Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PawelTSW napisał(a):

Ty się nie kompromituj. Przecież napisał że chce oglądać na c+ box, kto mu każe antenę podpinać??? 

Do c+ box nie podepniesz anteny tak w ogóle, ale tego pewnie nie wiesz. 

Brniesz a nie masz racji. Zdejmij klapki z oczu i przeczytaj wcześniejsze posty.

 

 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawel napisał(a):

Zdejmij klapki z oczu i przeczytaj wcześniejsze posty.

Przecież napisał, że nie chce podpiąć anteny tylko oglądać na dekoderze c+ box online. Co Ty dalej brniesz? 

 

6 godzin temu, Pawel napisał(a):

Na boxie sat nie pooglądasz online. 

Gdzie on niby napisał że chce oglądać na dekoderze satelitarnym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz ciężki jarzenie :D

Przeczytaj najlepiej na głos od tego momentu. Ale wolno i postaraj się zrozumieć. Prościej naprawdę się nie da tego wytłumaczyć. O konieczności podpięcia boxa lub korzystania z systemu smart w tv napisałem mu po jego pierwszym pytaniu.

 

 

Edytowane przez Pawel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ta oferta jest po prostu genialna. Aplikacja jest dopracowana w każdym calu. Płynność działania i mnogość pionierskich rozwiązań nieustanie zaskakuje.*

Pobrałem sobie kilka filmów, aby móc je zobaczyć w samolocie. Po uruchomieniu aplikacji pojawiła się informacja, że jestem offline i mam przywrócić połączenie z internetem. Bardzo oryginalne rozwiązanie - przecież po to pobiera się pozycje na tablet, żeby móc je oglądać mając połączenie z internetem... Na szczęście filmy pobrane na Player i Netflix dały się odtworzyć bez problemu. 

______________

* Wypowiedź nacechowana jest szyderstwem

Edytowane przez meckbar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meckbar masz najnowszą wersję? U mnie bez problemu uruchamia się aplikacja w wersji offline i przechodzi do pobranych filmów i mogę odtwarzać. 

 

 

https://zapodaj.net/ec1f1cb7a0c9d.jpg.html

https://zapodaj.net/617d00c2710ee.jpg.html

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, meckbar napisał(a):

Na szczęście filmy pobrane na Player i Netflix dały się odtworzyć bez problemu.

To ogladaj wypasiony Player, który nie dorasta z ofertą do C+ Online. 

Ja np nie mam opcji pobrania w Player żadnej pozycji, a niby mogę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy oglądałem film "Słodkich snów". W drugiej części filmu stream zaczął tracić nagle stabilność. Pojawiła się tylko jakość 720p. Co chwila pojawiało się czerwone kółeczko. Trzeba było wyjść z filmu i  momentami źle się to oglądało.

Pierwszy taki przypadek od kiedy korzystam z aplikacji. 

Smart tv- Android 7.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał(a):

To ogladaj wypasiony Player, który nie dorasta z ofertą do C+ Online. 

Ty tak na poważnie? Chyba nie o zawartości oferty mowa, a o działaniu aplikacji. 

Czasami czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że chęć napisania postu jest odwrotnie proporcjonalna do zawartej w nim treści. 

@PawelTSW nie mam powiadomienia o aktualizacji, więc wnioskuję, że wersja powinna być aktualna. Dotychczas z funkcji pobierania i oglądania offline nie korzystałem bo nie było takiej potrzeby. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Mowa o aplikacji, że działa gorzej od apki C+ z którą nie mam problemów i odpala offline, bo mogę pobrać. Playera nie sprawdzałem,  czy odpala offline,  bo nie mam możliwości pobrania niczego. Na każdym jednym urządzeniu.. 

Czsem, nie czytaj, skoro odnosisz mylne wrażenia. 

O ofercie w Player to był dodatek, bo skoro możesz pobierać i oglądać offline, to oglądaj słabą ofertę. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywną informację. Zastanawiam się czy powodem nie było to, że pobrane filmy chciałem odtworzyć po ponad 48 godzinach? Ponoć jakaś aplikacja miała tego typu kr3tyńskie zabezpieczenie, nie wiem tylko czy to canal+. Teraz jest mi ta funkcja zbędna, ale siedząc w samolocie trochę się zirytowałem.

 

P.S. Panie/Panowie modetatorzy, naprawdę uważacie słowo kr3tyński za wulgaryzm wymagający cenzury?

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2022 o 08:31, Claudec napisał(a):

Kiedyś pamiętam że jakaś aplikacja nie chciała działać w offline ale to dawno było.

Uruchomiłem na chwilę aplikację mając połączenie z internetem, po czym włączyłem internet i spróbowałem włączyć film. Pojawił się komunikat, że mam 48 godzin na obejrzenie filmu i film się uruchomił. 

Jedynym sensownym wyjaśnieniem jest to, że między pobraniem a uruchomieniem filmu minęły 2-3 dni i przez ten czas aplikacja nie miała połączenia z internetem. Jeżeli naprawdę to jest powodem to gratuluję autorom aplikacji "genialnego" pomysłu na zabezpieczenie... 🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawioną rozdzielczość automatyczną. W każdym razie ładny jest obraz- lepszy niż na "zwykłym" premium i HDR się dodatkowo włącza.

Co do samej jakości- podobna do Playera w treściach 4K. Lepsza niż zwykłe  HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...