Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy

A dlaczego mają  wcale kanału nie udostępniać,  jak brak licencji jest na konkretny serial, film? Mają wyrzucić cały kanał,  bo raz na miesiąc czegoś nie mogą udostępnić?

 

 

14 minut temu, cidik napisał(a):

i tylko dla Canal+?

Widocznie C+ nie podpisała umowy na daną audycję. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest już to, że w EPG nie ma żadnej informacji, że pozycja będzie niedostępna. I nie, to nie jest EPG od "zewnętrznego" dostawcy. To nie satelita, gdzie tuner może pobrać dane EPG z różnych transponderów.

Inna ciekawostka, że inne produkcje od WB są normalnie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cidik napisał(a):

noo jeszcze nie było sytuacji w Viaplay że nie zobacze filmu bądź meczu z braku licencji online emoji1787.png

Za to notorycznie sa z usterkami🤣

8 minut temu, LorDx napisał(a):

tu właśnie widać jak kontentem można robić co się chce :-D a ty machaj papierami że ci się należy :-D

 

 

Tu ta usługa jest za free🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję na tym samym świecie co Ty, tylko inaczej go postrzegam. Bawią mnie ludzie, którzy uważają, że mają coś za darmo. Jeżeli warunkiem dostępu do oferty jest opłacanie abonamentu to nie jest ona za free tylko w ramach abonamentu. To, że nie płacę więcej nie oznacza, że mam to za free. 

Przykładem usługi za free jest np. Pluto TV - instalujesz aplikację i oglądasz. Naprawdę za free. 

Edytowane przez meckbar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie było kiedyś tego serwisu i gdy sie pojawił przy tych samych opłatach dostałem do niego dostęp. Zresztą wiem jaką mam umowę i za co płacę a co mam za darmo. Rozumiem że gdy miałem do końca  umowy 23 miesiace i dostałem za ta sama cenę dodatkowo Viaplay to też nie mam go za darmo?😂 Mało tego nikt na forum nie ma takiej oferty w takiej cenie. Ludzie co mają dostęp do systemu  nie widzieli takiej  drugiej oferty . Mam więcej takich darmowych opcji które sa za darmo ale tylko z pakietem który opłacam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten temat był już wałkowany. Marketingowo masz za free a w rzeczywistości nie płacąc nie dostałbyś tego "dodatku". Tak jak w promocji 1+1 gratis. Nie da się dostać tylko "gratisu". Trzeba kupić jeden bu dostać drugi gratis. Czyli w sumie masz dwa produkty w niższej cenie. Przenosząc to na grunt C+ otrzymujesz w cenie abonamentu więcej usług/dodatków.

Wychodzi na to samo ale inaczej nazwane ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie ma za free i tylko to mnie interesuje tym bardziej że dobierajac to czy tamto miałem ta sama cenę. Usługa C+online też doszła w trakcie umowy i nikt nie chciał dodatkowych pieniędzy. Wiadomo że bez opłacenia czegość nie dostanę tych gratisów. U mnie ceny sa tak wyciagnięte na maxa że trudno nie wierzyćże cos tam mam za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...