Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, gość napisał:

 

 

Jest klika materiałów z 4K, ale nie ma tego dużo.. 

 

 

3 godziny temu, gość napisał:

Start -> Obejrzyj w 4K...

 

IMG-2008.jpg

Nic takiego nie ma. Ani w telefonie, ani na tabletach. Przynajmniej u mnie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę jak to wygląda u mnie.

Tv LG B9 webos 5.10 + Amazon Firestick 4k MAX (działający na andku 9)

W appstore aplikacja canal+online jest w wersji 5.8.1

W tej konfiguracji C+4k jest na ostatniej pozycji w LiveTv działa HLG HDR (bez przekłamań) ale max rozdzielczość to 1080p/10mb/s i nie ma możliwości wyboru 4k.

Zainstalowałem z APK wersję c+online 5.10. wszystko jak wyżej.

Po zainstalowaniu wersji 5.11 pojawiła się w końcu możliwość rozdzielczości 4k w opcjach kanału. Wybierając ja jednak wyrzuca z kanału c+4k z informacją, że wymagane zabezpieczenia na wyjściu HDCP nie są uaktywnione. Firestick ma 2.2. Żeby wrócić do oglądania kanału trzeba ponownie zainstalować niższą wersję aplikacji.

 

ps brak również kolekcji 4k

 

Edytowane przez novyrave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Nic takiego nie ma. A ni w telefonie, ani na tabletach. Przynajmniej u mnie. 

Na iPadzie, iPhonie i Apple TV też nie mam, to mam tylko na TV... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, novyrave napisał:

W appstore aplikacja canal+online jest w wersji 5.8.1

 

W tej konfiguracji C+4k jest na ostatniej pozycji w LiveTv działa HLG HDR (bez przekłamań) ale max rozdzielczość to 1080p/10mb/s i nie ma możliwości wyboru 4k.

 

ps brak również kolekcji 4k

 

to ja mam tak z fire cube 2 gen.

 

w nvidii shield tv pro 2019 również kolekcji 4k brak, chociaż rozdzielczość już jest ok :)

 

7167-FD02-0-C75-44-EC-A12-D-6680-F0-B14-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wpływu. Może masz dużo aplikacji w tle (choć Shielda trudno raczej na tyle obciążyć), albo co bardziej prawdopodobne znając "inżynierów" z C+ coś jest nie tak z apką, że traci tyle klatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tyrla napisał:

Skąd Wy macie rozdzielczość 17 mb/s, skoro Ja mam rozdzielczość max 10 mb/s ?

To jest dobre pytanie. Rozdzielczość 4k przy 17mb/s mogę wybrać tylko przy wersji aplikacji 5.11 ale wtedy jest blokada na HDCP (Android 9, najnowsza aktualizacja fireOS)

Jak z serwisu wróci mi c+box 4k to będę testował dalej. Liczę też na to, że w końcu wypuszcza apkę na LG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, novyrave napisał:

To jest dobre pytanie. Rozdzielczość 4k przy 17mb/s mogę wybrać tylko przy wersji aplikacji 5.11 ale wtedy jest blokada na HDCP (Android 9, najnowsza aktualizacja fireOS)

Zamiast przez soundbar, podłączam fire cube bezpośrednio do LG C9, wyjęłam przy tym „wtyczkę” z cube i ponownie podłączyłam,, pojawiło się już 

24194283-6019-4779-83-D0-95-D066-A88098.
wersja apki 5.8.1 ( android 9)

ale w parametrach tylko: 

 

944162-CD-6273-42-D3-AD9-D-D02-B22-F9903
 

Edit: po zczytaniu parametrów 17Mb/s i 4K zniknęło - najwyższy profil to 1920x1080 i 10Mb/s

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tizenie jest już dostępna biblioteka 4K, ale tylko na stronie głównej jako "Obejrzyj w 4K", nie ma natomiast oddzielnego kafla w "kanałach na życzenie"

 

Co ciekawe, biblioteka (podobnie jak kanał linearny) jest w formacie HLG, a pozycje (w przeciwieństwem do innych serwisów streamingowych) są dublowane tzn. oddzielnie wersje HD i UHD. Sama oferta na razie dosyć uboga, około 10-12 pozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

U mnie na Philipsie uruchamia się kanał w jakości 4K 17 Mb/s, chwilę działa po czym następuje chwilowe buforowanie i przełącza do 1080p 10 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
7 minut temu, Arkon napisał:

@Delta21Masz dostęp do Canal+4K przy androidzie 9?

Mam drugi tv z MiBOXem, na którym jest Android TV 9 i kanał C+4K jest dostępny. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Delta21 napisał:

Zamiast przez soundbar, podłączam fire cube bezpośrednio do LG C9,

Ja mam bezpośrednio do tv podłączonego sticka, audio idzie po eARC do amplitunera.

5 minut temu, Arkon napisał:

Masz dostęp do Canal+4K przy androidzie 9?

U mnie aplikacja czyta fireOS jako android 9. Kanał świeci, HLG HDR działa ale jest 1080p

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Czy w przypadku Apple TV 4K była oficjalna informacja, że treści 4K tam nie będzie?

3 minuty temu, Arkon napisał:

To ja już totalnie nie rozumiem dlaczego na moim Philipsie z androidem 9 tego kanału nie ma.

Nie próbowałeś dowiedzieć się u źródła, czyli infolinii?

Na forum chyba już nie ma pracowników Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, to oni nic na ten temat nie wiedzą i twierdzą, że to tylko testy i nie u wszystkich ten kanał może być. Mnie to na razie rybka, bo zarówno ekstraklasa jak i Premier League kończą rozgrywki, więc i tak niewiele bym tam oglądał. Tylko dziwi mnie fakt, że jedni mają, a drudzy nie. Może naprawdę to tylko testy i nie wszyscy abonenci mają dostęp do tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...