Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dzisiaj apka żąda przy włączeniu np.filmu 18+ kodu kontroli rodzicielskiej, pierwszy raz spotkałem się z tym problemem??

Konsultantka wyjaśniła mi, że mają awarię na apce i poprawnie działa tylko na telefonie-co potwierdzam.

Spotkaliście się z podobnym problemem i jak można taki kod odblokować jeśli to możliwe?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam LG oled i z tego co kojarze mozna tylko miec canal plus online  max na 2 urzedzeniach

ja mam na iphone apke i na box 4k wiec mi na tv lg chodza tylko filmy z kolekcji VOD a programy LIVE sa zblokowane tj.wyrzuca mnie z aplikacji czy cos w ten desen

jesli wczesniej ogladales canal plus online na innych urzadzeniach lub ktos z twojej rodziny na tym samym hasle to ze cie wyrzuca jest normalne

jak wykasowac poprzednie urzadzenia uzywane do ogladania canal plus online nie mam pojecia.

Edytowane przez erytho
uzupelnienie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za bajki opowiadasz. Na 2 urządzeniach to można oglądać bez problemu na 2 urządzeniach jednocześnie. Mam C+ teraz na 5 urządzeniach w tym tv LG I z żadego nie wywala. Oczywiście musi być spełniony warunek oglądania w jednym czasie.

Nic nie trzeba wykasowywać. Poprostu wyloguj i tyle w temacie.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem o sytuacji jak ktos jest abonentem canal plus i oglada canal plus online na podstawie hasla do umowy dostepu satelitarnego

u mnie dzialaja tylko dwa urzedzenia extra a na trzecim moge ogladac tylko filmy a nie programy live bo mnie wyrzuca z aplikacji

tak tez zrozumialem regulamin uslugi canal plus online dla abonentow canal plus

subskrybenci nie maja takich ograniczen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, astalavista napisał:

LG Oled...mam takie problem że odpalam jakiś kanał online...wszystko działa...a za chwile telewizor wchodzi w "wygaszacz" ... pomaga tylko "back" i jeszcze raz odpalenie kanału...ale za chwile to samo .

Sporo osób ma ten problem na WebOS, nie ma to nic wspólnego z ilością zarejestrowanych urządzeń, bez znaczenia na ilu urządzeniach jesteś zalogowany (sprawdzone).

To jest błąd aplikacji na starszych TV, dość to irytujące, ale nic z tym nie zrobisz.

U mnie na B8 jest dokładnie tak samo, nawet na nowym koncie, zalogowanym tylko na jednym urządzeniu (TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekgothic napisał:

Sporo osób ma ten problem na WebOS, nie ma to nic wspólnego z ilością zarejestrowanych urządzeń, bez znaczenia na ilu urządzeniach jesteś zalogowany (sprawdzone).

To jest błąd aplikacji na starszych TV, dość to irytujące, ale nic z tym nie zrobisz.

U mnie na B8 jest dokładnie tak samo, nawet na nowym koncie, zalogowanym tylko na jednym urządzeniu (TV).

Dokładnie...sprawdziłem sposób z wylogowaniem z innych urządzeń....sposób nie działa i dalej wskakuje "wygaszacz" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Mam pytanie do forumowiczów. Oglądam na Canal + Online jakikolwiek kanał vel film , mecz itp . I wszystko jest w porządku.  Jeśli wybieram film ale nie z danego kanału tylko z planszy startowej np , film poufne lekcje perskiego i co jakiś czas kręci się kółko ładuje się film i wracam do opcji back na pilocie i od nowa załączam film, to jest denerwujące, ponieważ film się zawiesza,  czemu normalnie oglądam każdy kanał i taki problem nie występuje a przy obejrzeniu filmu z planszy startowej już tak.

 

Edytowane przez Korfu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa wersja 5.13.0.Jest jeden problem. Jak się nie uda zalogować trzeba ją odinstalować i ponownie zainstalować i w pierwszej kolejności zmienić  na Polskę i ponownie się zalogować

Na smartfonie nadal w C+4K brak goni a ES 1K zniknął.

Na smartfonie  nadal na kanale C+ 4K brak folii oraz zaniku kanał ES1K

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...