Skocz do zawartości

Ligi zagraniczne


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli Bayern sięgnie po mistrzostwo Niemiec to dołączy do Barcelony i Juventusu, czyli klubów które od 2008 roku wygrały 8 z 11 możliwych mistrzostw. 

 

#dominatorzy

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok i niedowierzanie gdy o tym usłyszałem... serio to taki klasyczny zawał serca jak np. u osób w podeszłym wieku? Chyba to jeden z ostatnich sportowców po których bym się czegoś takiego spodziewał. Wiem, że ostatnio coraz więcej piłkarzy zmaga się z problemami kardiologicznymi (ostatnio choćby Khedira), ale raz że Iker to bramkarz to na dodatek chyba nigdy wcześniej nie wykazywał żadnych tego typu oznak. Patrząc na liczbę rozegranych minut w ciągu całej swojej kariery to wydawał się niezniszczalny. Czyżby jakaś ukryta wada serca? 

 

Trzymaj się Mistrzu ?  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie jak wyglądają prawa do poszczególnych lig piłkarskich do pokazywania w polskich stacjach telewizyjnych na sezon 2019/20 ? W szczegolności interesuje mnie liga szkocka, bo lubie sobie zerknąć co tam grają Celtowie i Rengersi. Z tego co wiem ligę tą miał pokazywać sportklub, ale wyszło z tego przysłowiowe nici

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godz 18.00 bardzo ważne derby Stambułu, Galatasaray - Besiktas. Niewykluczone, że zwycięzca tego spotkania zostanie mistrzem Turcji w sezonie 2018/19. Jak dla mnie to piłkarski mecz weekendu w Europie. Dobrą wiadomością jest fakt, że transmisje przeprowadzi rumuński kanał Look Sport, zatem będzie można zobaczyć to widowisko w dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawostka - okazuje się, że w rosyjskiej Baltice Kaliningrad (obecnie druga liga) gra... Stanisław Czerczesow :)

Nie chodzi jednak o słynnego selekcjonera rosyjskiej kadry, a jego syna, który nazywa się tak samo jak ojciec :P

 

http://nowinkitransferowe.pl/5246/Transfery/oficjalnie-stanislaw-czerczesow-golkiperem-baltiki-kaliningrad

 

News jest sprzed roku, ale piłkarz gra tam również dziś - wystąpił wczoraj w meczu sparingowym ze Stomilem Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, roberttosat napisał:

Nikt nie pisał ale miało być wyrzucone. A i jeszcze jedno:

 

AC Milan nie wyrzucony a sam zrezygnował  z udziału w tych rozgrywkach. W zamian za nich zagra AS Roma. Ciekawe co na to Piątek bo myślę, że jednak chciałby się pokazać w Europie.

AC Milan have been excluded from the 2019/20 Europa League for a breach of Financial Fair Play regulations, the Court of Arbitration for Sport (CAS) has ruled.

The Serie A club have been banned from participating in any of UEFA's European club competitions next season for failing to comply to UEFA spending regulations in the period between 2015 and 2018.

 

Milan finished fifth in Serie A last season and will be replaced by sixth-placed Roma, who will go directly into the group stages of the Europa League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, roberttosat napisał:

AC Milan nie wyrzucony a sam zrezygnował  z udziału w tych rozgrywkach. W zamian za nich zagra AS Roma. Ciekawe co na to Piątek bo myślę, że jednak chciałby się pokazać w Europie.

Bardziej Torino niż Roma, bo ci drudzy będą mieli krótszą drogę do fazy grupowej a Torino dostanie szansę gry w eliminacjach.

No to nie jest tajemnicą, że dla Milanu priorytetem jest powrót do LM a łatwiej im będzie zająć w lidze odpowiednie miejsce bez tego zbędnego balastu w postaci czwartkowych wieczorów w LE. Dodajmy do tego karę za złamanie FFP, więc ich decyzja jest zasadna.

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek

Tak tak po uprzednim złożeniu wniosku o wykluczenie przez klub. Tego już w Twoim artykule nie ma. Gdyby nie było tego wniosku to takie wykluczenie skończyło by się tym samym co w przypadku MC.

 

@mrozio11

No jakby nie było Roma zajmuje miejsce Milanu bo będzie teraz grała od razu w grupie (nie w kwalifikacjach jak to miało być).

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nie wiedziałem.Chyba że sprytnie zrobili to na ten ok żeby np uniknąć tego za rok z LM.Ale to tylko moje gdybanie bo nie znam sprawy.A z City tylko naiwniaki wierzą że nie zostaną wykluczeni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...