Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co bys chciał ze sportu? Oglądac mecze powtórkowe? Bez sensu. Filmy seriale czy dokumenty to inna sprawa. Dla mnie serwis całkiem dobry przyzwoita jakość nie to co u innych. Tylko ta apka nie bardzo działa i bywa że wali błędami. Ale ja mało tu ogladam tylko cos z filmów jak sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam sportu z odtworzenia. Jedynie transmisje nocne czyli boks czy UFC. Oczywiście nie włączam wcześniej np Facebooka itp bo zaraz mam informacje co i jak. A  wtedy to juz nie ogladanie. Kanały linearne cos musza nadawać ciągle nie da sie transmitować wszystkiego na żywo. Magazywny z bramkami to tak ale całem mecze gdy znzny jest wynik to nie dla mnie. Ale każdy ogląda to co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Nie ma nawet wszystkiego co w kółko leci na C+4K. O sporcie nie wspominając. Kulawy serwis jak cała reszta C+. Nigdy nie traktowali poważnie polskiego widza.

To nie rozumiem po co nadal korzystasz z ich oferty. Idź tam gdzie lepiej, gdzie będziesz doceniony widz.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bohus napisał(a):

Treści 4K z Canal+ online dostępne na kolejnych telewizorach

www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-canal-4k-ultra-hd-katalog-obejrzyj-w-4k-android-tv-tizen-webos

Telewizory z 2017 już tak..ale przystawka Apple TV 4K z 2021 nie jest na tyle nowoczesna, by na niej udostępniać treści 4K.  🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kocik89 napisał(a):

Moim zdaniem w bryndzy to i tak  jest lepiej niż na Polsat box go.

C+ Online ma niestety tylko jeden swój kanał w UHD.. w polsat box go masz Eleven Sport 1 4K, Love Naturę 4K, My Zen 4K, Muzeum TV 4K, Travelxp 4K, czy nawet najbliższy mecz w dn. 14.02 w LM Paris Saint - Bayern Monachium też będzie w 4K.. niestety działanie i funkcjonalność polsat box go jest daleko za C+ online.. 

 

@lakiman polsat box go działą w 4K na apple tv, w C+ online jakoś nie zapowiada się aby to się zmieniło na 1.. 2.. czy 3 generacji.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gość masz rację. Eleven 4K, Eurosport 4K dobrze działały na Apple TV 4K.  Tymczasem C+4K nie chcą udostępnić na tą przystawkę.

Kompletnie ignorują pytania w sprawie braku takich treści na tym urządzeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, gość napisał(a):

C+ Online ma niestety tylko jeden swój kanał w UHD.. w polsat box go masz Eleven Sport 1 4K, Love Naturę 4K, My Zen 4K, Muzeum TV 4K, Travelxp 4K, czy nawet najbliższy mecz w dn. 14.02 w LM Paris Saint - Bayern Monachium też będzie w 4K.. niestety działanie i funkcjonalność polsat box go jest daleko za C+ online.. 

 

@lakiman polsat box go działą w 4K na apple tv, w C+ online jakoś nie zapowiada się aby to się zmieniło na 1.. 2.. czy 3 generacji.. 

A w C+online to nie ma Eleven 4K? Kolejna sprawa że ten kanał to chyba niewiele ma wspólnego z 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał(a):

Pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiesz. Wyraziłem swoje zdanie na temat serwisu. Korzystanie z niego bądź nie to zupełnie inna para kaloszy.

Ciebie to ostatnio ciężko zrozumieć.  Non stop narzekasz na uslugi C+. Oczywiście masz prawo. Masz prawo też wyrazić swoje zdanie, ale tylko swoje.

2 godziny temu, bohus napisał(a):

Treści 4K z Canal+ online dostępne na kolejnych telewizorach

www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-canal-4k-ultra-hd-katalog-obejrzyj-w-4k-android-tv-tizen-webos

Już od kilku miesięcy jest na webOS. Oczywiście nie na wszystkich było.

Godzinę temu, gość napisał(a):

C+ Online ma niestety tylko jeden swój kanał w UHD.. w polsat box go masz Eleven Sport 1 4K, Love Naturę 4K, My Zen 4K, Muzeum TV 4K, Travelxp 4K

Tak. Canal+ ma jeden swój kanał w 4k w C+ Online i jest to Canal+ 4k.  Za to polsat nie ma żadnego swojego kanalu. To co wymieniłeś to nie polsatowskie kanały. Poprostu sa udostępnione  w usłudze Online. 

53 minuty temu, czerstwy napisał(a):

A w C+online to nie ma Eleven 4K? 

Jest, ale u tych co mają wykupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał(a):

Tak. Canal+ ma jeden swój kanał w 4k w C+ Online i jest to Canal+ 4k.  Za to polsat nie ma żadnego swojego kanalu. To co wymieniłeś to nie polsatowskie kanały. Poprostu sa udostępnione  w usłudze Online. 

I żadnego więcej kanału nie udostępnia, tylko ten jeden kanał możesz na żywo oglądać w C+ online w jakości UHD.. reszty kanałów brak, mimo że np jest dostępny online eleven 1, ale nie w 4K.. a polsat box udostępnia Ci wszystkie dostępne kanały 4K online.. i o to mi chodziło, że zyskujesz do nich dostęp online dzięki polsat box go..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jak jest a nie jak może być.. bo dostępność kanałów UHD online to duży plus i mam nadzieję że pojawią się jakoś szybciej również w c+ online..  ale znając ich tempo do zmian w C+ online to pewnie z rok jak nawet nie kilka lat poczekamy na to.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, gość napisał(a):

I żadnego więcej kanału nie udostępnia, tylko ten jeden kanał możesz na żywo oglądać w C+ online w jakości UHD.. reszty kanałów brak, mimo że np jest dostępny online eleven 1, ale nie w 4K.. a polsat box udostępnia Ci wszystkie dostępne kanały 4K online.. i o to mi chodziło, że zyskujesz do nich dostęp online dzięki polsat box go..

Jak jeden jak jest jeszcze ten niby Eleven 4K. W  PB praaktycznie nic nie ma w 4K poza obcymi kanałami których tematyka jednak większości nie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Jak jeden jak jest jeszcze ten niby Eleven 4K. W  PB praaktycznie nic nie ma w 4K poza obcymi kanałami których tematyka jednak większości nie zadowoli.

W ofercie dla sat niestety nie masz.. a o tym jest ten wątek..  a sorry, rzeczywiście już jest eleven, tego nie zauważyłem wcześniej.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ 4K w online miałem od początku jak tylko go dodali do C+ online.. eleven nie, więc to raczej nie kwestia sprzętu... bo na Apple TV jak nie było tak dalej nie ma..

 

a co do polsatu to masz dekoder polsat 4K? lub daj wyszukaj 4K, bo powinneś mieć poza eleven jeśli nie masz go wykupionego, gdyż pozostał są darmowe.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...