Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że te "treści 4K" są u niektórych trochę "oszukane" - najwyższa jakość u mnie (TV Philips 55OLED854/12) to 1920x1080, 10 Mb/s.

Nie wygląda to najgorzej (dobrze, że jest HDR), ale mogłoby być lepiej. Ciekawe czy kiedyś doczekam się u siebie prawdziwego 4K z apki Canal+ :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał(a):

Ciebie to ostatnio ciężko zrozumieć.  Non stop narzekasz na uslugi C+. Oczywiście masz prawo. Masz prawo też wyrazić swoje zdanie, ale tylko swoje.

..

Zawsze piszę wyłącznie we własnym imieniu. Jak będzie za co, to pochwale usługi C+. Nie bój. Dziwne bym piał z zachwytu jak nie potrafią wypuścić a dobrego softu do dekodera albo udostępnić posiadaną bibliotekę w 4K. Maria Antonina zdaje się nadal niepełna kolekcja. O czym więc tu rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Na przykładzie nvidii shield tv pro 2019 (android TV)

Apka Canal+ online:

Ustawienia - informacje o Twoim urządzeniu - wersja Androida - klikasz szybko 6-7 krotnie aż usłyszysz dźwięk i pojawi się komunikat TchiTcha -  jesteś programistą

Wtedy też w zakładce informacje pojawi się Debug a tam, wyświetl profile wideo - Włączasz na Aktywny

 

Włączasz jakiś film, pojawi Ci się ikonka takiego robala - tam włączasz lub wyłączasz podgląd cyferek na ekranie

 

Oprócz tego jest jeszcze drugi podgląd, po kliknięciu w zębatkę 

 

 

A ten profil 25,25 Mb/s mam właśnie na nvidii shield tv pro 2019, fire cube 2 i 3 gen.

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, p_gruszka napisał(a):

Szkoda tylko, że te "treści 4K" są u niektórych trochę "oszukane" - najwyższa jakość u mnie (TV Philips 55OLED854/12) to 1920x1080, 10 Mb/s.

 

Ciężko mówić o treściach 4K w rozdzielczości FHD. 

 

BTW to tez ciekawe zagadnienie. Wybierasz kanał 4K a oglądasz FHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Delta21 napisał(a):

Na przykładzie nvidii shield tv pro 2019 (android TV):

Ustawienia - informacje o Twoim urządzeniu - wersja Androida - klikasz szybko 6-7 krotnie aż usłyszysz dźwięk i pojawi się komunikat TchiTcha -  jesteś programistą

Wtedy też w zakładce informacje pojawi się Debug a tam, wyświetl profile wideo - Włączasz na Aktywny

 

Włączasz jakiś film, pojawi Ci się ikonka takiego robala - tam włączasz lub wyłączasz podgląd cyferek na ekranie

 

Oprócz tego jest jeszcze drugi podgląd, po kliknięciu w zębatkę 

 

 

 

 

A ten profil 25,25 Mb/s mam właśnie na nvidii shield tv pro 2019, fire cube 2 i 3 gen.

Nie mam przystawek tylko tv z Android tv. Jedyna przystawka która rozważałem to Apple tv dla niby lepszej jakości Viaplay.Ale póżniej się okazało że tego czy tamtego nie ma serwisy wyglądają inaczej czy mają wybrakowaną główną.Do tego dochodzi zmiana kolejna HDMI +dodatkowy pilot. Dla mnie to nie jest wygoda ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Jeszcze raz: 

Apka canal+ - najedź  a profil - Ustawienia canal+ - u dołu strony informacje o Twoim urządzeniu- na samym dole klikasz 6-7 razy na wersja aż usłyszysz dźwięk I pojawi się napis TchiTcha 

Cofasz się do zakładki informacje - wchodzisz w Debug - aktywujesz wyświetl profile wideo 

Opcje programisty masz już aktywowane

 

Teraz gdy coś oglądasz masz zębatkę i robala 

 

Kiedy i czy w ogole sobie to aktywujesz to już Twoja sprawa :)

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Simi90 napisał(a):

Nie, 17 Mb/s dla kanału C+ 4K z HDRem, a tylko filmy i seriale w serwisie w 4K mają 25 Mb/s bitrate'u

Chyba się bardziej zainteresuję opcją C+ Online z tym boxem, gdy będzie mi się kończyć umowa na sat wraz z końcem roku. 

Na dzień obecny polecasz?

Może pojawi się np. promocja z Netflixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oczekiwania box spełnia (kodi, c+ online), ale nie jest to najszybszy sprzęt głównie przez domyślną nakładkę. Kanały z C+ Online znacznie dłużej się buforują względem takiego Apple TV 4K, ale za to samo urządzenie ma pełny support najwyższych profili jakościowych czego nie ma sprzęt od Cupertino. Myślę, że dla zwykłego użytkownika styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przystawek tylko tv z Android tv. Jedyna przystawka która rozważałem to Apple tv dla niby lepszej jakości Viaplay.Ale póżniej się okazało że tego czy tamtego nie ma serwisy wyglądają inaczej czy mają wybrakowaną główną.Do tego dochodzi zmiana kolejna HDMI +dodatkowy pilot. Dla mnie to nie jest wygoda ogladania.
pilotem od mojego Sony XH9505 steruje Apple TV 4K, tylko tylko że pilotem od Apple muszą ją załączyć

Canal+ Box 4K ma bitrate 25 Mb


na moim TV też mam 25b/s i tego ich szrotu nawet za doplatą bym nie chciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...