za to, że chcesz jej więcej płącić. Po prostu żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Co do zmiany pakietów. "N" wprowadziła niedawno nową promocję, n recorder za 0 zł. Wcześniej podpisałem umowę (niestety) na nbox zwykły za 0zł. Niestety nie moge przejść na wyższy dekoder, gdzie płaciłbym nie 48zł a 88zł, ponieważ musze zapłacić 350zł. To właśnie jest troszkę nie poważne. Niech ludzie którzy mówią że cyfra naciąga ludzi pomyślą teraz co robi "N', każe sobie wykupywać opcje VOD i płacić 88zł plus dopłacić 350zł za to, że chcesz jej więcej płącić. Po prostu żenada.

 

nie do końca masz rację ponieważ możliwość upgrade na warunkach przy opłacie 350 zł nie wymusza wykupu kolekcji VOD jak to ma miejsce przy ofercie za 0zł w związku z czym jest ona atrakcyjna dla osób którym wystarcza wykorzystywanie funkcji PVR bez wykupu kolekcji VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...